0 oy
862 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tam 7 yıl önce hayatıma aşırı derecede zarar vermiş birisi vardı ne hikmetse bu yıl onu hep pişman görüyorum bugün yine öyle gördüm. Rüyamda çok pişmanım dedi neden kimseye söylemedin pişman olduğunu dedim bir kaç kişiye söyledim dedi. Ben bu insanla rüyamda yer sofrasında yemek yiyordum tek değildik. Rüyamda sürekli pişmanım diyor ama kafaya takacağım en son insan bile değildir kendisi. Etkilenmem için bu şahısı kafaya takmam gerekiyor fakat gün içinde aklıma hiç gelmiyor. Bir insan neden rüyasında kendisine zarar vermiş birisini pişman görür. 6 aydır bu şahısı haftada 1 kez muhakkak görüyorum pişmanım diyor hep. 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bilinç altınla ilgili olabilir. Gerçekten pişman olup rüyana girmiş olabilir. Rüyalar rastgele değil hepsinin anlamı var ama biz anlamıyoruz. 
tarafından
6 yıl hiç girmedim bu yıl başladı rüyalar
tarafından
Herşey bir anda ortaya çıkmıyor ki. Bastırmış oalabilrisin hayır olsun ins
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından
Rahmani bir ruyadir canim belki gercekten pismanidir helallik istiyordur. Kim bu kisi sakincasi yoksa affedemeyecegin iletisim kuramayacagin biri mi? 
tarafından
İletişim kurmamız imkansız canım affetmedim hiç ama 7 yıl oldu hiç rüyamda falan görmüyordum bu sene resmen rüyalarımın çoğu onunla ilgili bir akrabam
(134 puan) tarafından
Ben ruyalarin haber verdigine inanirim canim. Birde bur degil iki degil hafta da bir goruyorum diyosun. Helallik istemek istiyor olabilir.
tarafından
Bugün rüyamda elimi tuttu çocuklarının olmasına çok sevindim dedi. Gözleri hep dolu dolu bakıyor bana her rüyamda ağlıyor ve pişmanım diyor bilinç altı olsa daha öncesinden  görürdüm muhakkak diye düşünüyorum
(134 puan) tarafından
Canim eger affetmek istiyorsan hakkim varsa helal olsun de Allaha dua et ahirette yakana yapisip helallik istemesin. Rabbim birdaha ruyanda bile karsina cikarmasin. Affetmek istemiyorsan da Allaha havale et. Benden ciksin de
0 oy
tarafından
Bence sana yaptığından dolayı pişman olmasni istiyordun ve ruyandada bunu dile getiriyor sürekli ama gerçekte eminim umrunda bile degil
tarafından
Yok kuzum pişman olmasını bile istemiyorum aklıma gelmiyor 7 yıl geçti sonuçta 6 yıldır hiç görmedim bu sene çok görüyorum resmen sohbet ediyor benimle sinirim bozuluyor
0 oy
(327 puan) tarafından

Canım bende de böyle oluyordu evet insan düşünmediğini iddia ediyor fakat sende kötü bir etki bıraktığı için onu rüyanda görmen gayet normal bilinç altı öyle kolay kolay temizlenmiyor. Belki gerçekten pişman olsun istiyorsun ki bunu istemen en doğal hakkın ve bu şekilde görmen bunun için olabilir ama ne yap biliyor musun şuan nasıl bir hayatın var bilmiyorum kendine değer ver ve mutlu bir hayat sürdürmeye bak Rabb'im hayatını güzelleştirsin inşaallah <3

