0 oy
138 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
düzenlendi
Jgdoşnhlşm

4 Cevaplar

0 oy
(564 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kilon yok sadece göbekse canım spor yapacaksın demek ki. Özellikle karın kaslarını çalıştıracak egzersizler seçmelisin ki sıkılaşsın. Alt karın yok edici egzersiz diye internetten araştır günde yarım saat 1 saat yavaş tempoda başla güçlendikçe artır gider inşallah. Bazen göbekler inatçı oluyor ama sabredip yaparsan gidecek göreceksin
tarafından
Bayılıyorum uyumayan annelere:)
Teşekkür ederim
Sadece göbeğim var az kaldı kırk çıkınca eve dönecez kaynanam rehin almiş vaziyette kırk çıkana kadar
Deneyeceğim
(1,625 puan) tarafından
Sen sakın he daha kırkın çıkmamış hele bi 5 aylık ol snra ben senin gibi yptm normal doğum kendimi çok sıktım acısı kötü çıktı 5 aylık ol snra spormu diyet mi ne yprsn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa kendi başına sürer :) 
tarafından
sesli güldüm
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Vedalaşamıyorum 2 senedir benimle kaldı :D

(2,701 puan) tarafından
Evet kullandım ama pek faydası olmadı. Gerçi temmuzda doğum yaptım sıcaktan da çok düzenli de kullanmadım açıkçası.
(2,701 puan) tarafından
Ama şu da var tamamen geçmese de zamanla toparlanıyor ilk hali gibi şiş olmuyor. Tabi benim gibi emzirme sürecinde kilo almazsan :)
tarafından
Bende bi hafta sonra kullandım hem sıcak hem kaşıntı dan pek fazla takamıyorum bklm kırk çıkınca spor yapacağım evde artık o da bebekle nasıl yetişeceksem :)
tarafından
Hamilelikte bu kadar yemek yemedim haklısınız valla:)52 dım  65 le gırdım 58 kalmıştım en son yarın tartılacam
(2,701 puan) tarafından
Ben de 58 dim 66tıyla doğuma girdim tekrar 58 oldum ama emzirirken 63 olmuşum :) Tabiki emziren insan çok acıkıyor illaki yemen lazım ama en azından dikkat edersin diye söylemek istedim :)
0 oy
(509 puan) tarafından
Sorma bende de var :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
0 oy
10 cevap 165 göst.
0 oy
3 cevap 102 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
9 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu

378,212 soru

11,319,808 cevap

34,765 kullanıcı

...