0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ne kadar süre yediklerinize dikkat ettiniz ve istediğiniz herşeyi rahat yiyebiliyor musunuz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annem oldu olduktan sonra ben ona kabak yemeği falan yaptım o her şeyi yiyo maşallah dikkat etmedi hiç 
(3,739 puan) tarafından
Çok korkuttular ömür boyu gaz yapan yiyecekler vs yemiceksin dediler
tarafından
Yok inanma ya bakma sen millete her ameliyat öyle ona bakarsan ben kist ameliyatı oldum yumurtalık kisti karından hava verdikleri için karnım bir şişti gazdan bittim ama safra kesesi daha kolay annem hiç sıkıntı yasamadi
(3,739 puan) tarafından
Saol kuzum cevabın için
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım kısa zaman önce ben oldum. Sana yemek listesi vericekler. 3 ay dikkat etmen gerekecek. Sonrasında kararında yiyeceksin. Abartmadan yoksa ağrın olur. 
(3,739 puan) tarafından
Yaaa  :( bana vermediler liste falan
(909 puan) tarafından
Bana verdiler canım. Bir çok yasak vardı. Yumurta, et, yağ, kuruyemiş, nohut, mercimek, fasulye, aklıma gelmiyor başka
(3,739 puan) tarafından
Makarna var mı listede peki yasak olmayan serbest duydum sanki ben onu
(909 puan) tarafından
Makarna serbest canım. İnternet bak yasaklar yazar canım
(3,739 puan) tarafından
Tamam canım benim saol
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Geçen çarşamba oldum suan dikisim var 3 delik cok yağlı yememek şartıyla hersey yiyebilirsin dedi canım 
(3,739 puan) tarafından
Anladım canım  çok saol
0 oy
tarafından
Ya çok korkuturlar hayat boyu hazımsızlığın olur falan diye. Çok hamur işine, kızarmaya düşme yeter. Ektra dikkat etmen gereken birşey yok. Ama ben ilk 6 ay diyete devam ettim. Çünkü ameliyattan 6 ay sonra kadar karaciğer safra kesesinin görevini devralıyor. Ama o zamana kadar safra kesesi bölgesinde yanma olabiliyor.
(3,739 puan) tarafından
Doğru canim dikkat etmek lazim
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben pek dikkat etmedim açıkçası.  1 sene oldu ameliyat olalı canım n3 isterse yiyorum cok şükür bi sıkıntı yok
(3,739 puan) tarafından
Yaa ne güzel
(421 puan) tarafından
Korkma canım çok büyük bir ameliyat degil Allahın izniyle eski düzende devam edersin
0 oy
tarafından
Kayınvalidem oldu hiçbir sıkıntı yasamadi 
(3,739 puan) tarafından
Yaa çok iyi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
6 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feyzaer1998 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
5 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...