0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (1,680 puan) tarafından
İki eltim iki gorumcem kaynanam ile alt üst oturuyorum kızlar onlar istiyor kapı pencere herkese açık olsun ne bilim kafası esen isteği zaman gelsin gece gündüz farketmez bir de çocuğumun herseyine karışırlar ne giyidirsem ne yedirsem çocuğumun uyku düzeni diye bişey kalmadı  her fırsatta uyuturlar çocuk gece uyumaz neyse eşimi de onlar ne derse onu yapar oldu şuan annemin evindeyim bıktım artık evim benim değil çocuk benim değil sanki anlatamıyorum artık napcam bilmiyorum

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tepkini yumusak vermissin dir ondan durmamislardir sert bi tepki ver bak nasil duruyolar
(1,680 puan) tarafından
Ben desem beni döver eminim kızlar :( Allah ne biliyorsa onu yapsın
tarafından
Ya aklima sey geldi kaynanamlar falan oturuyoz benimki beni durttu bendede tik var ananskm dedim Allahtan kayinbaba yoktu kaynana yuzume bakti Allah razi olsun kizim bi sen galdiydin dedi :))
(6,203 puan) tarafından
Mavi-beyaz kocanin bi taraflarini kaldirmissin cidden.Adam dunya onun etrafinda donuyor zannediyor heralde
(3,446 puan) tarafından
Ahahahahahaja bı sen galdiydin :D
tarafından
He bi ben galmisim bende tamamladim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen kaçıncı kattasin 
0 oy
tarafından
Cok zor ya benimde esimin kuzenleri oyle altli ustlu oturuyor, gelini bize geldiginde nefes aldim biraz diyo, her seyleri birlik yemeleri icmeleri anca uyumaya evlerine cikiyolar kiz biseyde diyemiyo kocasi icin susuyo ama cekilecek gibi degil. Mesafe her zaman icin en iyisidir bence
0 oy
tarafından
Kaynanamla altlı üstlüyum  ama anahtarım hep kapinin arkasındadır. Özelim var benimde sonuçta senin değil de kocanın biraz ağırlığını koyması lazım 
(1,680 puan) tarafından
Yok cnm yok
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bizim de aile binası ama kimse kimseye karışmaz öyle zırt pırtta gitmez kimse. Allah yardımcın olsun zor valla 
(1,680 puan) tarafından
Onlar öyle görmüş eşim dio ayak uyduracaksin yoksa yok dio tamam ama nereye kadar çocuğuma karışmasınlar bir sustum iki sustum daha ne yapim
0 oy
tarafından
Kapini kitle talefonunu acma kapiyo calinca acma banyo yikiyodum bebek yatinca tuvaletteydim duymadim balkondaydim banyodaydim . Sac kurutma acikti  vs . Hep bi bahane bul . Bana gelmiyolar yani olmasi gereken kadar . Birbirimize gidip geliyoruz . 
(1,680 puan) tarafından
Olur mu cnm eşim denilen adam onlar ailem yapacaklar dio
tarafından
İsini bil ise gitme derker isim vardi askim falan de
tarafından
Es cok onemli zaten esimize bakip geliyorlar
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Offff yaaa eşine sole anasinin ***** geri girsin o zmn bu cocugu ben dogurdummm dee yaa buneyaa senin evin yolgecen hanimi ne gerikafali insanlar varyaa nalet geldi artik agzimida bozdum bendede vardi bi ara boleleri hatirladim simdi 
(1,680 puan) tarafından
Sonra ne oldu kuzum resmen yuvam yıkıldı gece 11 den üçe kadar neler neler dedi kaynanam olacak kadın demedi ki anne yetr abartma bir de üstüne aferdesin adam yerine koyulmayacak insanları bana adam ettiler neymiş onlar benden daha iyimis falan ben ne yaptım size neee evimden başka bişey bilmem gitmem gezmem
(2,613 puan) tarafından
Off surundur eşinii
(2,165 puan) tarafından
Demekki gezmen gerek canm al çocuğunu çıkıp gezin hergun hiç iş yapma sana gelmek isteyen de kapıda kalsın geri dönsün evine , senin evin dingonun ahırı mi gelen geçen geliyor, valla bence ne yap ne et uzaklasamaya çalış evini taşımaya çalış çok uzaklara.. yoksa daha çok yıpranırsin
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnmde oyleydi canm kaynanm alt katta. Malesef anahtarim fisarda duruyo. Ama bn icten kilitliyorum gorumcemler geldoginde kaynanamdan gorup pat die giriyorpardi evimee. Herkesin duyacagi bir sekikde uyardim cocuklari bn icerde olsam bile zile basinn acarsam girersiniz acmazsam musait deikimdir sonra gelirsiniz dedim  bakin bu nezaket kuralidirr cocuklar dedimm. Hepai duydu kaynnm sagolsun yasliu anlamiyo ama digerlerini engelledim bu sekilde
(1,680 puan) tarafından
Ben yaptım die şuan beni kötü ettiler yuvami yıktılar resmen :(
(4,152 puan) tarafından
