+3 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Post açıp soru sorup cevabını alıp cevap vermeyen arkadaşlar nedennn cvp vermiyorsunuz :)))???

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynn bende onu merak ediyorum bazende bir iki kişiye cvp veriler diğerlerine cvp vermezler
(331 puan) tarafından
Evet bazılarıda hoşlarına giden yorumlara cvp veriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bazıları da var bir kaç kişiye cevap verip diğerlerini geçiyor adam seçiyorlar zaar:angry:

tarafından
Aysum vallahi çok isim vermiyeyim ama bu aralar bu moda oldu ☺☺
tarafından
Çok görüyorum bende ya ama sanki genelde yeni gelenler vermiyor
(331 puan) tarafından
Eskilerden kim kaldı :))))))
tarafından
Ben eskiyim aslında bir senelik ;)
tarafından
Sus sen kız ☺☺☺
0 oy
(3,822 puan) tarafından

Çok haklı bi post;)

(3,822 puan) tarafından
Ama herkes böyle değil malesef... Kişi seçip öyle cevap veriyorlar
(331 puan) tarafından
Evet maalesef öyle
(3,822 puan) tarafından
Umarım bu postla düzelir ☺
(331 puan) tarafından
Tek temennim :))
(3,822 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
0 oy
tarafından
Benim int çok az ondan dolayı arada çekiyor malesef sadece okuma şansım oluyor bazen soru soruyorum cevabına akşam bakabiliyrm
(331 puan) tarafından
Bakabiliyosan sonra dan ne mutlu bize :))
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ya Vala bn yapıyorsam bile bilerek birde cevap veremediğime artı vermeye çabalıyorum ama yapiyosamda Vala bilerek değil. K. B lar
tarafından
Ay nereye kayb oldu diyodum. Acaba girmiyormu diyodum.Senmişsin çook mutlu oldum .Tam 18kere öpüyom seni:D
(2,366 puan) tarafından
Ayy çok sağol Bi arkadaşım olduğunu bilmek sevindirdi beni çok sağol Allah razı olsun inşallah
tarafından
Sen sağol kız o ne demek. Ay çok güzelsin bu arada.Fotolarını hatırlıyom MaşAllah .seni alan yaşadı ayol:)
(2,366 puan) tarafından
Allah razi olsun inşallah sagolsun eşimde memnun bsjsje ama Bn değilim ve şuan çok çirkinleşmis gibi hissediyorum yorgunluktanmi neyden yüzüm esmerlesti Bi tuhaf oldum birde 4 kilo aldım üç buçuk aylikda hamileyim malum
tarafından
Bence en güzel anne sensin. Annelik çirkinleştirmez.
Araştır istersen canım . Doyana kadar değilde,sağlıklı nasıl beslenirim diye.Bebito için hangi yiyecekler daha faydalı onları tüket♡
0 oy
(333 puan) tarafından
Valla yalan değil bazılarına cevap veriyorum bazılarına veremiyorum o an ya biri geliyor ya cocuk durmuyor çıkıyorum hemen platformdan mesela yerleri silmiştim geçen oglan kaydı ona bakacam derken taa 2 gün sonra girebildim
(331 puan) tarafından
Olabiliyor bazen ama işte insan yazmak istemiyor
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Belki çok yorum geliyordur yetisemeyenler oluyordur canm ben gelen cevaplara karşılık veririm ama kendi adıma soyliyim çok cevap oldumu başa tuttururp açıklarım teşekkür ederim tek tek yetişemedigim icin
(331 puan) tarafından
Evet bu senin yaptığında çok mantıklı buda geçerli bı sebep bence
0 oy
tarafından
Bende aktif olduğum zaman arasında bilgim olan konularda hep cevap veririm ama bazı postlar hakkında hiç bi fikrim yoksa es geçiyorum. Ona buna yorum atmak da garip gelio valla işin açıkcası ne işsiz herseye yorum yapmıs demesinler diye düşünüyorum :D
(331 puan) tarafından
Yok kız o değil anlatmak istediğim acil bsy soruyo mesela cvp veriyorsun teşekkür bile etmeyenler var aramızda onlara diyorum :)) bende bilmediklerime okuyup cvp vermiyorum
tarafından
Ayy kız işi vardır belki o an. Ama bilerek yapıyosa bişey diyemem tabi. Belkş ben gibi gizli sekme kullanıyodur :D :D
(331 puan) tarafından
Bilemicem cnm kimsenin günahını da almak istemem ne durumda kullandıklarını bilmiyorum tabi ;)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
En sinir olduğum şey
(331 puan) tarafından
Sorma sorma
0 oy
(331 puan) tarafından

Kızlar postuma cvp veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim :)))))❤️❤️❤️❤️

0 oy
(17,649 puan) tarafından
En sinir olduğum tipler skjshsb
(331 puan) tarafından
Benimde :))
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Seçmece bunlar seçmece :woot:

(331 puan) tarafından
Bencede :)
0 oy
(509 puan) tarafından
Cuma günü bende açtım eski üyeliğimle aynı postu 2 tane uyarı verdiler bende meydan yiğit görsün çıkın yemedi demi dedim postum kapatıldı cnm bende üyeliğimi sildirdim hoşlarına gitmeyen olunca hemen kaldırıyorlar 
(331 puan) tarafından
Adminle alakalı galiba o ben görmedim o postunu
0 oy
(494 puan) tarafından
Valla ben her açtığım posta muhakkak cvp veririm bana cvp verilmeyince bozuluyorum açıkçası  
(331 puan) tarafından
Valla bende bozuluyorum diye önce posta girip bakıyorum cvp veriyor mu  veriyorsa yazıyım bakıyorum ki herkesin yorumu yorumsuz kalmış bildigim bir konu olsada yazmıyorum
(494 puan) tarafından
Çok mantıklı ben hiç öyle düşünmüyordum saftirik gibi yorum yapmasa bile yaziyodum bidaha bende öyle yapayim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 859 göst.
29 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 555 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
28 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 114 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,196 puan) tarafından soruldu

378,224 soru

11,320,109 cevap

34,765 kullanıcı

...