0 oy
1,581 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar eşim yurt dışında benden açık fotoğraflar istiyor  atmıyorum bana küsüyor noldu beni sevmiyonmu diyor ne yapmalıyım çok özür dilerim  

45 Cevaplar

+4 oy
(1,313 puan) tarafından
Ya valla eş bile olsa böyle fotolar istememli Dünya hali ölene kadar birlikte olacağınız garantisi var mı tmm eşimiz yol arkadasimiz ama ne bileyim açık foto nedir bu benim düşüncem ben göndermezdim eşimde asla istemez 3 yıl uzak kaldık hiç istemedi
(1,060 puan) tarafından
Terbiyesiz seni çok sinirlendim ne desem az kalır
(385 puan) tarafından
BirMelek agzina saglik kuzum Allah versin basina insallah onunda
(1,060 puan) tarafından
Beddua etme kuzum boşver biz iyiliğine dedik kendi bilir
(385 puan) tarafından
Haklisinda hak ediyo bu gibileri insanlarin zayif noktasiyla dalga gecmek nedir
(385 puan) tarafından
Bu arada bahsettigin gibi krakterli bi eşin varsa senin gibi karaktersiz birine çok fazla o adam haberin olsun..
-Reklam-
+3 oy
(13,775 puan) tarafından
Internet ortami hiç güvenli değil. Sakın atma. 
+2 oy
(2,062 puan) tarafından
Vala karısının resimlerini çekip gizlice.

Sonra uygunsuz sitelere koyan I.tten sonra çekimser benim fkrm
(1 puan) tarafından
Yok canım eşimin sadece WhatsApp ı var oda bizimle görüntülü konuşmak için oyle sosyal medya falan ikimiz de yok kullanmıyoruz
(381 puan) tarafından
Kiz hakkaten napti acaba o arkadaş
(2,062 puan) tarafından
Arkadaşım zaten o pislik yapmak için koymuştu onlari
Niyet kötü olan heseyi yapar
(2,062 puan) tarafından
Savcılığa başvurmuş idi resimleri siber güçler tarafından silinecekti
+2 oy
tarafından
Görüntülü halledin bence :) 
(7,284 puan) tarafından
Ekran resmi alır sitelere atar alimallah :)
tarafından
Kız niye atsın tövbee insan kocasını az çok tanır
(7,284 puan) tarafından
Bu uygulamadan cok etkileniorlar yakında hepimiz boşanacazz bu gidişle :))
tarafından
Aynen biri bişey anlatmayagörsün hemen bütün adamları aynı kefeye koyuyorlar karısını satan adamlarda var ya bizimkilerde satarsa tövbee yarabbim :)
(7,284 puan) tarafından
:))))))
+1 oy
(194 puan) tarafından
Bence eşin atabilirsin ben olsam yollardim belliki cani istemis adamin aldatsa daha mi iyi
tarafından
İko resim saçma olur görüntülü daha iyi hahahha
(194 puan) tarafından
Ben olsam atarim tabi herkesin kendi tercihi gece işinde calisiyor resim etmiyorum uygunsuz yerde acar biri gorur diye ama yazisiyorum
(2,445 puan) tarafından
Birisi yapti diye herkesin eşi yapacak diye bir şart yok ki
(4,889 puan) tarafından
Atılması doğru degil. Telefon bu kaybolur biri görür yanlışlıkla biseyler olur vs vs. İhtimaller düşünülerek yanlıştan kaçınılmalı. Görüntülü konuşulabilir.
(2,445 puan) tarafından
Yani en mantıklısı görüntülü konuşma olur daha iyi hahaa :))
+1 oy
(4,285 puan) tarafından
Dijital ortama asla güvenmem ben olsam atmam ama olayın dini boyutunu konusmak gerekirse günah değildir tabi esin sonuc da
+1 oy
(1,448 puan) tarafından
Benim eşime ben sac açık atsam hemen siler, frikik versem kızar ya telim başkasına eline geçerse biri görürse der ya da telim bozulur içinde kalır telefoncuya götürünce orda açılır görürler der. 
(7,284 puan) tarafından
O maksatla deil yavrum kötü emellerine kullanırlar Die :) telefon kayboldu baktı galeriye girdi acık hertarafımı gördü hadi zevk aldı ne pok yiyecek bunun vebalini ben nası ödeyim :)
tarafından
Canım ben dışarda ayrı evde ayrı giyiniyorum
(1,448 puan) tarafından
Bucra ben tesetturluyum evde hep açığım, eşim isteyken veya ben annemdeyken foto atarsam kapanıp atmıyorum sonuçta oda haklı olarak biri görür diye sakınıyor doğru buluyorum bu tutumunu. İlk zamanlar tuhafıma gitmişti sonra dedim ki haklı.
(3,717 puan) tarafından
Canım bende kapalıyım kecakurda demiş ya kapalı fotolarımı bile atsam siler diye benim garibime gitti
tarafından
Bucra1409 ben evde dikkat çekici giyiniyorum eşim için ama dışarda hiç bir Hattımi belli etmicek şeyler giyerim dış kıyafetim hep 1 yada 2 Beden büyük olur o yüzden eşim siliyo iyiden yapıyo
Mesela geçen gün telefonunu şehir dışında unuttu bi akraba getirdi şifrede yok telde
+1 oy
(48,448 puan) tarafından
este olsa guvenip atilmaz ya gecen burda okudum kadinin uyurken resimlerini cekip atmisti kocasi
+1 oy
(1,486 puan) tarafından
Bence adamın en doğal hakkı kalkıp başla kadınlarla fingirdese aldattı diyeceksin sen nikahlı eşinin günaha girilmez bazı yorumlarda çok saçma olmuş bilmem biri eşinin fotoğraflarını yayınlamış vs kimseyi kimseyle kıyaslamayın adam norml Bi şekilde eşinden resim istemiş burda aldattı diye post açsa hemen herkes ay bosan Allah belasını versin gibi şeyler yazar sen kocana güveniyorsan at Kocan yani normal bisey bence 
0 oy
(144 puan) tarafından
Atacaksın adam başka sitelere mi girsin .
0 oy
(2,575 puan) tarafından