tarafından
Kuzum 6 yıl neden görmedim hiç bu sene gördüm ilk zamanlar istiyordum pişman olmasını olaylar sıcakken 7 yılın ardından görmeye başladım hemde gün içinde asla aklımda yokken
(327 puan) tarafından
Belki gerçekten pişmandır veyahut sen 6 yıl boyunca hayatında ciddi anlamda değişiklikler oldu bu yüzden kafan başka şeylerle meşgul ve dalgındı bu yüzden de olabilir ama önemseme sen eğer onu affedeceksen de kendin için affet ve Allah'a havale et
tarafından
Affetmek mi ben hakkımı asla helal etmiyorum pişman olduğunu rüyamda gördüğümde sabah pişman olduğu içime doğuyor. Parça parça olsunda ceset torbası bile kabul etmesin onu. Adını duyunca midem bulanıyor kusmam geliyor vicdanı olsaydı bana ve etrafına zarar vermezdi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Adam öldumu yoksa senden helallik almaya geliyir
tarafından
Yok ölmedi nasıl helallik anlamadım
(134 puan) tarafından
Niye adam dedin kiz ??? :)))) Kiz kim oldugunu cinsiyet belirtmemis
(3,419 puan) tarafından
:)))) genelde erkekler kadınların hayatına zarar verir :))) benim annemin komşusu vardı kadın öldü annemin rüyalarına geldi bir hafta helallik için annemde helal olsun gelme artık dedi gelmedi bida
(134 puan) tarafından
Dogru diyosun. :)
0 oy
(661 puan) tarafından
Bende iki gündür görüyorum ya ilk sefer pismandi bugünde demedigini bırakmadı rüyada hiç aklımda yokken anlamadim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Rabbim hayirlara cikarsin canim 
0 oy
tarafından
Senin kalbin param parça olarken nerdeydi. Biraz da sürünsün. Sana yaşatdığı acıları bir rüyayla unutacak değilsin. 
0 oy
(485 puan) tarafından
Pişman olmasını istediğin için... Bilinçaltın sana bu insanın pişman olmasını her şeyden çok istediğini soruyor. 
0 oy
tarafından
Beynin oyunlari olabilir. Oyle istediğin icin bilincaltin sana bunu gosteriyor . 
0 oy
tarafından
Ben 17 yasımda ılk sevgılımı gormustum ruymda ama cok ahımı almıstı helallık ıstıyordu kapkaranlık bır sokak yagmur yagıyordu ruyamda o kadar erkılendım kı aman dedım adı batsın ruyamda da helal olsun hakkım demıstım sonaradna ogrendım ölmüş cocuk meger, catıdan dusmus bana soylememıs kımse cok uzulurum dıye 
0 oy
(687 puan) tarafından
Kız bildim bileli hep bu adamı rüyanda görüyorsun ve hiç düşünmüyorum bilmem ne diyorsun bnce herşeyden onu çok düşünüyorsun bn ne düşünsem onu rüyamda gorururum
tarafından
Sana yemin olsun hiç aklıma gelmiyor ama bak yemin ediyorum işte o yüzden anlam veremiyorum aklımda yokken rüyama giriyor
0 oy
(213 puan) tarafından
Rüyalar üçe ayrılır geçmiş gelecek ve şimdiden ibarettir. Bir bilinçaltı rüyaları vardır iki haberci rüyalar vardır üç rahmani rüyalar vardır. 

Sizin rüyanız geçmişten olan rahmani rüyaya giriyor o kişi ilahi adaleti yaşamış size ne yaşatmış bilmiyorum ama yaşattığıni yaşamış ve şimdi de çok pişman oldum helallik istiyorum diyor. Eğer ki kalbim kırık helal etmiyorum diyorsanız bu rüya sizden çıksın diye ekmek simit vs dağıtabilirsiniz 
tarafından
Amin inşallah son kez daha birsey sorayım rahatliyayim şimdi dedim ya Bi arkadaş durmadan geliyor bu arkadaşa ben asla yazamam evliyim çocuğum var yazmam ama nasil etsemde artık gelmese rüyalarıma gına geldi artık
(213 puan) tarafından
Tabiki istediğiniz kadar sorabilirsiniz :))
Yalan olmasın tam olarak bilmemekle birlikte bir simit ekmek vs dağıtın, niyet ederek Allah'ım iyiyi de kötüyü de sana havale ettim rüyada da gerçek hayatta da uzak dursun deyin başıma geldi çok yakın bir zamanda bende çok büyük ah ettim, hemde öyle böyle değil, uzak dursunlar üzerimden gitsin diye de böyle bir şey yaptım rüya da görüyordum görmüyorum şuan çok şükür
(213 puan) tarafından
Sizin için hocaya sorarım
tarafından
Çok teşekkür ederim ♡
(213 puan) tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(12 puan) tarafından
Her ne olursa olsun, ne kadar zaman gecmis olursa olsun, biz ustunu tamamen kapamis ve hatta unutmus da olsak bilincalti gercegi var ve orda kaliyor bizim cope attigimizi zannettiklerimiz. Ben ruyalarina cok deger veren bi insanim ve genelde de bos cikmaz ruyalarim. Pişman oldugunu goruyorsun cunku her kimse bu sana yasattiklari icin pisman olmasini cok istedin muhtemelen ama bunu goremeden konu yasayip unuttugumuz bir suru baska sey gibi gundeminden silindi gitti. Nacizane fikrim boyle oldugu tabiiki ilahi kanun degil. Ayrica tavsiyem bir daha ruyanda gorursen, onu affettigini ve bir daha gelmesini istemedigini soyle. Bakalim devam edicek mi?
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bikinc altin düşünüyor, sen değil. 

Pisman olup bunu dile getirsin herkese istiyo beynimin ici. Biz frakinda olmadan cok sey dusunuruz.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 324 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 353 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.