Yaa nie kii is este bitiyo aslinda kuzum yaa. Bn oyle diyincee esim karismiyo bana tabi ilk zamnlar karisirdi ama artik 11 yil olmus skiysa karissin
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben hemn çıktım kaynanmla sıkıntım yoktu ama kaynim var 12 yaşında sürekli gelirdi misafirler falan artk yeter dedim vallahi 
(1,680 puan) tarafından
Ne güzel eşin sana saygılı benim ki öyle değil ailesiyle birlikte oturucakmisiz gerekirse burda olecekmisim
(1,601 puan) tarafından
bebeğim vardı ilgi istiyordu hep oraya inerdim baktım olmuyor bide  hiç demediler ki bu kız sürekli burda iş temizlik yemek yapıyor diye çıktım şimdi aramızda 30 dakikalık yol var
0 oy
(169 puan) tarafından
O evi taşı. Ya bızım aramızda 2 vesaıt var. Ben gel demesinden darlanıyorum. İyi dayanıyon
(1,680 puan) tarafından
Cnm nerden bilim yeni gelinim oraya ev yaptı neymiş ailesinden uzak istimio kafası rahat olurmuş şimdi ne oldu yuvamız yıkıldı resmen aldı annemin evine koydu gitti
(169 puan) tarafından
Canım bak benım bı kız arkadasım var. Bu kız hemen cocuk yaptı. Kaynanasının dip binasında kiradaydı. Kadın hergun geliyordu. Oglumun evı gelırım dıyordu. Kapıdan kovsanız bacadan gırerım dıyordu. Bu kız aşırı bunaldı. Saçını sıfıra vurdu. Zili söktü. Telefonu kırdı. Sonunda dayanamadı anne evıne gıttı. Sonra 3 ay sonra falan kocası gıttı aldı. Evı tasıdılar uzaga. Suan rahatı yerınde. Evı tası dıye ınat et derım. Böyle ömür gecmez
(1,680 puan) tarafından
Bende hamileyken gelirler eşyalarımin yeri değişir herseyime karışırlar inan ince belime gelen saçlarımı bunalıma girdim kestim artık o kdar çok bıktım ki intihar etmeyi düşündüm annem olacak gibi değil getir kızımı dedi nasıl adammış kaç sene sevgili kaldık evlendik inan öyle bir adam oldu ki sadece ailesi biz yokuz
(169 puan) tarafından
Ama senın hatan yakın oturmak. Bak bana da aynı mahallede olsun dedıler. İnat ettım uzagım. Eşim de şuan ıstemıyor yakını. Çünkü sorun cıkıyor. Ve eşime dıyorum bak dakka bası gelirlerse kapıyı acmam dıyorum. Ama benım eşim Uysal benı kaybetmek ıstemez. Senın eşine baksana kaybetme korkusu yok. Ailesi siz degılsınız o anası
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum yaşadım bunları başka şehre taşındık konuşmuyoruz çok huzurluyum mis
(1,680 puan) tarafından
Darısı bana ama evim yıkıldı resmen ne deyim ki Allahindan bulsunlar:(
(2,323 puan) tarafından
Kimse için evini yıkma gerçekten eşin yanında olsun yeter
0 oy
(161 puan) tarafından
Mesafenizi koyun gerekirse eşinizle konusun.Artik siz de bir ailesiniz.Bu kadar anasına danasina duskunse gitsin onlarla yatsın o zaman.En tahammül edemedigim erkek tipi.Geldikleri zamanda duymadım banyodaydım diyip kapıyı açmayın.Anahtariniz kapının arkasında olsun onlarda yedek anahtar varsa kaybettim diyip onlardaki anahtarı isteyin.
0 oy
(119,247 puan) tarafından
esinin tavrini koymasi lazim 
(1,680 puan) tarafından
Tam tersi o kadar laf söyledi anası demedi ki ytr eşimle bnim aramda aksine bosancam dedi
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Canim soguk favran mesafe koy yüz verme anlayacagin .bizimde en basta oyleydi gece q olurdu pijamalarimi giyerdim uyumak icin kapi calardi dan dan kaynim gelirdi bem kac kez pijama larimi 2 dk degistirdigimi bilirim cok zorlandim ama artik soyledim kaynanama ben evde rahat dolasiyorum gece gece ayip oluyo boyle diye once alindi sonra bana hak verdi simdi iyiyiz ama bende evimi evim gibi hissetmiyorum esime hep soyluyorum bi cocuklari hasta olsa hemen bizim cocuklara bulastiriyolar olmuyo ddim boyle özel hayatimiz kalmadi ailen saat bilmiyor ddim biraz anladi beni inş tasinmayada ikna ederim 
(1,667 puan) tarafından
Annemlere gitmek icin gun sayar oldum anca oyle rahatliyorum biraz
(1,680 puan) tarafından
Ay aynen kuzum bak inan şuan kötü gelin ilan edildm kız bak ben kendime kahve alsam onlara da aldırirdim iki kaşık yemek yapsam indirirdim hepsi yok sayıldı kötü gelin oldum neden çünkü ben evimde rahat etmek istiyorum su hastalıklarda çocuğumu korumak istiyorum bak en basiti çocuktur ağlar canı sıkılır ağlar bir yeri ağrır ağlar hemen hasta mı noldu yav tamam iyisiniz de ağlar çocuktur nerde kötü bir şey olsa hemen çocuğuma evime yorar hiç adam olmayacak insanları bana adam ettler kıyaslarlar eşim de demez niye
