0 oy
165 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 25 haftalık çift yumurta ikizlerine hamileyim  birinin suyu fazla dedi perinatoloji bu şekilde olup iki bebeğinin sağ salim kucağına alan var mı ilişki üçlü test yaptırmadım amniyosentez önerdi perinatoloji ama riskli diye onu da yaptırmicam  Allah korusun bir sorun çıkarsa  bir şey de yapilmicak  yemeden içmeden kesildim var çevrenizde aynı durumda olup bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağına alan ;((((:((

6 Cevaplar

0 oy
(190 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canım hiç bilgim yok post yukarı çıksın diye e yazıyorum Hiç canını sıkma Allah şifa versin
tarafından
Allah Gani Gani razı olsun çok teşekkür ederim amin amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başına gelen duyan kimse yok mu acaba :((
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ikiz gebeliklerde böyle problemler oluyor. İnşallah kolayca sağlıkla kucağınıza alırsınız. Ciğer geliştiriciye başladınız mı
(1,928 puan) tarafından
Evet ikiz bebeklerim var. Ve devlet hastanesinde doğum yaptım. 44 olunca muhtemelen Malatyalısınız. Eğitim araştırma hastanesinşn doktorları çok iyi
tarafından
Eşim Malatyalı canım kayinbabamda eğitim ve araştırma hastanesinde sağlıkçı geçen post açmıştım eşim doğumu Malatya'da yapalım doğuma bir kaç hafta kala gidelim  40 çıkana kadar orda kalalım diye .   Kimi önerirsiniz acaba orda çok güzel ilgilenirler diyor eşim ama hamile hamile orda haftalara geçirmek ve lohusa döneminde de orda olmak zor olur diye bir türlü yanasamiyorum canım
(1,928 puan) tarafından
Kesinlikle kabul et hem hastane hem hekimler hemde personel çok iyi. Orda olmalısın çğnki ikiz gebelik hem zor hem yorucu. Bebekler doğunca destek şart değil farz. Ev göçüyor. Orda ol ki yanında olanlar olsun. Doğumdan sonra zaten çok bitkin oluyor insan. Cengiz omurcan doğumumdaydı. Doktorum Mehmet Murat Altındağ. İzinliydi o hafta. Doğum ekibi gerçekten çok profesyonel
tarafından
Ay herkes diyor Mehmet Murat Altındag  bir düşüneyim o zaman çok teşekkür ederim Allah razı olsun
(1,928 puan) tarafından
Çok iyi bir hekim gerçekten. İnan kötüsü yok o hastanenin. Randevunu gitmeden al bi kaç hafta öncesinden hep dolu. Allah sendede razı olsun
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hic bilgim yok kuzum dua et inşAllah sıkıntısız kucagina alirsin
tarafından
Amin inşallah çok sağ olun ❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Amniyosentez yerine nifty testi yaptırdık biz de sadece kan verdim 
tarafından
O pahalı olan test mi  biraz a açıkçası Allah korusun bir sorun varsa  hazır değilim biraz da yaa bu saatten sonra aldıracak değilim kocaman olmuş sipalarim inşallah iyidirler teşekkür ederim yorum için sağlıkla kucağına alın inşallah :((
(13,202 puan) tarafından
Evet kuzum 2020 mayısta 2750 TL ye yaptırdık biz şuan kaç para bilmiyorum. 22 aylık bebeğim şuan. Allah sağlıklı kucaklamak nasip etsin kuzum bebişlerini :)
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim siz de sağlıkla büyütün ömrü bahtı hayırlı güzel olsun inşallah
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum Allah razı olsun
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Benim de suyum fazlaydı şeker hastaligimda genelde oluyor down sendromunda da ama down da başka bulgular da var sadece suyu fazlaysa sorun yok şekerine baktır sağlıklı şeylerle beslen 
tarafından
Şeker yüklemesi yaptırdım canım normal çıktı  perinatoloji de görüntüye bir şey yok dedi çok şükür  inşallah  sağ salim sağlıkla kucağıma alırım teşekkür ederim ♥️
(1,856 puan) tarafından
Benimkinde dönün bütün belirtileri vardı hamileyken
tarafından
Dönün derken anlamadım canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
0 oy
2 cevap 113 göst.
17 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesim_alnt (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bebsiimin annesiyim (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,140 puan) tarafından soruldu

378,059 soru

11,315,391 cevap

34,756 kullanıcı

...