0 oy
1,242 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yada eşiniz kadın doğum doktoru olsaydı evlenir miydiniz?

Canım sıkılıyor benim hadi accık muhabbet edelim ☺️☺️

Bi tanıdığın tanıdığı varmış eşi doktormuşta kendi çocuklarını kendi doğurtmuş bende aaa ne güzelmiş dedim arkadaşım bana saçmalama dedi sjsjsjsjjs

Allah aşkına neden saçmalık oldun demi ama ☺️

53 Cevaplar

0 oy
(912 puan) tarafından
Benim eşim kadın doğum doktoru hatta hergun bu uygulamaya giriyorum diye kıyameti koparıyor ama dogumumu o yaptırmayacak bende yapmasını istemem açıkçası kontrole dahi başka doktora gideriz duygusal davranıp doğru olanı görmem diye korkar hep 
-Reklam-
0 oy
(537 puan) tarafından
Olabilir neden olmasın ki 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
İsterdim ben 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Valla bir jinekolog doktorun konusmasini görmüştüm mesleki deformasyon olabiliyor. Biraz soğuma falan yasanabiliyormus hatta adam evlenmem herhalde evlensem de çocuk yapmam demişti. Adam göre göre kadınlardan soğumuş dmdmdndmdk eşim doktor olsaydı da ona dogurtmazdim eşimi refakatçi olarak bile istemedim 
tarafından
Oda iyiymiş :)
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Kadın dogumcu olsun isterdim doktorluk kadar kutsal meslek yokki 
tarafından
Aynen canım
0 oy
(12,448 puan) tarafından

Normal doğumda her doktor girmiyor kız ben öyle biliyorum varsın olsun doktor nolcak :)

tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
tarafından
Asla istemem           
tarafından
Büşra öyle deme kız :)
0 oy
(11,926 puan) tarafından
İsterdim birçok canı dünyaya getirmeye yardımcı ne dulalar alırdı
tarafından
Örtmenim nasılsın Piraye kulum nasıl ☺️
(11,926 puan) tarafından
Balım tatil moduna aldım kendimi iyiyiz elhamdülillah i. Piroş da evde olduğu için çok mutlu her sabah örtmene gitmıyoyuz de mi anneee diyo :)) sen nasılsın balım?
tarafından
İyiyim çok şükür ❤️
0 oy
(9,259 puan) tarafından
Yani para kırardı ayrıca doktorluk kutsal bı meslek nıhayetınde ne dıyebılırım :) 
tarafından
Aynen :)
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Benim eşim o mesleği eline hayatta alamazdı tiksinir suan bile oğlan sünnet olcak ben tutamam diyo shahahh
tarafından
Puhahahahah
0 oy
(711 puan) tarafından
Yok ya kadın doktoru olsun istemezdim  ben sürekli kadınlarla ilgilenecek gözü gönlü doyardi belki sürekli şey göre göre yada bazıları çıkın oluyor ya onları görüp tiksinir benden de uzaklasirsa diye aman aman kalsın :D
0 oy
(28,361 puan) tarafından

Olacaksa tımarhane müdürü olsun torpille etrafımdaki delileri atarım içeri en azindan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 249 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 600 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 43 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Seherl (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.