0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oğlum 2 yaşında sabahta post açtım ama çok mutluyum napiyim çocuk sürekli emzik kullanan ağzından düşürmezdi ne olduysa 3 gündür ağzına almıyor midesi bulanıyor bende kara kara düşünüyordum nasıl biraktiricam diye canım oğlum kendiliğinden bıraktı çok mutlu oldum valla konuşması emzik yüzünden çok geride 1 dk çıkarmıyordu ağlıyordu emzik olmayınca çok çok mutluyum:angel:

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hade gözün aydın canım benimki hiç tutmadi belki 10 tane emzik aldim yok hiç birini tutmadı :D

tarafından
Senin damatta hiç kullanmadi bacım aferin benim güzel gelinime ☺️☺️❤️
tarafından
Hahahaa aferin benim damadima da canım ☺❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydın benimki hiç tutmadı canım
tarafından
İkizide hiç tutmadı ama bahsettiğim oğlum çok kullandı çok şükür kurtulduk ☺️❤️
0 oy
tarafından

Benim oğlanada tutturmaya çalışıyoruz tutmuyorrrr:'(

tarafından
Tutamasin kuzum ya ben çok pişman oldum valla hem dislerine zararlı
0 oy
tarafından
Ayy naisl yaptın kızım 1 yaşına girecek herşeyde emzik ağzında nasıl biraktiracam lff
tarafından
Ben çok uğraştım öncesinde ama durmadi kuzum biraktiramadim sonra ne oldu bilmiyorum 3 gündür tiksiniyor emziği baktım yırtılmış üstten o midesini bulandırıyor herhalde ondan birakri inşallah bırakır canım
tarafından
İnşallah darısı kızımın başına artık biraksada kurtulsam hata yaptım emzik verip alistirdim
0 oy
(44,758 puan) tarafından
2 yaşını 2 ay geçiyordu sukur bizde bıraktık yırtıldı inat ettim almadım emzik iki gün ağladı sonra unuttu 
tarafından
Bende çok inatlae ettim ama başarılı olamadım canım şükür kendi bıraktı ☺️ benim kardeşim 8 yaşına kadar emzik kullandi dedim kesin benim oglanda öyle olacak bıraktı Allah'tan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.