0 oy
852 göst.
Aile kategorisinde (564 puan) tarafından
Kızım bugün köye gidecem diye tutturdu akşam babası almaya gitti gelmeyecem babaannemde kalacam ben diye ağlamış babası da bırakmış büyümüş de artık kalmaya gidiyor hanım efendi bu arada 3.5 yaşında :) kızımın yatağını boş görünce canım sıkılıyor ya. Anamız bizi nasıl kocaya vermiş ki ben kızlarımı kocaya falan vermem aklıma geldikçe şimdiden üzülüyorum ya:) 

25 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ben güvenip de bırakmam ya kim olursa olsun gerçekten devir çok kötü canım sende elinden geldiğince öyle bırakma bazen kaynanam der alacaz sizden falan hep derim ben nereye kızım oraya tek göndermem size kimseye güvenim yok derim kızında küçük yani dikkat et
tarafından
Bravvooooo aklı selim bir yorum okudum sonunda
tarafından
Gerçekten öyle ama ya vala bırakamam ben kendi öz babama güvenmem anneme de bırakmam ya rabbim çocuklarımızı korusun
-Reklam-
+2 oy
(2,366 puan) tarafından
Benim koca havalar aucar cocouk evde olmasa nsjskkskskskkskd
(564 puan) tarafından
Yok ya ev bir sessiz bir tuhaf kardeşi 8 aylık ablasını arıyor resmen huysuz ya
(830 puan) tarafından
Niye kız :))))
(2,366 puan) tarafından
Jdjdjjdjr malum mesele bdbd
tarafından
Hahhags benim gıcık ta ikide bir babamlara bırakalım bu gece diyip duruyor
+1 oy
tarafından
7 yaşın altındaki çocuklar bir iki günlüğüne bile olsa hiçbir yerde bırakılmamalı  hele hele gece kalmaya felan  bu anneanne babaanne de dahil eşim öyle bir şey yapsa gece basar gider getiririm vala kizimi  videoyu bulsaydim paylasirdim ben sizinle ne için bırakılmaması gerektiğini.  Pedogajik açıdan sıkıntılı bir durum çocuk ağlayarak istese bile izin verilmemeli
(2,014 puan) tarafından
Merak ettim neden bırakılmaması gerekiyor
tarafından
Adem güneşin soru cevap bölümünde izlemiştim  bir kadın kızım 6 yaşında annneme bırakıp 1 haftalığına tatile gitsem aramızdaki güven bağında sorun olur mu  diye sormuştu adem güneşte böyle söylüyordu   benim kızım da 4 yaşında ben kalacam diyo ama izin vermiyorum    adem güneşin videoları 1 saatlik falan kaçıncı dakikaydi hangi videoydu hatırlamıyorum  bulursam eklerim buraya ama
(7,791 puan) tarafından
Bende merak ettim neden ki?
(2,014 puan) tarafından
İzliyim bende, ben çalışıyorum kızıma bizim evde annem bakıyor ama bazen annem götüreyim bi iki gün bizde kalsın diyor kabul etmiyorum onlara güvenmediğimden değil kızımla aramıza soğukluk girer beni saymaz diye korktuğumdan, ben yoksam kızımda kalamaz benim olmadığım yerde diyorum annem biraz üzülüyor ama dediğim gibi onlara güvenmediğimden değil tamamen kendi bağ meselemden
tarafından
Sizin evde  bakmasına sorun yok canım anne baba olmadan başka bir akrabada falan  yatıya kalması pedagojik açıdan doğru değil .   Bazen misafirliğe gidiyoruz    anne kalacağım burada falan diyor kızım ama annem ablamgil kalsın diyorlar ama izin vermiyorum aynen sorun sadece güven meselesi değil  ebeveyn ile güvenli bağlanma güvenli ayrilma sürecini zedeliyo 7. Yaşını doldursun vala birakcam babaannesi ne bascam gitcem kocamla tatil yapmaya :))) eşim de diyor küçükken dayimgilde kalayim diye ağladım  ama gece bir uyandım anne baba yok ağlamaktan helak oldum dayım gece 3. TE kamyon ile getirmiş kaynanama eşimi.
0 oy
(3,205 puan) tarafından

Odasını ayirdim 3.5 yaşında, böyle bi tuhaflik oldu bnde de :) nasil evlendirdin anne bizi diye dertlendim o gece

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Babaanne kaç yaşında. Evde başka kim kalıyor. 
(564 puan) tarafından
68 yaşında bir de dedesi var
0 oy
tarafından

Benim iki kızım var biz eşimle konuştuk karar verdik turşularını kuracagiz:D kimselere vermem ben doğurdum banane banane 

(564 puan) tarafından
Kız çok zor büyüyorlar bu kadar zor büyütüp nasıl kocaya verecez bilmiyorum.mesela küçük diş çıkarıyor hafif atesi var onun başını bekliyom şimdi
tarafından
Demi yaa bütün ceremesini çekip el bebek büyütelim elin hanzosu gelip benim kızımı üzsün yok yiiiaaa
(7,791 puan) tarafından
Aslinda elin hanzosu cok mutlu da edebilir is biraz bizlerde bitiyor kizlar. Saglam karakterli cocuklar yetistirir ve her daim arkalarinda olursak kimse gik dahi diyemez.  
Zaten aksi halde o kacar kocaya koca kıymet vermez vs en guzeli damadi tembihleyerek evermek kizimi uzersen alir gelirim diye :D
0 oy
(7,694 puan) tarafından

Sen ananın basini mı bekledin ki kızın senin başını beklesin :P öyle derler bizim orada

