0 oy
1,290 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Annemlere geldim annemler 4 .katta sürekli diken üstündeyiz ailemle camlar kapalı ama insan korkuyor Kendi evim yüksek gris dikkat ediyorum ama bu kadar korkuyla değil yüksek katlarda oturanlar Allah yar ve yardımcınız olsun Allah çocuklarımızı korusun hepimizin çocuğum küçük ondan dolayı korkuyorum 

36 Cevaplar

0 oy
(9,242 puan) tarafından
Annem de catıda bende carı kattayım. Bekarken kuzenler balkona çıkınca aklım cıkardı
-Reklam-
0 oy
tarafından
En ust katta oturuyorum alt kattaki camlarim ve ust kattaki camlarim ustten acilmali o yuzden icim rahat benim 
0 oy
(509 puan) tarafından
Bizimkide 3 katlı 3 üncü katta biri otuypruz bende korkuyorum 
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Balkonu kitle camlarıda yarım açın canım
0 oy
tarafından
Bizde 3.kattayız vallahi hergun ağzım burnumda geziyorum. Çocuklar sürekli balkona çıkıyor korkuyorum vala ..Allah korusun evlatlarımızı 
0 oy
(8,819 puan) tarafından
Bende 3 üncü kattayim sürekli çocuklarıma bakıyorum asla 2 dakika arkamı dönmem bütün pencereleri iptal ettik acamiyolar 4 tane balkon var oğlum açmayı bilmiyor kızımida tembihlemisim açmıyor ama gerçekten hiç rahat değil çıkma imkanım olsa anında cikarim
0 oy
(2,857 puan) tarafından
5 kattayim en üst kat ve en büyüğü 5 yaşında 3 çocuğum var hemde ne diken ustundym bu Urfa sıcağında balkon kesinlkle acmaaiyorm sadce benm olduğum yerin pencerelerini aciyom korkusu düşüncesi beniahfediyor
0 oy
tarafından
Benim kaynanama  üst katta pencerede balkonda demir korumaliklar yok diye çocuğunu tek godneremiyirum ordayken bile diken üstündeyim tüm kapıları kapatıyorum 
0 oy
(14,045 puan) tarafından

Rabbim korusun evlatlarimizi :'(bizde 4.kattayiz

0 oy
tarafından
En üst kattayız 4. Katta file var
0 oy
(2,247 puan) tarafından
Evet bende 5. Katta oturuyorum zeminle 6 sürekli pencere kenarına balkona gidiyor 15 aylık korkuyorum 
0 oy
tarafından
Neyden korkuyosun canm binamız 4 katlı ben 3. Katta oturuyorm bişeyden korkmuyorm 
0 oy
(898 puan) tarafından
Bizimde 5. Kat bende çok korkuyorum 
0 oy
tarafından
Bizde 8 deyiz baklim büyünce ne olcK bide boydan çam
0 oy
(6,738 puan) tarafından
Ben de cok korkarım üst katlardan aşağıya bakamıyorum. 
0 oy
(1,924 puan) tarafından
4 kattayız şu an 1 buçuk yaşonda kendisi bişeyler yapamıyo ama ilerleyen zamanlarda tabure felan getirip camlara çıkmasından korkyorum çünkü sürekli cama götür dışarı bakıcam diyor hele 3 tane balkon var camları sürgülü az itince kocaman açılyor. Sırf bu yüzden önümüzdeki kışa kadar ev değiştirmeyi düşünyorum Allah korusun evlatlarımızı 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 386 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 635 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (2,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 214 göst.