0 oy
1,241 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yada eşiniz kadın doğum doktoru olsaydı evlenir miydiniz?

Canım sıkılıyor benim hadi accık muhabbet edelim ☺️☺️

Bi tanıdığın tanıdığı varmış eşi doktormuşta kendi çocuklarını kendi doğurtmuş bende aaa ne güzelmiş dedim arkadaşım bana saçmalama dedi sjsjsjsjjs

Allah aşkına neden saçmalık oldun demi ama ☺️

53 Cevaplar

0 oy
(11,216 puan) tarafından
bunu esimle konusmustuk istemezdim : D sebep mesleki deformasyon : D
tarafından
Ben isterdim yaa güzel olurdu :)
(11,216 puan) tarafından
ozel olmayi tercih ederim : D
-Reklam-
0 oy
(303 puan) tarafından

Çok sıkıntılı bir soru:Dşayet kadın doğum doktoru olması vazgeçmeme sebep olurdu. Düşünsene her gün bilmem kaç tane hastanın alttan muaynesi yapılıyor, doğumu yapılıyor bunları düşünmek bile kavga sebebi :D 

O değilde kocalarımız üroloji doktoru olduğumuzu düşünse acaba ne olur:D:D

tarafından
Ama işi bu yani ben sorun etmezdim :)
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Hiç düşünmedim ama istemezdim sanki ne bilem bi yandan güzel bisey ama 
tarafından
Bence çok güzel bişey o na birlikte şahit olmak :)
0 oy
tarafından
Bende isterdim ya kıskanacak bir durum yok bence hergun görüyorlar artık arkadaş olmuşlardır:)
tarafından
Hahahaha aynen :)
0 oy
(7,895 puan) tarafından
Olsaydı da olurdu yani benim problem olmazdı isterdim 
tarafından
Aynen hatta çok güzel olurdu :)
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ahahha valla ben isterdim :D
tarafından
Bende bende :)
(1,298 puan) tarafından
Ben çok çabuk iltihap kaparım git sıra bekle elin adamına göster zor iş evde açıverirdim :D
tarafından
Puhahahahha aynen :)
0 oy
(8,768 puan) tarafından
Hayatta benimkisi kadın doğum doktoru olamazdı en ufak şeyde tiksinip kusuyo bende istemezdim beni öyle görsün igrenir herşeyden tiksiniyor çünkü
tarafından
Kız misal dedik yahuu :)
(8,768 puan) tarafından
Kız biliyorum bende istemem diyorum utanırım başka doktor beni unutur ama o unutmaz haa haa:)
0 oy
(13,801 puan) tarafından
Ay yok istemezdim:)
tarafından
Ben isterdim :)
0 oy
(3,951 puan) tarafından

Yok canim niye sacmalik olsun bence güzel bisey :)

Gelelim soruna cevap vermeye ben istmezdim yaaa sadece bebegi ultrasonla bakmak olsa neyse de herseyi görüyor yani yok aslaaaa istemezdim

0 oy
(3,165 puan) tarafından
İstemem heralde be gülo ❤️☺️
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ay yok bacım istemem adam sürekli kadınların şeyini görecek artık ona normal gelir ki etkilenmez =)) yok anam kalsın ben kıskancım karılara bakmasın isterim bide şeyini mi görecek töbeee 
0 oy
(872 puan) tarafından
Isterdim daha anlayışlı olurdu belki. Yooo,  doğumdan sonra yardim etti bana baya. Ne bileyim psikolojik anlayışlı olurdu belki. Sonra çocuk doktoru da olsun isterdim:)))
0 oy
(116 puan) tarafından
Yok istemem benn. Evde görüyorz eşimizi dışarıda bi zahmet doktorumuz farklı biri olsn
0 oy
tarafından
Hiç istemezdim valla düşünmedi bile kötü:)
0 oy
(117 puan) tarafından
Ben isterdim açıkçası. O an nasıl acı cektigimi görmesini isterdim anlatsam anlamıyor. Bir kere eşim gaz sancısı dan kıvrandı hastanelik oldu geldi ah vah edip durdu bende ben doğum yaptım bu kadar naz etmedim dedim bence gaz sancısı daha zor diyip duruyor şapşal:D valla zor doğum yapması iki doğum yaptım yeniden doğmuş gibi oldum anlatmaya anlatilmaz o yüzden görmesini isterdim 
0 oy
(3,681 puan) tarafından

İstemezdim herhalde ya ben biraz kıskancım sağlık ama bilemiyorum hergun triplere girerdim kesin:D:D

0 oy
(3,876 puan) tarafından

Doktor olsun isterdim de bnm doktorum olsun istemezdim. Doğum sırasında dövüşür canımı yakiyosun diye ağzına bı tane dekmük atardım kesin:woot:

0 oy
tarafından
Eğer mesleği oysa saygı duyardım:) 
0 oy
tarafından
Üroloji de ve yoğun bakimda erkek hastalara baktim esim evlenmeden önce hep sağlık calisani olmasın diyormuş ama çocuk olana kadar çalıştım soranlara dahiliye de çalışıyor diyordu :D çok değişik soru ama isterdim sadece ona dogurmazdm :F
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Ayy düşündüm de eşim beni normal doğuruyor  çifte atardım ona heralde şaka bi yana güzel olurmuş aslında 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 248 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 600 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 43 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Seherl (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.