0 oy
112 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (59 puan) tarafından
Merabalar oglum 15 aylık sökme takma legoları falan cok seviyor ama artk legodan sıkıldı sanırım farklı biseyler almak istiyorum oyalanacagı varmi oyle onerebilceginiz oyuncaklar :)

9 Cevaplar

+1 oy
(7,690 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Oyuncak lavabo guzel bir sey

(59 puan) tarafından
Oyuncak lavabo ney oluyo
(7,690 puan) tarafından
Foto ekledim su akiyo
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bende burda bekliyeyim benimde 14 aylik kızım :D

+1 oy
(710 puan) tarafından
Benim kız oyuncaktan daha çok mutfağımdaki sarımsak sıkacağı çay tepsisi krem şanti torbası pasta kalıpları bunlarla oynuyor oyuncaktan hemen sıkılıyor evi keşfediyor bizimki :D köy önüne plastik çay tabagiyla çay tepsisi onlarla oynayınca bu sefer onlardan sıkılır tekrardan aldığın oyuncakalra yönelir :D
0 oy
tarafından
Cumartesi günü tencere tava aldım elinden düşürmüyor kızım 
(59 puan) tarafından
Aslnda benm oglumda seviyo bendemi alsam
tarafından
Al kız valla 4 gündür uyurken bile başucuna koyup uyuyor sabah kalkar kalkmaz hemen onu alıyor :)
0 oy
(272 puan) tarafından
Cocuklar icin tahtadan puzzle oluyo onlarda güzel kreste falanda genelde kullaniliyo. Degisik kategorileri var örnegin yiyecek hayvanlar vesaire egitici bisey 
(59 puan) tarafından
Teşekkür ederm bakayım bende
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ahşapdna puzzle falan almıştım . Hayvanlari , meyveleri yerine takıyor renkli renkli . Baya zaman geçiriyor . Tavsiye ederim . Ve öğreniyor fili takar mısın ? Aslanı takar mısın ? Diyerek öğretiyorum baya eğitici . 
(59 puan) tarafından
Tesekkur ederim bakaym bende alaym :)
0 oy
(27,367 puan) tarafından

Keşkem kızım oyuncak sevse hiç sevmiyor hayatta oturup oynamaz saniye bakar atar

0 oy
tarafından
Bende kaktüs varya hsreket edip şarkı söylüyor dediklerini tekrar ediyor onu aldım benim oğlan bayıldı sürekli konuşuyor oyuncakta tekrar etsin diye konuşmasına yardımcı oluyor ilgisini çekiyor tavsiye ederim kuzum 
(59 puan) tarafından
Konusmasınada yardimci olur aslinda guzel bi oyuncak :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Piyano oyun kutusu bul tak davul bnm oglusum çok sever bunlari

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 289 göst.
3 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,809 cevap

34,956 kullanıcı

...