(1,667 puan) tarafından
Benim dişlerim var cnm beni ezemediler eşim sagolsun arkamda su an .bende  yemk kek borek yapinca indirirdim hepsine sonradan baktim kötu eltim melek olmus ben enayi ddim napiyosun sen ya birak bosver araya mesafe koydum herkese  simdi ben uzagim ya onlara iyi oldum hepsinden .mesafe her zaman iyidir .imkanin varsa bi bahaneyle ordan tasin aile huzurun bozulmadan esinle konus
0 oy
(461 puan) tarafından
Sırf bu durum için boşanma davası açtım 6 ay ayrı kaldı sonunda başardım 3 yıldır ayriyim evinde kuru ekmek yesem ohhhh diyorum öyle zamanlarda eşim sadecevyatakta vardı bırakmazlardı çocuğumu öpsün ama şükür şükür şükür ayriyim halen çok ustume geliyorlar ki ben evin ilk ve son geliniyim el üstünde tutulmak gerekirken neler yaşadım neler ama çok mu tın asla :)))))))
(1,680 puan) tarafından
Helal olsun nasıl Cesaret ettin inan emzikli kadınım dün annem zar zor bir simit yedirdi canım istemiyor su dâhi içemiyorum şuan çocuğum ek gıda alıyor Allah tan ama illa emecem diye ağlıyor süt yok Allahlarindan bulsunlar beni boule rezil etti ler
(461 puan) tarafından
Kolay olmadı tabi bi yandan çocuğum vardı diye barıştım bebeğim olmasaydı hiç barışma niyetim yoktu ama bunada şükür hamd olsun ama evim ayrı diye deli oluyorlar 3 4 laf arasında sen bizi bıraktın diyorlar benim sadece tepkim küçük bi gülümseme ve kasımı kaldiriyom daha sesleri çıkmaz
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Tepkini en başta vercektin bizde altlı ustlüyüz anahtarı hiç kapıda bırakmam ben Cat kapı dalmazlar zaten hatta zırt pırt zile basiyo çocuk uyanıyo diye eşim zilin fişini çekmişti  yani böyle alistiysa böyle gider değişmeleri Zor
0 oy
(149 puan) tarafından
Şuan ben de öyleyim canım, tepkini ilk önce onlara değil eşine belli et. Eşinle güzel bir dille konuş. Geçen hafta benim de başımdan bir olay geçti ben arkadaşıma gidecektim çocugumla birlikte, arkadasin kızının doğum gününü kutlamak için ama herkes maskeli olacaktı. Tabi öyle olmasa bile arkadaş dediğim kişi de eşimin amcasının gelinleri yani o kadar uzagimda olan kişiler değiller. Sonra vay efendim eşim hemen yetiştirmiş ailesine sonra kapima geldi eşimin babası kapinin ardindan bagira bağıra diyor torunum bir yere gidemez ben alicam onu diye. Ben de kimin çocuğunu kimden alıyor cocuk benim kimse karisamaz ben nereye o oraya dedim eşime aldım çocuğu içeri geçtim kimseye de göstermedim ordan beridir kapimi da kimseye açmıyorum ne telefonlarına cevap veririm ne bisey. Ben istediğim zaman olur herşey onun harici emri vaki kimse yapamaz. Tepkini belli et canım bu tip insanlar öyle şeylerden anlıyor. Alttan alanın başını hemen eziverirler olan sana olur..
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende kaynanamla atltli ustluyuz şükür aramiz iyi yani cok tartismamizolmaz tartışmayı uzatmayiz.Ayrica 2 eltimle de ayni apartmandayim.Biriyle kavgaliyim ne zamandir ve digeriyle mesafeliyiz iyi anlasiriz cok da birbirimize gidip gelmeyiz bazen cocugunu bize yollar bnmkiyle oynarlar o kadar.Nasil insanlara denk geldigin onemli şükür ben durumumdan memnunum sen rahatsizsan soyle gerçi yorumlarda gördüğüm kadariyla eşin karaktersizmiş.Allah yardımcın olsun.
0 oy
tarafından
Kapim her daim kilitlidir esime kızardım en baslarda ama 1 2 kez lambadanak iceriye daldilar ben birde vede rahat giyinen biriyim kaynim bile lambadanak kapiyi açardı esim cildirdi tabi simdi kitlemeyi felan unutsam benimle kavga ediyor soyleniyorlar kilitli olmasina ama esim hic orali bile olmuyor 
0 oy
tarafından
sert kou tepkini biraz benim annemgil de sever gidip gelelim sürekli diye kötü niyetlerinden değil ama seviyorlar içli dişli olmayı. yengem başta tavrını belli etti izinle girer izinle çıkarlar evinden :))

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 591 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 228 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busra63 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 486 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 243 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu

379,181 soru

11,350,438 cevap

34,818 kullanıcı

...