0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (6,366 puan) tarafından
Kızlar adına nazar mı dersiniz yoksa kötü enerji mi siz karar verin ben böyle şeylere çok inanırım. 

Kızlar benim eltim benden 3 sene önce evlendi ben evlendikten sonra yani geçen sene çocuk yapmaya karar verdi. Eltimin annesi hep bir an önce çocuk yap senden önce yapmasın demiş benim için. Ama benim çocuğum oldu eltim içinde hep dua ediyorum ona da nasip olsun diye. eltim de öyle fesatlık yok ama annesi hep dolduruyor çocuk yapmadı diye. Dün annesi geldi benim bebeğimi görmeye ve o gittiğinden beri çocuğum sürekli mız mız ağlıyor uyumuyor uyusa da yarım saate bile sürmüyor. Ne yapsam ne dua okusam nasıl kötü enerjiyi atsam çocuğumun üstünden bir yardım edin. Kendi de perişan oldu beni de perişan etti dünden beri.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol nas suresi oku gözü olanın gözü çıksın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nazar duasini oku 
0 oy
(866 puan) tarafından
Bilen birinden tuz çevirt canm ya bnm oğalnda hep nazar ediyorlar komşum sagolsn hep tuz çevirir, kaynana söyle o biliyordur kesn kimn yaptığını s
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ayetel kürsü oku canım bol bol canım gozu olanin gozu ciksin
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Tövbe Bismillah insanlar kafayı yemiş ya. Canım sen bol bol oku gerisi Allah'tan onlardan da uzak dur.
0 oy
(509 puan) tarafından
7 Ayetel Kürsi 7 nas 7 Felak oku cnm göz var gerçekten
0 oy
tarafından
Nazar duası oku Ayetel Kürsi oku bol bol aklına ne gelirse şifa niyetine oku 

Bu insanlar çok sal.ak bir çocuk nazarlamak hiç iyi değil çok nazarlandığı zaman bebek ağlayarak çatlayarak ölürmüş ma.l olan insan bunu zaten bilmez
0 oy
(752 puan) tarafından
Kız eve dua falan koymuş olmasın çocuğun huyu suyu değiştirse birden bire Allah'ım sen koru
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Nas felak oku bol bol 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ayetel Kürsi Felak nas okuyun o geldiğinde üstünde ne varsa onu çıkarın 
0 oy
tarafından
Nazar da aslinda kötü enerji demek. Gozden gelen negatif duygular karşı tarafa geçiyor. Ayetel Kürsi felak nas oku bol bol. Ayrica nqzar ayeti oku. 
0 oy
(291 puan) tarafından
Youtube de var nazar duası aç kendinde oku canım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Sesli sesli nas felak ayetel kursi nazar ayeti fatiha surekli tekrarlayarak oku cocugu yika bide gecer o geldigindede cocugu ona kotule hep nazari degmesin ;)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 2,124 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,515 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 426 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mucizeannesi (1,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,135 soru

11,379,857 cevap

34,869 kullanıcı

...