Benim eşimde yurt dışında ben gönderiyorum :)

(1,272 puan) tarafından
Kız bu yurtdışına gidenlerde adet olmuş sanırım: D
(2,575 puan) tarafından
Hahayt napsin garip uzak kaldi benden normalde çok düşkün
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Kocan helalin sonuçta niye günah olsun 
0 oy
(792 puan) tarafından
Kız eşin sonuçta sjdjcjj helalin ne olucak ha bende kötü olurdum böyle bişey karşısında yani ama günah değil
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Esin sonuçta ama bn atmazdım sanki ömür boyu diyoruz evlenirken ama hiç belli olmuyor bacım ayrılmak icin bazaen bi kıvılcım yetiyor allah im kimsenin yuvasını bozmasın 
0 oy
(2,794 puan) tarafından
İnternet ortamı hiç güvenli değil ben atmam bunları yöneten insanlar var sonuçta onlar da görebilirler ben kapalı biriyim vpden görüntülü konuşunca bile eşim yazma tak üstün düzgün olsun diyor ne olur ne olmaz
0 oy
tarafından
Ne kadar açık olduğu önemli çıplak ta atmm istmzde 
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Ben guvenmiyorum whatsapa. Atmam o yuzden 
0 oy
tarafından
Kocan kiz niye gunah olsun
0 oy
(7,218 puan) tarafından
Tabiki esin gunah değil ama whatsap tan yada telefondan silinen fotoğraflar bile geri gelebiliyor dijitale düşeceği için sıkıntı 
0 oy
(7,556 puan) tarafından

Geçen burda biri paylaşmıştı eşim ben uyurken gece fotoğraflarımı çekip paylaşmış Twitter da 

Ben annemlere gittiğimde esimde görüntülü konuşmak istiyor ama ben utanıyorum birine yakalanirim diye :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 273 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emin2023 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,274 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 852 göst.
0 oy
11 cevap 261 göst.

377,723 soru