0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum önlük taktırmıyo ve şuan herşeyi ben yiyim diyo salçalı çorbalarda makarnada ne dökersem döküyüm çıkmıyor kalıyo sizin bi öneriniz var mı o kadar leke çıkarıcı aldım azda olsa kaldı hep 

4 Cevaplar

0 oy
(509 puan) tarafından
Asperok cnm birde leke çıkartma deterjan var pahalı ama çok iyi
tarafından
Canım aldım onların hepsini ama kaldı yinede bi yerde oluyoruz üstünü değiştiriyorum eve gelene kadar leke işliyo içine en iyisi amway oldu bitmişti tekrar aldım
(48,904 puan) tarafından
kaynar suya basmak onemli yoksa cikarmiyolar
tarafından
Kaynar suyla denemedim kuzu ben hiç bi de öyle yapıyım inşallah başarılı olur
(48,904 puan) tarafından
halam gosterdi banada bende cikaramiyodum kaynar su olmasi onemli
tarafından
Tamam canım çok sağol kaynar suyla deniyim bide ❤️
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kosla ve fairy dök bir gece beklet kuzum
tarafından
Onu denemiş kuzum annem ama hafif leke var ama bi gece bekletti mi bilmiyorum onu sorayım bi
0 oy
(48,904 puan) tarafından
vanish dök lekeye kaymar suya bas 
tarafından
İştah açıcı şurup kullanmadım canım ben ama dişlerinin çoğunu çıkarınca çocuk rahatladı öyle herşeyi yiyen bi çocuk değildi ek gıda başlangıcı çok güzeldi çok güzel yiyodu ama diş dönemi başlayınca bitti bizim için 23aya kadar ek mama almadan emzirdim sonra bıraktık bende bi kere zühre ananın macunu vardı onu aldım bitti ama almadım şimdi sadecebalık yağı veriyorum İştah açıcı şuruptan korktum yerse çok kilo alırsa diye çünkü benim eşimede aynısını yapmışlar çocuğa yedikçe vermişler şimdi eşim rahatsız kilolardan ve kolay kolayda gitmiyo
(48,904 puan) tarafından
istah açıcı surup degil bu canim alerji icin goturmustum kan degeri düşük cikti onun icin verdiler
tarafından
Hmm anladım kuzum evet bu arada kan değeri düşük oluncada iştahsızlık oluyomuş seninkide ondan demekki
(48,904 puan) tarafından
onu bilmiyodum ilacı alirken istah acar dedi eczaci
tarafından
Yapıyomuş kuzum oda işte bende bi ara ondan mı dedm ama gerçi bilmiyorum belki bizimkininde kanı düşüktür uzun zamandır kan aldırmadım durmuyo diye
0 oy
(841 puan) tarafından
Beyaz kiyafetse 60 dereceye renkli ise 40 dereceye at asarken de direkt güneşin geleceği yere as canım. Güneş salça lekelerini anında kurutuyor dene bana dua edeceksin..
tarafından
Hiç bilmiyodum bak şimdi bu saatlerde yıkayıp koymak lazım güneşe o zaman deniyim bi
(841 puan) tarafından
Cıktı mı leke denedin mı canım
tarafından
Yok canım çamaşır makinesini çalıştırmadım yeni yıkamıştım tekrar yıkadığımda 12 1 gibi yıkıyıp denicem ama eski lekelerde olur dimi şimdi yine yaptık leke güneş gittiği için sıcak suya koydum olmadı elimde yıkar asarım olur mu ki öyle ?
(841 puan) tarafından
Valla birden çıkarmaya bilir ama her yıkamada asmada lekelerin azaldığını farkedeceksin. Ne kadar farkli deterjanlar dökersen dok mahvediyor kıyafeti. Güneş en makbul olanı bence ben öyle yapıyorum yani
tarafından
Hmm tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hamisanne. (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu