0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde (403 puan) tarafından
Kızlar 9 buçuk aylık bebeğim ishal sabah tan beri 10 bez aldım çok huysuz hiç durmuyor ne önerirsiniz

7 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Post çıksın 
(403 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Yoğurt yedir canım.
(403 puan) tarafından
Yedirim canim saol
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Canım enfeksıyon olmuş olabılır mı doktor a götürsen keşke ama ayva yaprağını kaynatıp suyunu ıçmek yetıskınlerde hemen ıshalı kesıyor bebeğe ıcırılır mı bılmıyorum rabbım tez zamanda sıfa versın canım bol bol sıvı tüket susuz kalmasın yavru armut patates muz bu tarz şeylerde ıyı gelır
(403 puan) tarafından
Şimdi muz ve yoğur yedirdim hala ayakta uyumuyor
0 oy
(710 puan) tarafından
Bunkadar kusma iyi değil.kuzum sıvı kaybeder patates haşla yedir muz yedir acile gotur kuzum bu ara salginda var  çok geçmiş olsun 
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Ne onerebilriz ki bi kaç defa yapsa tamm 10 defa yapmış doktor onerecez
(403 puan) tarafından
Bende biliyorum doktora gitmeyi ama evde kimse yok eşim asker yanımda değil ikiz bebeğim var diğeri uyyo
0 oy
(771 puan) tarafından
10 kez çok fazla canım hele kusma da varsa doktora götür bi şekilde sıvı kaybı cik fazla olur ve tehlikeli serum takarlar hemen duzelir
(403 puan) tarafından
Kusma yok şükür
(771 puan) tarafından
Iyi canım kusması yoksa o zaman bol bol su içir muz, patates haşla pirinç lapası ,yağsız makarna hasla, yoğurt  artık hangisini yerse ama 2 haftayı geçerse mutlaka doktora götür benimde kızım yeni atlattı çok kötü bi hastalık gerçekten Allah şifasını versin tez vakitte insallah
(403 puan) tarafından
Saol canim yeni iyi olmuştu şimdi bidaha hasta oldu benim kız doğduğun dan beri hep hasta bir türlü iyi olmuyor
(771 puan) tarafından
Bide yeni aklıma geldi eczaneden reflor diye bi probiyotik var ondan alıp ya suyla ya yoğurduna katip verebilirsin ishal için etkili
(403 puan) tarafından
Onu yarın eczaneden alım canim önceden doktor bizede vermişti
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Mutlaka su içir bol bol hastaneye götür götüremiyorsan da aman suyunu eksik etme biraz fazla çıkmış beze
(403 puan) tarafından
Aynen suyu çok veriyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Queen (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,446 soru

11,419,953 cevap

34,975 kullanıcı

...