0 oy
tarafından
Turşunumu kurcan kız bence öyle deme dua vaktine denk gelir kabul oluverir Allah vakti gelince hayırlı insanla karşılaştırsın inşallah 
(564 puan) tarafından
Tabi canım orası öyle evlenmeseler de bu sefer üzülürüm evde kaldılar diye :)
(48,788 puan) tarafından
gerçekten oyle ya saatine denk gelme diye bisey var esimin halasi küçük oglundan icin demis abisi evlenmeden cocugu olmasin abisi evlendi 7 yasinda kizi var kucugun olmuyo bebegi
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Benim kızlarda anneanneye kalmaya gitmişti sabaha kadar uyuyamadım kah ağladım kah güldüm ertesi gün kalktım koştur koştur yanlarına gittim çok özledim diye büyük kızım demesin mi of anne yine mi geldin =,) 
tarafından
Çok tatlı yaaa
(4,426 puan) tarafından
Benim kızlar varya bal bal ") hajajsha hele buyugum allahım esirgesin ben nasıl bir sevap işledim de rabbim seni bana verdi diyorum hep pamuk kızım benim gidemde bi opem canım çekti "D
0 oy
(8,003 puan) tarafından
Benimde 1 kızım var 6 yaşında babası asla ama asla kimseye vermem turşusunu koracam şakasını bikac kez yaptım delirdi kolumu sıktı dedim o zmn niye benle evlendin bende bir babanın kiziydim bana ne bana ağır gelir kız vermek diyo:)
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Kızım da 2.5 yaşında bugün havasına gitmek istedi onlar giderken benj götür diyor halasina bemim kiz da seneye kalır bensiz :)
0 oy
(509 puan) tarafından
Eltim 9 ay önce verdi ksynanama ne arama var nede sorma gece gündüz kadın bakıyo senin kızla aynı yaşta
tarafından
Kaynın ne dıyo bu duruma ınsanım dıye geziyor şunlar yemın ederım ne şerefsizlik ama
(509 puan) tarafından
Kaynım da şaşmış cnm ben boşanmak istiyorum dediğine şahit oldum bizde rezil olacağına sende kalsın dedi kayın validemd cnm diğer çocuklar okadar hırçın ki küfür yaramaz büyükler ama öyle slıltırmışlar dur yok cnm kayın validem mecbur bakıyo boynunda kırık var kaza geçirdi 8 vida var birde kanser atlattı organların yarsı yok bazen bıktım diyo ama yapacak bir şey de yok cnm
tarafından
Ay yazık gunah ya
(2,564 puan) tarafından
Allah işte  öylelerin olmuyacak kurban olduğum bir bildiği var işte bir şey denmez allah yola getirsin onun vicdanı el veriyorsa ne yapalım
(509 puan) tarafından
Aynen öyle cnm zaten çocuk annesinin yanında hep enfeksiyon kapıyo birde hastaneye götürme huyları yok hiç aşıda olmamış aşısıda yok sürekli hasta
0 oy
(305 puan) tarafından
11 yaşında 1 gece bike ayrı kalmadım Rabbim ayırmasın hepimzi
0 oy
(116 puan) tarafından
Ah ahh bende kına gevelerinde düğünlerde ağlarım. Kızıım bigün gidecek dye. Heralde kalp krizinden ölrm gittiğinde.... 
0 oy
(645 puan) tarafından
Vallaha benimkide aynı evin içinde onların yanında yatmaz gerisini sen düşün uykusu gelene kadar yatcam der uyku gelince gözüne ben anneme gidicem der yatak odasında yatağı var gelir uyur kendine 5 yaşında birde düşün :D
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Benim oğlumda 3 buçuk yaşında çok düşkün bana altlı üstlü oturuyoruz gider oynar yer içer hayatta kalmaz 1 sene önce 1 gün kaldı kalacam dedi burnunuzdan getirdi uyuyamadım ben  gece 3 de uyku çöktü uyudum oda uyanmış ağlamış baya anne diye sonra töğba ettik  
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben bırakmazdim herhalde yaa valla bu devirde kimseye güven olmuyor bide daha çok küçük en azından 9 10 yaşında kadar gece bir yerlerde kalmasına asla izin vermem devir çok kötü annem benim canım herseyim ama orayada birakmam
0 oy
tarafından
Bnm kızımda ananesinş babannesini çok seviyo bir kere anneme bende bırakmak zorunda kaldım gece kalmalı olarak hastaneye gtmiştim gerçekten çok tuaf oluyo insan
0 oy
tarafından

Eşim kışın iş kazası geçirdi onunla hastaneye gitmem gerekti erkenden cocugu da suruklemek ıstemedım bıgun onceden annemler geldı aldı aksamdan orda kaldı oglum 3 yasındaydı dedesıyle annanesının arasında uyumus gece bı kalkıp benı sormus gelıcek oglum annen demısler tamam dıyıp gerı dalmıs :D kıyamam cok kotu olmustum ama ev bı bos bı bos anlatamam ertesı gun hastaneden geldık eve hala sessız ıssız dedim esıme cocuk olmada bız napıyomustuk ya babamında ısı cıktı aksılık getıremedıler aksam 9 gibi gelebıldıler ay saat saydım yemınle :D gurbetten geldı sankı nasıl ozlemısım mecbur kalmadıkça yok bırakmam

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay ben 1 saat gitse ozluyom kalmasını istemem sanirim :D

İlgili sorular

0 oy
84 cevap 1,790 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 212 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
0 oy
16 cevap 627 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde LMihrace (7,212 puan) tarafından soruldu

381,654 soru

11,424,758 cevap

34,983 kullanıcı

...