0 oy
868 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar ikisinide koyuyorum şiş olan bugün şişti ve sabahtan beri ağrıyordu ağrı sadece koltuk altımda yok göğsümde de var. Ama kitle gibi bir şey gelmiyor elime 

17 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Emziriyor musunuz 
tarafından
Hayır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mastit olmuştur emziriyorsan
tarafından
Hayır emzirmiyorum
tarafından
Geçmiş olsun canım doktora git normal gelmedş bana
0 oy
(223 puan) tarafından
Acil bir doktora git
tarafından
Neden başına geldi mi
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Lenfler şişmiş olabilir . Hastamiydin. Grip falan
tarafından
Yok sadece idarar enfeksiyonum var şuan bir hafta önce boğazım ağrıdı ama ateş girip yoktu
(6,047 puan) tarafından
Genelde lenfler hasta olduğumuz zaman yada hasta olmaya yakın çıkarlar. Boğazda kulakta ve koltukaltinda çıkıyor genelde. Ama sen yyine de bı görün istersen
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Bence hemen doktora gitmelisin 
(14,033 puan) tarafından
Ağrı falan var mı
tarafından
Evet bugün ağrı vardı bir anda şişti
(14,033 puan) tarafından
Korkma Rabbim büyüktür şişmesi iyi bir şey belirti vermiş her neyse ya da belki de hiç bir şeydir zorlamişsindir sadece o yüzden sismistir
tarafından
Zorlayinca oluyor mu geçen gün ağır poşet taşıdım 5 kat
(14,033 puan) tarafından
Olabilir canım herkesin vücudu farklı tepkiler veriyor
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bence doktora görün oraların durduk yere şişyosa vardır bi sebebi
tarafından
İlk defa şişti kuzum
0 oy
(564 puan) tarafından
Ne desek boş canım genel cerrahiye git monografi çeksinler canın rahat eder
tarafından
Korkuyorum gerçekten içimde kötü bir his var
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım Gogusden itibaren kitle aradın mi fındık büyüklüğünde oluyor eğer yoksa sen genede genel cerrahi ne git baksınlar canım 
tarafından
Fındık büyüklüğünde kitle elime gelir mi benim hiç elime bir şey gelmedi hepsine baktım ikisinede hem koltuk altıma hem göğsüme
(7,376 puan) tarafından
Canım varsa bir şey geliyor eline ama bir genel cerrahi nde git bir baksınlar canım ihmal etme annem göğüs kanseri benim bende sürekli kendimi muane ediyorum hatta 25 yaşına yani  bu sene 6 ayd abur giyme zorunlulugum var annemde olduğu için
tarafından
Kuzu çok özel bir şey sorcam ben kontrol ediyorum ama göğsümün sağını solunu sıktırdigim zaman elime böyle damar damar bir şeyler geliyor ama yuvarlak değil damar gibi iyice bastirdigimda
(7,376 puan) tarafından
Canım damarların sisebilir erkenden kontrol ettirmen gerek ne kadar erken o kadar iyi annemin kötü huylu olduğu için ağrı yapmadı anlamadık göğüsü içine çöktü annem son evrede benim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Acıyomu,kıl dönmesimi acaba
tarafından
Acıyor bugün acıdı ama lazere gidiyorum 10. Seansıma girdim geçen ay kıl çok nadir çıkıyor 5 10 tane falan
(14,428 puan) tarafından
Tatlım içerde büyüyoya o sabah bi sağlık ocağına git kıl dönmesisse alıyorlar,değilse yönlendirir seni
tarafından
Kuzu şişen yer kıllı bölge değildi yani yan kısım olduğu için lazere gitmesem bile orda tüy bile yok
(14,428 puan) tarafından
İnş kötü bişey değildir durumu bana bildir kız özelden merak ederim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kesinlikle ihmal etmeyin bişey yoksa bile için rahat etsin
tarafından
Çok korkuyorum 2 çocuğum var
(6,825 puan) tarafından
Sakin ol kız bı netten bak baklm neyin belirtisi bunlar
0 oy
(771 puan) tarafından
Bir anda mi sisti aklıma Allah korusun o şey geliyor ama o da bu kadsr belli eder mi ki acaba 
tarafından
Evet bir anda bugün ağrı vardı göğsümde ve koltuk altımda sonrada böyle şişti
(771 puan) tarafından
Bir anda olduysa büyük ihtimal lenf bezi falan sismistir vücudunda enfeksiyon varsa elleyince acır bide benimde boğazımdaki şişmişti dişten dolayı yine de git doktora bi için rahat etsin
tarafından
Gidicem inşallah ya korkuyorum
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Anneminde senin gibi yıllardır hiç hast gittimi hatırlamıom çok çok geçmiş olsn mutlaka sordur
tarafından
Aciyor mu onun ki yani ağrı yapıyor muydu
(3,392 puan) tarafından
Ağrı yapmıo diodu ama sert falanda değildi canm
tarafından
Benim yaptı bugün halada yapıyor
(3,392 puan) tarafından
Yarın mutlaka git dr canım kötü bişy olduğunu düşünyrm ama görünmek lazım
0 oy
(810 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah kötü Bişi degildir ama ertelemeye gelmez göstersen iyi olr lenf şişmesi yada meme dokusu olabılır benımkını görsen senınki kadarken sımdı yumurta kadar oldu resmen orada ayrı meme gibi duruyor sütten bıle takamıyorm üstelik emzırıyorm hamıleyken göstermiştim iyi huylu meme kisi  diyorlar ıkısındada var ama bırı şiş degil emzırme bitince aldrcam sorun olmaya basladı bana sende göster erken teşhis herzaman iyi
tarafından
Kuzu seninkinin içinde kitle gibi bir şey var mıydı bende hiç bir şey yok içinde sadece şiş sende mi böyle oldu
(810 puan) tarafından
Yok Bişi yoktu topaklık fılan gelmıyodı dedıgın gibi şiş kıloda almaya başlayınca ona yormuştum hamılelıkte ıkı katına cıkınca gözüktüm cğnki artık sertleşmiş ve dokununca agrı vermeye basladı oda rahatssızsan aldr baya büyümüş dedi ama korkulacak Bi durum degil dedi buyumesı 5 yıl aldı
0 oy
(509 puan) tarafından
Doktora git cnm normal değil şişlik
0 oy
(294 puan) tarafından
Koltukaltı rolonu kullanıyorsanız oda yapmış olabilir
0 oy
(564 puan) tarafından
Koltuk altında lenf düğümü var canım enfeksiyon varsa vücudunda o yüzden şişmiş olabilir. Ama doktora görünmen gerek en erken ne zaman görünebiliyorsan 
0 oy
(410 puan) tarafından
Merak ettim ne oldu geçti mi 
tarafından
İndi şişlik canım yarın doktora gidicem eğer eşim evde olursa
(410 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 792 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bala&Hatun_54 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 298 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 168 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu

380,536 soru

11,393,636 cevap

34,904 kullanıcı

...