0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (10,411 puan) tarafından
Kızlar oğlum 6 aylık oldu ama ben halen adet olmadım hamile değilim biliyorum aba adet olmamakta beni sinlr ediyo siz doğumdan kaç ay sonra adet oldunuz

11 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
İnsanda insana değişiyor cnm ben 4 ay oldu doğum yapalı düzenli adet oluyorum 
(10,411 puan) tarafından
Keşke bende olsaydım psikolojim bozuldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende doğum yapalı 6 ay oldu 3.audan sonra düzenli gördüm bu ay olmadım daha geçiti 1 haftab
(10,411 puan) tarafından
Kendimi hasta gibi hissediyorum sizirjerim bozuluyo
0 oy
(59 puan) tarafından
ben hemen oldum 40 dan sonra
(10,411 puan) tarafından
Ne güzell çok şanslısın
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Benim 40 lohusaligim bitti 1 hafta sonra adet oldum  her ay düzenli oluyorum.ama ablam 1 yıl önce doğum yaptı Oda 8 ay olmadı kuzenim de 5 ay önce doğum yaptı dün olmuş adet 
(10,411 puan) tarafından
Aslında bende ilk oğlumda 10 ay olmamıştım 2.oğlumda 18 ay olmadım bu oğlum sezeryan oldum herkes diyoki sezeryanlılar daha çabuk adet olur ama ben halen olmadım ve bu beni çok raharsız ediyoo
(5,938 puan) tarafından
Bi kadın doğum a görün canım istersen
(10,411 puan) tarafından
Hiçte gitmek istemiyorum oğlumu emzirdiğim için 2.oğlumda gitmiştim ilaç verdi kullan 10 gün sonra adet olucaksın demişti kullandım yine olmadım bikaç ay sınra oğlumu sütten kestim sonra adet olmuştum yine öylemi olacak ne
(5,938 puan) tarafından
Bazıları oluyor öyle evet sütten kesilince adet
0 oy
tarafından
Vallaha bende olmadım ve karnım çok ağrıyor 
(10,411 puan) tarafından
Evet o ağrılar bendede oluyo cefasını çekiyorum ama tık yokk
tarafından
Çok kötü ama ya
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Oğlum 7 ayı bitirdi ve bende adet olmadım henüz. 20 gün falan lohusa kanamam sürdü ondan sonra tık yok. Aklıma geldikçe kan verip idrar testi yapıp kendimi rahatlatıyorum artık :D

(1,635 puan) tarafından
Bense eminim canım ama işte bunca zaman adet olmayınca tedirgin oluyorum. Kaçak falan mı oldu bilmem ne diye. Geçen 1 hafta mide bulantısı yaşadım öldüm öldüm dirildim resmen. Çok şükür bişey yok. Rabbim benden önce isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin inşallah
(10,411 puan) tarafından
Amin canım İNŞAALLAH  bende istemiyorum 3 oğlum var başkada düşünmüyorum RABBİM  olmayanlara versin
(1,635 puan) tarafından
Allah bağışlasın. Benim ilk çocuğum ama doğru düzgün uyumuyo gece hep ayaktayız. Hem biraz araları olsun istiyorum. Daha işe geri döncem. Ev borcumuz var. Çok bahanem var yani. Rabbimden gelene boynumuz kıldan ince ama işte.....
(10,411 puan) tarafından
Aynen öyle bende korkmuyo değilim hani kazayla oldu diyolar ya ya başıma gelirse diye ALLAH  korusun 4.çocuk benim ölümüm demek
(1,635 puan) tarafından
Allah nasip ederse yapcak bişey yok canım. Bi test yap bakalım. Benim kuzenim hem prezervatif hem hap kullanırken hamile kaldı. Rabbim verince veriyo yani. O yüzden ben sürekli kontrol ediyorum varsa bişey bileyim diye =))((=
0 oy
(6,724 puan) tarafından

3 ay oldu doğum yapalı hâlâ olmadım. Merakla bekliyorum ne zaman olacağım acaba:ermm: adet ağrılarım var ama kanama yok.

(10,411 puan) tarafından
Ecet menepoza giren kadınları çok iyi anlıyorum çekilecek şey değil doğrusu
(6,724 puan) tarafından
☺☺aynen öyle valla bir sıcak basıyor bir donuyorum biran önce adet olsak keşke.
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Ben 40 çıktıktan sonra hemen adet oldum her ay düzenli oluyorum şuan oğlum 4 aylık 
(10,411 puan) tarafından
Çok şanslısın canım ben olmadım dizjerim bile ağruyo etlerimi demir taraklarla tarıyolar sanki çok kötü
0 oy
(554 puan) tarafından
Süt korur derler bizde emziriyorsan ondandir babannem babami 5 yasina kadar emzirmis bu yuzden birakinca halamlar dogmus sirayla:D
(10,411 puan) tarafından
Ondan sanırsam ben ilk oğlumda 10 ay 2.oğlumda 18 ay olmadım ama onlar normal doğum oldu bu oğlum sezeryan ve kimle konuşsam sezeryanlılar daha çabuk adet oluyo diyo kendimi çok kötü hissediyorum sanki menepoza girmişim gibi
(554 puan) tarafından
Bence doğum şekliyle değil bunyeyle alakalı diğerleri de öyle olduysa sıkma canini derim ama zorun varsa doktora görün çekip durmaktan iyidir
0 oy
(12,856 puan) tarafından
8 ay olucak daha hiç olmadım 
0 oy
(658 puan) tarafından
Benim görümce 2 sene adet olmadı oğlunu sütten kestikten 2 hafta sonra oldu kişinin bünyesiyle alakalı canım 
(10,411 puan) tarafından
Bende ilk oğlumda 10 ay olmamıştım 2.oğlumda 18 ay olmadım 3 senemi olmıcam ne
(658 puan) tarafından
Gibi gözüküyor :)))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1BX2R5. B (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
21 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,886 soru