0 oy
120 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (811 puan) tarafından
Renk tam tutuyor mu alerji saç dökmesi falan yapıyor mu ucuz ama iyi midir kızlar saçıma zarar versin istemiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(381 puan) tarafından
Canim Ben kullandim hemde ilk defa boyadım saçımı onda iki tüp vardi ve sacima yetti ama sen istersen iki kutu al 4 tüp olsun. Gayet güzeldi ben begendim 
(811 puan) tarafından
Saçım omzumdan biraz uzun gürlüğü de fena sayılmaz tek kutuda 2 tane varsa yeter bana bence. Açmadan tam tutturabilir miyim rengi bal köpüğü rengi hoşuma gitti saçlarım koyu kestane tutar mı cnm
(381 puan) tarafından
Canım benim saçım çok kalın telli. Tam yetti ama bi dahakine 4 tüple boyayacağım. Açma işlemini falan hiç bilmiyorum ki canım ben siyah sacliyim kızıla boyadım daha doğrusu çilek kizili yazıyordu üstünde
-Reklam-
0 oy
tarafından
bi kez boyamiştim guzeldi
(811 puan) tarafından
Kalıcılığı nasıl hemen akmıyor dimi
0 oy
(2,366 puan) tarafından
İmiş efer siyah rengini kulandim sıkıntı yasamadim
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Evet ben boyamistim kokusu diğer boyalara göre ağır geldi bana renk olarakta kendi saç rengimi boyadim kahverengi o yüzden problem yaşamadim 
0 oy
(12 puan) tarafından
Ben bir kac defa kullandim kesinlikle tavsiye ederim.
0 oy
(116 puan) tarafından
Ben nevacolor sevyorm.seacolor u yeni duydum
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Ben kullandm kendiminkini hep sea ile boyuyorum tani bu 7 aydir boyuyamadim gebelikten kaynakli da. Bence tutuyor rengini alirken oncesi sonrasina bakin saciniza en yakin renk in sonrasi masil durduguna ondeki resim birsey ifade etmiyor oncesi sonrasi onemli 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ay iğrenç bir böyle bir kere yaptım bir daha tovbee almam
(811 puan) tarafından
Memnun kalanlar kadar kalmayanlar da var sanırım kararsız kaldım saçlarım çok yıpranık yeni toparlıyorum boyadığım ürünün de iyi olmasını isterim
(2,525 puan) tarafından
Asla alma o zaman canim kaliteli birşey al

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 147 göst.
25 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 228 göst.
0 oy
10 cevap 501 göst.
22 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Anasının bal arısı ❤ (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
28 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,961 cevap

34,874 kullanıcı

...