0 oy
111 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,395 puan) tarafından
Hangisi daha iyi ve etkili

6 Cevaplar

0 oy
(5,560 puan) tarafından
Bende bekliyim surda. Dün bir yerle konuştum buz lazerdi. İnternetteen baktım buz lazerin iyi olduğunu söylüyorlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buz lazer güzel ama orijinal cihazla alsan güzel bir tanıdık buz lazer gitti seans bitti ama sonradan ogrenti kıl kökleri döndürüp sonra çıkıyormuş ona göre cihazı öğren git 
0 oy
(710 puan) tarafından
Ben iki lazeri de denedim  lazer yaptırdım gene çıkıyor gene çıkıyor hamile kalınca hormonlar değiştiriyor  iyice artıyor hatta param boşa gitti . Ben bıyık bölgesine falan buz lazer yaptım daha da cogaltti koltuk altı kol göbeğe de iğneli lazer yaptırdım ilk zaman oh be kurtuldum dedim şimdi gene çıktılar o kadar param boşa gitti 
0 oy
tarafından
Buz lazer tabi ki. Diod lazerle kurtuldum tüylerden. Dört senedir hiç çıkmıyor ama tüy yapısına göre de değişiyor tabi.
0 oy
(51 puan) tarafından
Ben buz lazere gitmiştim 8 seans gittim bitmedi ama yok denecek kadar azaldı hamileyim şimdi çıkmadı eskisi gibi  ama bikini bölgesini goremedigim için jilet yaptım çoğaldı biraz doğumdan sonra bikiniye tekrar gidecegim 
0 oy
tarafından
Normal lazeri vucuduma buz lazeri yüzüme yapıyorum. Daha seanslarin başında sayılır ama suan iyi. Yapacagin cihaz diod olsun acele etme. Alex yapma. 

Yalniz buz acitmiyor diyolardı yüzüme yapınca cok acıyor :D
tarafından
Onlar oyle der. Gunes kremi kullan yoksa kapkara leke olur. Bi daha yuzune normal lazer yapma. Igneli tavsiye ediyorlar ablam yaptı hem cok zor hemde delik oldu yüzü. Cok pisman
(1,035 puan) tarafından
Tamam canım güneş kremi kullanacağım buz lazermi yaptırayım kortizon kullanmıştım 5 sene önce cenem ve bıyık bölgem cok kötü malesef sen nerdesin ben Ankaradayım burdaysan senin gittigin yerle görüşmek isterim
tarafından
Ben Agri dayım canim. Benimde çene bolgem erkek kılı gibi geliyordu. 2 seans biz lazer yaptırdım 15 gunde bir çağırıyorlar. Cihaz diod. 2 seansa ragmen suan hic yok. Ama tamamen sonuc ne olur bilemem. Sen uzat kıllarını estetisyenle diod cihazı olan bir yerle buz lazer icin görüş. Kil olmayan yere yapma çoğaltmasın . Insallah olumlu sonuç alırız;)
(1,035 puan) tarafından
Makinanın markası bile yoktu sanırım üstüne özelikle baktım ne safım ya:( bana da 2 seansta sonuc alırsın dedi benim hic umudum yoktu biteceğine şimdi tamamen karamsarlaştım ben aşamada nda sen güzel sonuc alırsın inşallah kuzum
tarafından
Bisey olmaz sadece leke yapmaz güneşte insallah. Bende yeni basladigimda normal lazeri ceneme yaptırdım ama kıs ayındaydik bisey olmadı daha sonra baska yere buz lazer yaptırdım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 356 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
22 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
17 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Derince (61 puan) tarafından soruldu