0 oy
596 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Yaa nasl düzenli tutuyorsunuz evlerinizi valla her pazartesi abla geliyor eve çocuklar bakıcı da aksam bizimle eve geliyorlar yine de ev bi derli toplu olmuyor kendim de sürekli uğraşıyorum tertemiz düzenli değil kafayı yiyecem nereye baksam gözüme bisey takılıyor çocuklar desen bir dakika durmuyor becerenler nasl yapıyorsunuz bana da anlatın

21 Cevaplar

+2 oy
(4,040 puan) tarafından

Gördüğün gibi beceren biri çıkmamış :D

(291 puan) tarafından
Yalnız değilim demekki :)
-Reklam-
+1 oy
(17,817 puan) tarafından
Çocuklu evde düzen aramak kar yağarken kapı önü süpürmeye benzer
0 oy
(26 puan) tarafından
Çocuk olan ev  dağınık olur tabi ben topluyorum 1 saat olmadan eski haline dönüyor yapabilen varsa helal olsun
(291 puan) tarafından
Demekki sorun bende değil instagramda arkadaslarim falan var evleri derli toplu hem geziyorlar hem güzel vakit geçiriyorlar örgü ören bile var biz cay demliyoruz eşimle icebilecek hale geldigimizde saat 11i geçiyor
0 oy
tarafından

Beceremiyorummm :'(

(291 puan) tarafından
Cok iyi anlıyorum valla yemegi bile sırayla yer olduk biz eşimle o mukemmel insanlar nasl yapıyor acaba
(73 puan) tarafından
Bence mükemmel değiller kamera arkasını gostermiyorlardir onlar
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Mucize olmalı  çocuğu olduğunda evi hiç dağılmayan varsa. Ya çocuğu robotlaştırıcan. Hiç bişey ile oyantmıcan yada zamanla alışacak düzene girecek diyew beklicen. Yada sen o düzene alışıcan
(291 puan) tarafından
Ben topluyorum yarım saat olmadan aynı terane
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Yok malesef bı yolunu bulamadım. O kadar esya eledim sadeleseyım dıye yine aynı. Galıba ben pasaklıyım. 4 cocuk var bu arada. 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben çalışmıyorum ama 2 çocuk üstüne hamileyim 7 de ayaktayım temizliyorum bir saat sonra tekrar aynı gece 12 de heryeri temizliyorum tuvalet banyoyu yıkıyorum sabah bir kalkıyorum sanki bizden sonra başkaları evi dağıtmış gibi bosverdim valla canım çıktı 
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Instagramda cart curtta böyle evi derli toplu olan kişilere hiç inanmam hepsi ördek sendromu 3 çocuğum var canları sağolsun gerisi boş 

Çocuk olan evde düzen tertip biraz zor olur zaten mobilya dükkanı gibi evlerde mutlu çocuk yetişmez 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Sabah topluyorum akşama kadar 100 defa daha topluyorum heryer oyuncak yastıkları yere atak mutfağı topliyim desem asla rahat vermez bulaşık makinesiyle oynuyor ama yavaş yavaş alıştım artık oyuncakları dağınıklık olarak görmüyorum birde 
0 oy
(839 puan) tarafından
Ben çalışıyorum gece nöbetleri bile oluyor eve gelirim cocugumu alir sonra yemek yaparım yemek pisene kadar süpürüp silerim toz alırım eger fırsatım varsa dolap içleri dışları silerim ( mutfak dolabi, çamaşır makinesi ustunde var, vestiyer, banyo dolabi, bebek odasi ayri oranin dolap çekmece vs ve kendi yatak odam ic dış silerim) nobete gidersem de eğer gündüz camları siler yemeği pişirir biraz uyur sonra kaynanama çocuğun çantasını bırakır nobete giderim 
(3,086 puan) tarafından
Helal olsun ben çalişmadigim halde bu kadarini yapamıyorum
0 oy
(509 puan) tarafından
9 aylık evi bazen afedersin *** götürüyo mümkün değil cnm toplu olmak millet evde büyütüyoruz dağılmaması mümkün değil 
0 oy
(340 puan) tarafından
Kimse sizdem oyle bi talepte bulunmuyor niye kendinizi yoruyorsunuz çocukların temiz duzenli eve değil anneye oyuna ihtiyacı var bosuna uzmeym kendnizi 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Gayet derli toplu çünkü ev otek görevi görüyo en son yataktan çıkan nevresimi duzeltip cikiyo evden
(311 puan) tarafından
Ahahha istemsizce güldüm :D
0 oy
tarafından
Ben oyuncaklarını oturma odasin agetir.elerine müsade etmiyorum arka odam boş orda döküp.oy ayın diyorum ya dabalkona kilim seriyirum orda oynuyorlar ..dışarı vikarlarsa ayaklar yıkanmadan halılara aşmak yokhemen lavaboyagituruyirum ayaklarını elini yikiyirum .oğlum kirlentleri sürekli yere atıyor izin vermiyirumhemen topla diyorum topluyor.. yani daginikta oluyor bazen ama ben evi komple dip köşe sikdigim temizlesigin zaman onlerinde duruyorum muhafız gibi izin vermiyirum 
0 oy
(2,853 puan) tarafından
İki çocuğum var 3 yaş - 8 aylık .. mesai çalışıyorum haftasonum hep temizlikle geçiyor dışardan yeme huyumuz da yoktur binde bir her gün taze yemek pişer.. mesela.bu hafta sonu toz almayı yetiştiremedim dağ gibi ütü vardı yarın da toz alırım inşallah.. ordan burdan oyuncak çıkıyor ayrıca.. hiç oturmuyorum dinlenemiyorum iş yerinde sıcak çay içiyorum o iyi geliyor şükür 
0 oy
(48,703 puan) tarafından
arkadasimin evi oyle mum gibi hep ama esi titiz oyuncak falan dagittirmiyo çocuklara ee biye kisitliym evde onunda yasam alani oynasin varsin dağınık olsun napayim beğenmeyen gelmesin
0 oy
tarafından
Sabah evi tertemiz yaptım şuan ev cok dağınık :( napayım canları sağolsun 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Çalışmadığım halde düzenli kalmıyor çocuk varsa düzenli olması imkansız. 
0 oy
(73 puan) tarafından
vallahi ben çalışmadığım halde yetişemiyorum canım siz nasıl yetişeceksiniz rabbim yardımcınız olsun nasıl dinlenebiliyorsunuz kendinize nasıl vakit ayirabiliyorsunuz bende size şaşıyorum 
0 oy
(261 puan) tarafından
Evde fazlalik ihtiyac olmayan seyleri atmakla basla yoksa istedigin kadar topla toplu durmaz. Hem ev sade olursa toplancak biseyde kalmaz. Cocuk oldugu icin en fazla oyuncaklar ortalikta olur

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 414 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysel.23 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde sweetlady (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu