0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
37.haftama girmek uzereyim esim gemici. is icin gitti bodruma ayin 3.de de yunanistana gidecekler. ben cok uzuluyorum doguma yetisecekmi bilmiyorum :( bu durumun uzerinden nasil gelicem 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek başına misin canım yaninda ailen yada eşinin ailesinden kimse varmı yardımcı olabilecek
(4 puan) tarafından
ailem yanimda kayinvalidemde oyle saolsunlar ama esim olsun istiyorum doguma gitsem ordan gelene kadr yetisecekmi doguma giderken yanimda olsaydi keske
tarafından
İnşallah yetişir. Benim eşim yanimdaydi ama içeri giremiyo özel hastane değilse dışarıda kalacak yinede umarım gelmiş olur o zaman a kadar
(4 puan) tarafından
ilk oldugu icin yanimda olsun istiyodum dogumda olmasada
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcn olsn canm ekmek parası inş gelir canm
(4 puan) tarafından
insallah yetisebilir dogumuma
0 oy
tarafından
Allah büyük canım kadın olarak her işin üstesinden geliriz evvelallahın izniyle 
(4 puan) tarafından
insallah :(
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Yardımcı kimse yokmu eşin herhalde bırakacak değil illaki vardır birileri 
(4 puan) tarafından
var 37+3de cati muayenesi var ondan sonra dogum hemen olurmu acaba
0 oy
(368 puan) tarafından
9 aydır eşim yanımda yok , haftaya doğumumuz var , görevden dolayı doğuma gelemeyevek ama doğumdan sonra hemen yola çıkacak babalık izni ile 
(4 puan) tarafından
allah kavustursun sizide insallah benimki gelse bile doguma bi iki gun kalip gidecek sezon bitince gelecek yine bilmiyorum. senin icinde zor olmustur yaninda olmamasi
0 oy
(872 puan) tarafından
Benim eşim de denizci senin durumunu iyi anlıyorum. Allahın  iziniyle yetişir. Sağlıkla kucağına almanı nasib etsin canım . Az kalmış. Her bebek kendi karar verir canım ne zaman geleceğini. Bazı bebekler 40 haftaya kadar bekliyorlar.
(4 puan) tarafından
adet tarhime gore 40. haftam 13 temmuza geliyo ayin 3une kadar dogumum olsa en azindan yunanistana gitmeden gelirdi doguma oraya giderse daha zor olacak :( bu cumartesi 37+3de cati kontrolu yapcak bslki sonra dogum.hizlanir diyorum ama bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 8 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 458 göst.
10 Mart 2019 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 215 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Senemmm (6 puan) tarafından soruldu

374,647 soru

11,205,570 cevap

34,506 kullanıcı