0 oy
1,584 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar eşim yurt dışında benden açık fotoğraflar istiyor  atmıyorum bana küsüyor noldu beni sevmiyonmu diyor ne yapmalıyım çok özür dilerim  

45 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından
Neden gunah olsun kocan .sonuçta ihtiyac senin olmuyor mu gorüntülü daha iyi olabilir:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görüntülü konuşmamız daha iyi olur canım bence eşinde isterse ekran görüntüsü alır fotoğraf yollamak sosyal ortamdan biraz şüpheli maalesef bu zamanda ayrıcada günah olmaz tabiki neden olsun o senin eşin 
0 oy
tarafından
Kız gocay o senin gocay helalin ne günahi bide güvenme demişler kicamizada guvenmeyeceksek bilmiyorum yani
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Eşine atiyosun neden günah olsun ki ama ben böyle resimlerin telfnda kalmasini doğru bulmuyorum 
0 oy
tarafından
Atılır bence canım eşin sonuçta günah olacağınïda sanmıyorum
0 oy
(12,966 puan) tarafından

Esi uzaktanolanlar aynı durumu yaşıyordur Bende öyle :)

0 oy
(1,194 puan) tarafından
WhatsApp ta sureli mesaj var tek sefer aciliyor bir daha açılmıyor gondereceksen de oyle gönder bence 
0 oy
(558 puan) tarafından
Ben olsam bende atmam eşim de istemez zaten netten atmak hiç güvenli deil ayrica
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eşin nede olsa adam başkasından istese daha mı iyi karısından istiyor ben eşime atarım istediğinde 
0 oy
tarafından
Bnce atma görüntülü konuşun 
0 oy
tarafından
Eskiden bu adamlar nasıl uçkurunu tutuyorsa şimdide tutmak zorunda internet akıllı telefon çıktı erkekler pisleşti
0 oy
tarafından
Atma kiz dünyanın binbir türlü hali var erkek milletine güven olmaz
0 oy
(754 puan) tarafından

Benim eşimde yurtdışında çalışıyordu istediği zmn atıyordum ama ben at dediğim zmn at derdi yanımda arkadaşlar fln olabilir derdi bende at dediği zmn atardım yani eşin sonuçta uzak yerde birde bence atman lazım :)

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Atma ya eşinde olsa ne alaka oyle resimler 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben olsam atmam   
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ben atardım ki atmisligimda var yani karisiyim beni görmek isteyebilir herkes aynı değil eşini en iyi sen tanırsın şüphen varsa bilemem yoksa at ne olacak helalin
0 oy
(986 puan) tarafından

Görüntülü arayıp göre bilir.o daha mantıklı,foto kalıyor bir şekilde.telefonlara güvenmiyorum :D

0 oy
(791 puan) tarafından
Eşim hiç istemez ve güvenme kimseye
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Atma kesınlıkle 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Adamın geçen eşi uyuduğu yerde resimlerini çekip onun adına paylasiyomus güvenme derim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 283 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emin2023 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,296 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 852 göst.
0 oy
11 cevap 261 göst.

379,206 soru