0 oy
192 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar 34 yaşındayım hiç güzel giyine miyorum etek  ve bıloz giyiyorum vaykiki deki normal sıradan etek  ama artık etek  bulmak kolay değil  bide çok abes kaçiyo hep aynı mudel ve kimsede giymiyor ben giyince kendimi dışlanmış hiş ediyorum hep tunik ve pantolon var çevremdeki mahalledeki  herkes eteği bıraktı otür takılıyor yakışıyorlar   para sıkıntı değil eşim bugün verdi  ve gitmedim ne alcam kararsızım bu yaştan sonra nebilim tunik pantolunmu giysem ferace arasıra giyerim ama sevmiyorum zayıf ve ozun buluyum    giyim kunusunda bunalıma girdim evden cıkasım yok hiç   benim gibi  buduruma düşen varmı naptınız  saçmamı olur bu saatten sunra tonik pantolon giysem   

9 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ferace etek bana hiç hoş gelmedi kendimi bildim bileli tunik pantolon takılırım. Tunik dökümlü olursa güzel duruyor. Bir de kısa tunik hiç sevmem pantolon da kalem olacak dar paça ya da İspanyol kötü duruyor
-Reklam-
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Neden saçma olsun zayifmissin zaten hatlarını belli etmeyecek şekilde bol tunikler bol pantolonlar alabilirsin zayıf ve uzun boylulara yakışıyor 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben rengarenk cıvıl cıvıl giyinmeyi severim ama acigim sende kapalı modellerden renkli seyler giy mesela turuncu ve taba uyumu cok guzel 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ay saçmalama yaşı mi var giyimin. Ne istersen onu giy. Evet etekle takım yapmak artık zor neredeyse etek üretimi bile yok ama çok gusel tunikli takımlar var al giyin. Hangisini giydiginde rahat hissediyorsan tarzını o yönde degistir
0 oy
tarafından
Ne saçması kız daha 34 yaşındasın benim annem 55 yaşında tunik pantolon takımları varya onlardan giyer hep 

Sefamerve ye bak uygulamasını indir uzun boyluyum bende orda boyuma gore bulurum hep 
0 oy
tarafından
Bu yıl yüksek bel bol pantalonlar moda onlardan al , trençkot al, uzun gömlekler al benim ark öyle giyiyor çok yakışıyor. Düz renk şallar . 
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Ben de en çok etek yakıştırıyorum kapalı arkadaşlara :) 
0 oy
(48,735 puan) tarafından
elbise giy daha güzel duruyo
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Genelde tunik pantolon giyerim boyum 1.75 bence güzel duruyor tunik dokumlu salaş modellerden olacak ama 

Bu aralar elbiseye taktım ama boyuma göre bulamıyorum geneli bilek üstünde duruyor onuda ben sevmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 201 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 454 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde balbebegim (2,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 716 göst.