0 oy
477 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar maddi durumumuz pek iyi değil 1200 e 2+1 evde oturuyoruz kontratımız şubatta bitiyor hemen ev bulup evi başkasına verdiğinde tazminat davası açacağım lütfen İstanbul Ümraniyede uygun kiralık ev önerecek olan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Kontratın var neden çıkıyorsun ki kuzum bekle 8 ay daha
tarafından
Kontrat şubat ayına kadar o zaman çıkın derse küçük bebeğim var kışın daha zor olur 3 4 ay içinde ev bulmam lazım
-Reklam-
0 oy
(6,678 puan) tarafından
Kontratiniz var çikmayin şu siralar kiralarda baya kalkti
tarafından
Adam evimden çıkın dedi biz mühlet istedik de öyle tmm dedi kontrat var ama böyle bir adama dava açmak için kullanmak istiyorum
0 oy
(42 puan) tarafından

Oyle seyler olur beni baş örtüme göre cixarmisdilar ev sahibi kadindi dedi ki ben baş ortenleri sevmem evden cikin kocamda asker akşam eve geldi cox sirinlendi bende hamileydim dedim ki Allah'ın olsun ne nasıl bi adamsin daha 3 gündü taşındık ben yeniden bu kadar şeyleri yeniden nasıl yigicam Yok dedi cikin sen carsab giyorsun ben sizi istemiyom dedim tamam ama cikarken dedim ki seni Allaha havale ediyorum cixdim 1 yıl sonra öldü yinede haqqimi helal etmiyorum hamile hamile beni qapı dışarı etdi :ermm:

(42 puan) tarafından
Amin cnm xeyrlisi Allah ne meslehet bilir ele olsun
(6,678 puan) tarafından
Cox adam doze bilmir bir baki rahatdi rayonlar cetindi .menim yoldasim genceye dusmusdu ona gore istemedi
Etrafimizda herbici cox dayimogluda emrini gozleyir herbi ücün  cunki iş tapmaq cox cetindi
(42 puan) tarafından
Allah komeyleri olsun baci emr gelene kimi de bizim de o vaxt emrimi cox gec geldi sonra bi tanış adam cixdi ona deyildi ondan sonra emr geldi
(6,678 puan) tarafından
Bununki deyibler ay sonuna gelecek bu milli qivardiyada esgerlik cekib ozleri teklif edirler iş  ayin sonuna kimi emri gelmelidi..menm yoldasiminda emri 2hefteye gelib sizde niye ele cox cekib goresen
(42 puan) tarafından
Bilmirem can o senet verende biz nişanlı idik evlendik 5 aya geldi onda Bakida idik orda qalirdiq iş ucun emr geldi ta ordan cixdi isden
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Çıkmayın bana da oğlum gelcek dedi cikmiycam araştırdım haklar bana hep oğlu gelmezse dava açıp 40-50 bin TL para oduycek bana 
tarafından
Canım çıkmazsam şubatta çık diyecek o zaman bebekle daha zor olacak şimdi en azından hak iddia edebilşrz ki bu insanların gözünü para bürümüş
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ordan çıksanız bile bu fiyata ev bulunmazki canim aşırı cok uçmuşlar 
tarafından
Evet ama ne yapalım adam çık diyor şimdi çıkmasam şubat ta çık diyecek üstelik o zaman kontrat da bitmiş olacak hiç hakda iddia edemem kış günü bebekle daha zor olacak
0 oy
(2,131 puan) tarafından
Aynı durum bizdede geçerli bizimkide oğlunu evlendircrkmis ama nişan fotoğrafları gördüm Allah'tan bizde kiralık ariyiruz
tarafından
Allah yardımcımız olsun ne diyelim
0 oy
(2,999 puan) tarafından
Bende Ümraniyedeyim kiramaz 2000tl. Açıkçası şuan 2500tl den aşağı yok Ümraniyede
tarafından
Maalesef o fiyata bile yok

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 636 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 453 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 360 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,531 puan) tarafından soruldu