0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
rüyamda burda bi posta giriyorum okuyorum tam cevap verecekken kızım kalktı cevap veremedim  :) bilinçaltıma islemis resmen :) 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
:Dtüühhh ya +1 puanlık yorumu yapamadın yazsaydın verecektim artı bak :D oluyor arada ya bu ara çok takılmıyorumda kurtuldum Allahtan :) yoksa herkesin postuyla birde rüyalarda uğraşıyorum ;) 
tarafından
bizde gitmiyoduk camdan konusuyoduk :)
tarafından
Uyumayan minnoş orda da uyumamış ki gidesin değil mi :D :) bizde oraya taşınalım o zaman, camdan camada yeter sizin sohbetiniz ❤️
tarafından
he ya her türlü uyumuyor :))
❤️❤️❤️❤️ gel canim benim
(9,661 puan) tarafından
Demekki bu postu açıp senin yorumunu okicagima delaletmis ruyam :D
(9,661 puan) tarafından
Kız rüyanda başka noluyodu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahahaaaaa artık bilinç altına girmiş valla gözümü açar açmaz buraya giriyorum:D

tarafından
nasil bagimlilik yapiyorsa demi :)
0 oy
tarafından
Bilinç altı canm 
tarafından
son buraya girip yatınca :)
0 oy
(6,940 puan) tarafından
Bayağı bilinçaltına işlemiş hemde canım;)
(6,940 puan) tarafından
O ben buraya ile alakalı neler Neler Gördüm kocamın beni aldattığını yazmışım burada posta kaynanamla birbirimize girdiğimizi yazmışım hep bilinçaltı işte Aman Allah korusun gerçeğe dönmesinde
tarafından
aminn canim arada görüyorum bende ama hstirlamiyorum :) gecen mavikolata ile kurgucubirini gördüm :) ayni mahalledeymisiz :)
(6,940 puan) tarafından
Çok iyi kızlar onlarda Vallahi kafamıza takıyoruz kuruyoruz görüyoruz rüyada işte
tarafından
bilinçaltı iste yer ediyor :)
(6,940 puan) tarafından
Haklısın canım doğru
0 oy
tarafından

Allahım yaaa delirdik iyice valla ☺️ ben her gece rüya görüyorum ama unutuyorum hamileliğimden beri böyle canlı rüyalar musallat oldu başıma. allahtan kabus değiller. burayı da kesin görmüşümdür kesinnn :D

tarafından
bende unutuyorum da bunda hemen kalkıp post actim :))
0 oy
tarafından
Hep elden tirlattik:)
tarafından
valla ya :))))
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Kız bende bu gece rüyamda 2pasaanesini gördüm:D şimdide bu postu görünce bi değişik oldum :D
tarafından
hatırlamam ki ben ruyalarimi :) sadece basroller aklimda kaliyor seneryoyu unutuyorum :)
(9,661 puan) tarafından
:D :D bende uyanır uyanmaz anlatırsam tamam ama olursa anlatmazsam bende unutuyorum :)
tarafından
annem anlatır uzun uzun sanki dizi film anlatıyor ben hic hatirlamam:)
(9,661 puan) tarafından
Bende çok gerçekçi rüyalar görürüm ama genelde unutuyorum ya :) ama bazen gerçek hayatta istediğim şeyleri rüyalarımda gerçekleştiriyorum o çok güzel oluyo :D
tarafından
etkisinde kaldigimi bir hafra sonra bile hatırlarjm ama oda cok nadir :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 216 göst.
9 Ekim 2022 Aile kategorisinde Whiteangell (2,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 365 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde _erkenci_kus (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 493 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde MuratınAnnesi (760 puan) tarafından soruldu

289,565 soru

8,676,502 cevap