0 oy
56 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (375 puan) tarafından
Suda veriyorum kabak püresi kayısı rendeleyip veriyorum  yapqmiyor ıkınıyor kızarıyor yok öneriniz var mi eşimde gidip fitil alayım diyor uyumuyor çok huzursuz 7 aylik bebeğim 

4 Cevaplar

0 oy
(210 puan) tarafından
Bize en hızlı fayda eden zeytinyağı canım kabız olduğunu fark ettiğimde mamasına zeytinyağ katıyorum rahat yapıyor 
(375 puan) tarafından
Katıyorum dünden beri iciriyoruz da ayrı olarak kızarıyor ıkınıyor yok birsey
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Zeytin yagi içirin 
(375 puan) tarafından
İçiriyoruz mamaya katıyorum tik yok
(249 puan) tarafından
Mama ya katmadan direk içirin
0 oy
(563 puan) tarafından
Benim bebegim de öyleydi bikaç gündür 7aylık. Anında yaptı Bi tarif vercem kabagı haşlayıp sonra da biraz sütle pişirrdim blanderden geçirdim çorba gibi oldu biraz avakado koydum yoksa sorun olmaz. Bi kase yedirdim anında yaptı süt 1 yaştan önce verilmiyor ama mecbur kaldım zaten biraz koyuyorsun Bi gün boyunca verebilirsin acıktıgında geçmezse Bi dene bence. Ama fitil de yaptırıyor 
(375 puan) tarafından
Bak kabağı yatım bugün içine zeytinyağı da koydum kayısı verdim suda veriyorum  emiyor ayrıca çok zorlanıyor çıkmıyor hiç
(563 puan) tarafından
Narmal taze kapak yaptım ben yeşil olan Bi dene bence bide fitil de almalısın. Doktor bana kulak çubugunu yağlayıp ucuyla uyarabilrisin demişti oda işe yarıyor.
(375 puan) tarafından
Fitil koydum yaptı biraz huzursuz hala
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Son  care fitil canm bizde geçtik o dönemden bazen kulk çubuğunu zeytinyağında surup hafif poposunu uyarıyorum etrafına sürüyorum yarım saat sonra kendi yapıyordu aklında bulunsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
18 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemiray (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 50 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevda.yts (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 54 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevda.yts (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 26 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (271 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı