0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Sabahleyin kalkılır ve Mü'minin suresi 21. Ayet bir elmaya okunup yenilir. Bu 3 sabah yapılır. 

3 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından

Sutu cok olup agri yapan anneler icin yokkmuu bir recete ☺️☺️☺️:ermm:

(2,130 puan) tarafından
Sagol.canim valla pompayla cekip dokuyorum yoksa agri yapiyor biri iyi bosalttimda sag gogsum tas gbi okadarda cektim ama yumusamadi
tarafından
Elektrikli değilse iyi cekmiyo onlar :( ben saatlerce uğraşıyordum hiç cikmiyordu .ona verdiğim paraya acimistim .en son dayanamayinca doktor hastaneye gel burda sağ dedi ..orda sagdim .sutum artık pütür pütür olmaya başlamış . pıhtılaşmis arada hep öyle çıktı .biraz daha beklesem belki de kesilcekti sutum tamamen .
(2,130 puan) tarafından
Hadiya valla bnde elektirikligiye gerek duymadim sutum zaten var diye rahatlayim dedim normal pompadan aldirdim :-(
tarafından
İyi çekiyorsa sknti yok canım.benim belkide tıkalı olduğu için çıkmıyordu
(2,840 puan) tarafından
Bol bol emzirmek sut bank iflas edene kadar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağol canım yazcam bunu bı kenara Allah razı olsun
0 oy
(98 puan) tarafından
Bunlar evliya bir zattan nakil ama gördüğüm kadarıyla pek bir etkileşim yok. Marifet iltifata tabidir, müşterisiz meta zayidir derler. Yoksa çocukla alakalı pek çok tavsiye vardı. Rahat doğum için, doğumun bir an önce olması için, çocuğun erken konuşması için, net konuşması için, altını ıslatan çocuk için, çocuğu olmayan için, nazar için, şaşı çocuklar için Vs.  Bu kadarıyla yetinelim inşaallah. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Seda_2 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casteal (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casteal (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 116 göst.