0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından

Kızlar şimdi benim evim çok küçük. 1+1 eşyalarım zor sığıyo. Büyüyen beşikle dolap alcak kaynanam. Yemek masamı kaldırıp onları koyucam mecburen. Yatak odama sığmıyo beşik. Ama yatak odama minik bişey ne alabilirim ya da almama gerek var mı? Cocuumu yatak odasında yanımda nasıl yatırabilirim. :) Umarım acıklayıcı olabilmişimdir :) 

6 Cevaplar

0 oy
(443 puan) tarafından

Cnm kucuk besikler var parttaym ama evin darsa bnce alma yani 

(807 puan) tarafından
Cok dar evim yani anne yanı falan alsam yatak odama sığdırabilir miyim diye düşünüyorum. E almasam geceleri cok zor olcak benim için napıcam bilmiyorum
(443 puan) tarafından
Cnm bnim evim genis bn tek mobilya besik aldim bosa masraf bnce syan kis ztn oturma odasnda yatiyorz mecburen yazinda oyle olck cunku sucak burasi o yuzden kaldrmicam besigi
(807 puan) tarafından
Büyüyen beşiğini kaynanam alacagı icin minik bişey alsam mı dedim bende işte :) almasam gece napıcam onu düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Ben n11 de ceebebekten hamak 200 tl e anne yani besik aldim odasını yaptım besigi dolabi var ama anne yanından cok memnun kaldim gercekten 6 ay kullanabilirim cok hafif yer kaplamıyor 

(807 puan) tarafından
Bakayım bi canım sağol
0 oy
(807 puan) tarafından

Ne yapsam ki ya :(

0 oy
(3,798 puan) tarafından

Anne yanı beşikler var yatagin tam yanina koyarsin sıgmaz mı bence farkli odada cok zor olur ilk aylarda en azindan  canm 

(807 puan) tarafından
Sığmaz canım yatagımız iki duvar arasında kalıyo ayak ucumda dolap var yatakla dolap arası biraz boş ama hareket alanı kalır mı bilemiyorum cok zorlanıcam napıcam bilmiyorum
(3,798 puan) tarafından
O zaman hic alma kucuk besik canm baska odaya koyucaksan bebek odasini artik kendin oraya taşınıcan geceleri :))
(807 puan) tarafından
Oda da değil aslında holüm de küçük bi ara var oraya yemek masası koyuyodum beşiği mecbur oraya koycam yemek masasını kaldırıp :) her türlü sıkıntı anlayacagın
(3,798 puan) tarafından
Bi sekilde hallolur canm eskilerde böyle bir iki besik mi varmış biz işte hersey iyi olsun guzel olsun istiyoruz :)
0 oy
(523 puan) tarafından

Minicik beşikler oluyor bezden hem hatır oluyor yatak odama da çok rahat sığar canım imalata bak aynı yatakta sakin yatma bebeğine.Allah korusun yani üzerin falan yatarsin

(807 puan) tarafından
Ben de ondan korkuyorum babynest mi alsam dedim oda kullanışsız gibi geliyo bakıcam artık minik beşikler
(523 puan) tarafından
Yok canım yanında yatırma kesinlikle ayrı küçük beşikler al
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Civil de babyforce beşik var 200 tl fiyatı ben aldım çok güzel hem sallanıyor da 
(807 puan) tarafından
Civilimde bir iki bişey gördüm bugün 140 170 arası baya uygun geldi. Katlanılabiliyomuş aklım onlarda bi bakıcam

İlgili bir soru bulunamadı

378,176 soru

11,318,747 cevap

34,765 kullanıcı

...