0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından

37 haftalık hamileyim ve dun geceden beri rsofmanim iç camasirim ıslak sabaha kadar en az 5 kere değiştirdim suyum siziyor olabilir mi daha önce hoc boyle birsey olmamıştı başına gelen var mi :angel:

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Musluk mu kız bu su sızsın :D

(1,437 puan) tarafından
Yaptım canım ikinci ama ilkinde hastanede birden patladı sancı çekerken boyle bir şeyi hic yaşamadim
(13,834 puan) tarafından
Benim ilkinde birden bosaldi suyum uuu anneme hep derdim suyum gelse anlarmiy8m diye annem anladinmi demisti erken riskim vardi 35 5 de geldi hem nasil su ikincimde 37+0 da birden bi avuc islaklik hissettim sicak anlafim suyum geldi gittim doktor suyun gelmis sizinti seklinde de geliyo dedi ogun doguma alindim mutlaka suphen varsa git icin rht etsin
(616 puan) tarafından
Sızıyor benim ki öyle oldu.
(1,437 puan) tarafından
Gece geldiği için anlamadım açıkçası tutup tutmadığımi sadece rahatsız edici ıslaklık olduğu için uyanıp 5 kere eşofman iç çamaşırı değiştirdim sabah uyandığımda yine aynisi ile karşılaştım ve korktum acaba su mu diye idrar kaçırma olsa 5 kere kacirmam herhalde demi ya korkuyorum yarin randevum var bekleşem mi ki
(616 puan) tarafından
Ben gittim. Bebeği 24 saat içinde almamız lazım. Yoksa enfeksiyon kapar dendi. Sızıntı vardı. Yatışım yapıldı. Sabahta sezeryanla alındı
-Reklam-
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Canım benim suyum gelmedi hastanede patlattilar ama sızıyor olabilir arkadaşımda olmuştu bu şekilde bi doktora git istersen 9.ayin içindesin zaten 
(1,437 puan) tarafından
Yarin randevum var aslinda yarına kadar beklesem sıkıntı olur mu ki
(1,741 puan) tarafından
Valla bilemedim cnm onu devamı da gelebilir suyun sancin flan varmi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sızar ama son zamanlar akıntı cok oluo nasil bisi su gibimi yoksa kremsi yapidami
(1,437 puan) tarafından
Yok canım akıntı kremsi gibi değil su gibi geliyor
(22,070 puan) tarafından
Git canim bi acile veya doktoruna görün ne olur ne olmaz bundada suyun kalmaz sknti olur
(1,437 puan) tarafından
Çok sağol kuzum
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Evet CNM sızıyor git muayne ol oğlumda 3 gün öyleydi 4. Gün azaldığı için doğuma alındım
(1,437 puan) tarafından
Yarin randevum var yarına kadar bekleşem sıkıntı olur mu
(2,564 puan) tarafından
Cnm sen bir acile görün bende 3 gün her gün gel dedi doktor her gün üst üstte gittim  38 de geldi 38 3 de suniyle doğum yaptı   kaç haftalık senin
(1,437 puan) tarafından
Tam 37 haftaligim canim anneme sordum annemde benimde boyle oldu sonra nisan geldi dedi ama guvenemedim haklisin gitneliyim doktora korkuyorum
(2,564 puan) tarafından
Git CNM önlemini al sen yavrun her şeyden önemli git muayne eder bakar için rahat eder sonuçta suyla yaşıyor o
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Ben hic anlamam bu su sizmasi olayindan. Hamileyken cok terlerdim. Doktora hep camasirim islak oluyor derdim. Ultrasonda suyun normal derdi. Sonlara dogru suyum azaldi doktor soyledi azalmis diye ben hissetmedim anlamadim nasil olduğunu. Sen doktoruna belirt o zaten her ultrasonda bakar suyuna da tehlikeli bisey gorurse soyler
(1,437 puan) tarafından
Benimde suyum hep iyiydi terleme yada akıntı gibi değil çünkü hic boyle olmadı birde zaten gece vantilatör karşısında uyuyorum :)canim
(2,975 puan) tarafından
Anladim canim ben hep terledigim icin o ayrimi yapamadim. Doktorun daha iyi bilir
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Bekleme canım bi doktora git için rahat etsin
(1,437 puan) tarafından
Yarin randevum var beklsem sıkıntı olur mu ki
(3,899 puan) tarafından
Akıntı şeklinde nasıl bisey
(1,437 puan) tarafından
Akıntı seklinde değil ki canım bildiğin esofmanim yarim cay bardağı suyu dokmussun gibi islakti
(3,899 puan) tarafından
Acile git direk ihmal etme yarını bekleme
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Bekleme cocuk nefessiz kalabilir 1 gun olcak nerdeyse ben 2 saat olmamisti bu durumu yasayali 33 4 te acil doguma aldilar
(1,437 puan) tarafından
Peki agrin sancin falan varmiydi canım
(2,556 puan) tarafından
Hayir yoktu sakin ihmal etme lutfen yasamis biri olarak soyluyorum
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benim ilk çocuğumda suyum sızdı anlattigin gibi pijama eşofman islaniyordu birde istemsiz geliyordu tutamıyor dum zaten gittim hastaneye hemen doguma aldılar.
(3,895 puan) tarafından
Bildiğin su geldiyse tutamiyorsan hemen hastaneye git.
(1,437 puan) tarafından
Tutup tutamadigimi anlamadım çünkü uyuyordum canım sürekli uyandığımda ıslaklık oldu esofmanimda ve iç camasirimda az olsa dicemki akıntı vs. Ama akıntı bile olsa 5 kere eşofman değiştirmez herhalde demi
(3,895 puan) tarafından
Devam eeiyor mu islaklik geliyor mu?
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benim banyo yaparken suyum gelmişti normal su gibi yani tutamiyorsun ve o sirada ağrı felan olmamıştı Bi kac saat sonra acile gittik 2 cm acilmam vardi dogum başlamıştı sende Bi acile git canim
(1,437 puan) tarafından
Benim hece olduğu için anlamadım tutup tutmadığımi canım ama 5 kere değiştirdim eşofman ve iç çamaşırı sabah uyandığında yine aynisi olunca korktum acaba su mu diye idrar kaçırma olsa gecede 5 kere kaçırmam herhalde demi yarin randevum var bekleşem sıkıntı olur mu ki
(1,946 puan) tarafından
Bekleme canim belki suyundur bebis susuz kalabilir ne olur ne olmaz acilde zaten bakarlar kadın doğuma yonlendirirler
0 oy
tarafından
Tornisol kagidi koy. Eger renk degisirse suyundur. Son aylarda akinti olur ama suyunda sizinti seklinde gelebilir.
(1,437 puan) tarafından
Nerden bulabilurim eczanede mi satılıyor canm
tarafından
Eczaneye sorabilirsin. Bana doktorum vermişti. İhmal etme. Sivi akinti ile su birbirine benzer.
0 oy
tarafından
canim git bence doktora, bekleme lutfen. 
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Bende son haftalarda sen gibiydim sürekli çiş kaviri gibi geliyordu ama kokusuzdu sonra doktor hicmi farketmedinmi dedi akıntı geldi ama dedim oda suyun gelmiş dedi çok şaşırmıştım 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Olabilir hemen doktora git benim öyle olmuştu 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 291 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,295 göst.
30 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 352 göst.