0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gece gece ben gibi olan var mı merak ettim. Bir şey takıldımı kafama günlerce içimden aynı şeyi düşünüyorum. Kendi kendime olayı tekrar tekrar yaşıyorum sanki bu herşey için geçerli günlük önemsiz bişeyide önemli bi olayıda . Kafamı rahatlatamıyorum. Sinirimi birtek ağlayarak atabiliyorum. Emzirdiğim için ilaçda kullanamıyorum. 

12 Cevaplar

0 oy
(917 puan) tarafından
Banada bazen aynısı oluyor bakıyorum ki çok düşündüm hemen hemen konuyu değiştiriyorum yarın yapacağım yemeği ve evin nereleri temizlenecek onu düşünüyorum sonra bı bakıyorum ki uyumuşum;)
(1,371 puan) tarafından
Hiçbir şey yapamıyorum uyuyana kadar düşünüp uyuya kalıyorum
(1,371 puan) tarafından
Ay yanlış bir yere yorum yaptım :))
tarafından
Ben sabah 8 de uyanıyorum küçük kızım sağolsun ama gece 2 den önce uykuya geçemiyorum
(1,371 puan) tarafından
Bende aynıyım canım aşırı düşünme sorunu var kafamın ici sürekli konuşuyor geçen sene daha beterdim kafam susmuyor diye ağlıyordum :) şuan biraz daha iyiyim sanırım kaygı bozukluğu oluyor bu
tarafından
Benim bide çınlama var çınlama beynimin içindeki konuşmalar birde iki kız çocuğunun konuşması birleşince aklımı kaybedicek gibi oluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende öyleyim yaaa sinir oluyorum bu huyuma ama ilaç içecek kadar değil yani 
tarafından
Ben sanki biraz kafamı rahatlatmak için ilaç içsem daha iyi olurmuş gibi geliyo
0 oy
tarafından

Başak yada balık burcumusun bacım ayniyizda :D

tarafından
Başak
tarafından
Bende,:))) geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Hayal kuruyorum sınırsız hayal birgün Paris'e gidiyorum bir gün ünlü oluyorum bir gün müge anlidayim bir gün Kore'ye gidiyorum bir gün saçlarım uzun artisce sokaktan geçiyorum bir gün çok zengin olmuşum isimsiz şekilde herkese yardım ediyorum hayaller iyiki varlar ve iyiki hayallerimizi görmüyorlar 
tarafından
Ben evlenmeden önce hayal kurardım. Her gece yatağa yattığımda öyle güzel hayaller hepsi gelecekle alakalı hayalimde hep mutluyum vs. Daha sonra 18 yaşında evlendim 28 yaşındayım şuan. Hiç hayal kurmuyorum. Daha doğrusu hayal kurmak içimden gelmiyo
tarafından
İlla olabilecek değil olmayacak hayaller örn tarkanla tanisirdim eskiden hdhdhdh şimdi hayran değilim .... Uçarım genelde hayalimde denizlerden dağlardan ohhh sonra kanatlı peri gibi olurum oda Malefiz filminden kalma öyle hayaller çok geniş ve sınırsız öyle uyurum
tarafından
Çok güzelmiş herşey insanın beyninde ne mutlu sana darısı bana
0 oy
(403 puan) tarafından
Şu saat oldu düşünmekten uyuyamıyorum
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bi daha dusunmeycem yaa dedikten 5 saniye filan snra ya nasl oldu diye kendimi o dusuncede buluyom bu huyumu hic sevmiyom bnde bogulacak gbi oluyom
0 oy
(414 puan) tarafından
O bana geceleri cok oluyor tam kafami yastiga koyuyorum başlıyor bana yapilan edilen gunahlar aklima geliyor cok suskunum kimseye karsilik veremem cok ezilirim bu huyumdan nefret ediyorum oyuzden bu yasima kadar esimin tarafi kendi ailem annem haric hep eziklediler asagiladilar aklima geldikce kafami yastiga gomer aglarim sonra zaten gece olur sabahta uyanamam :)
tarafından
Bende çok sessizdim annesiz babasız büyüdüm ama baktım ben sustukça herkes üstüme geliyo bende açtım ağzımı yumdum gözümü herkese cevabını veriyorum ama kafam rahat değil herşeyi düşünüyorum
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Valla genelde eşimin dedikleri aikesi kızkatdeşi düşünüp duruyom kafayı yiyecem en son 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Canım ya eziyet resmen kendine bende eskiden öyleydim ama artık herkes kendine yakışanı yapıyo diyip iplemiyorum hatta kavga filan ediyorum ağzımı tutmuyorm tertemiz rahatm :D
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ayetel Kürsi okurum canim içim ferahlar huzur gelir içime unuturum❤️
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Sinirden patlıyorum
0 oy
tarafından
Bnde aynıyım çözülmeden rahat edemem 

İlgili bir soru bulunamadı

380,045 soru

11,376,474 cevap