0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (523 puan) tarafından
Tuvalet egitimini baya bitirdik sayilir 2 3 hafta oldu iki gecedir altina cisini yapiyor ve uyanmiyir bile kizlar ilk baslarda bile kacirmiyordu ben kaldiriyordum neden boyle oldu acaba ya canim sikildi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gün içinde çok yorulup, çok sıvı tüketiyorsa normal. Oğlum 5 yaşında yatmadan önce çok sıvı tuketirse gece arada kaçırıyor. Normal yani kacamaklar :)
(523 puan) tarafından
Sut icti yatkadan 2 saat once ama oda su falanda ictide ay uzuldum ya neden boyle oldu moralim bozuldu hemen bide yapip uyanmamasi beni korkuttu
tarafından
Korkmana gerek yok. Çok doğal kaçırması. Daha küçüktür. Zamanla oturur. Alış böyle şeylere. Islak yatar ilk baslarda. Daha sonra gelince gece seni çağırır
(523 puan) tarafından
Cok sagol canim insan tecrubesiz olunca hemen korkuyor ya 26 aylik islaninca uyanir saniyodum ben dunde yaomis bi kalktim cocuk buz gibi olmus cok uzuldum bugunde tesadufen bi baktim gene yapmis gol olmus ama uyuyor
tarafından
Oy kuzum daha küçükmüş. Benim kızım 27 aylık maalesef tuvalete bile oturmuyor. Yaptıktan sonra söylüyor. Daha cesaret edip başlayamadim. İkinci halbuki ama unuttum. Senin bu dönemler gece kalkıp sürekli bakman lazım kaçırma ihtimali çok yüksek usutmesin yavrum. Ondan bile devamlı kacirabilir.
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bir iki ay geceleri  sürekli kaldırdım tuvalete, yatmadan bir iki saat önce de sıvı alımını kestik. Şimdi 4 yaşında gece tuvaleti gelirse kendi kalkıyor, ama bazen gün içinde çok yoruluyor yada yatmadan süt meyve suyu falan çok içiyorsa kaçırabiliyor. Çok dert değil arada olabilir diye düşünüyorum. Ki sizin daha çok yeni. 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
üsütmus olabilir canm 
0 oy
(7,738 puan) tarafından

Normaldir bazen yapar canını sıkma hem yeni alışmış Tuvalete ne bekliyorsun:)

0 oy
(7,611 puan) tarafından
Yatmadan çok sıvı almasın gece bir kere bile olsa kaldırıp yaptır mutlaka.
0 oy
(134 puan) tarafından
Eskiler usuturse altina kacirir derler malum yaz geldi ayakta corap yok sort tshirt giyiyor cocuklar ondan olabilir mi?. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 190 göst.
24 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
13 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

379,934 soru

11,373,618 cevap

34,856 kullanıcı

...