0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlarr bu aralar sıkıntılarım var ailevi daha doğrusu sabrımı sınıyolar ses çıkarmıyorum diye de tepeme bindikce biniyorlar ailemden uzaktayım kimseye bisey de anlatmak istemiyorum sizden rica etsem bana dua eder misiniz şu günleri geçireyim bazı şeylerle tek başıma mücadele etmekten yoruldum sanırım lütfen duanıza beni de katın 

5 Cevaplar

0 oy
(1,405 puan) tarafından
inşirah süresini indir dinle çok faydasını goruyroum ben
tarafından
Yapayım canım teşekkür ederim
(1,405 puan) tarafından
rica ederim Rabbım gönül ferahlığı versin
tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,259 puan) tarafından
Öncelikle kimseye ezdirme kendini gerektiğinde sesini ćıkarmayi öğren lafını esirgeme esirgedikce dahada üstüne çıkıyorlar dua olarakda insirak suresini oku bol bol 
tarafından
Nasıl desem sorun eşimin ailesi hicbirsey yapmıyorum evimdeyim ama benle uğraşıyorlar Allaha havale ediyorum inşirah suresini de açtım kuzum sağol
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Rabbim hakkına girenleri kalbini üzenleri evinin huzurunu kaçıranları kötü niyetlerinde boğsun kimseye fırsat vermesin Allah'ım sende bana dua et ben de çok kötü durumdayım rabbim huzur sevgi versin yuvalarimiza bakara suresi de şeytani evden uzaklaştırırmş derler 
tarafından
Amin kuzum çok sağol Allah razı olsun Rabbım seninde gönlüne ferahlık yuvana huzur mutluluk versin inşallah
(1,019 puan) tarafından
Amin amin inşallah canm
0 oy
tarafından
Ahhh canım benim Rabbım kalbine ferahlık versin  seninle uğraşanlari da bildiği gibi yapsın inşallah 
tarafından
Amin hülyosumm çok sağol rabbime havale ettim
0 oy
tarafından
Canım rabbim sana gönül ferahlığı versin sıkıntılarını gidersin inşallah. Değmeyecek insanlar içşn bugünlerini heba etme.
tarafından
Doğru diyorsun kuzum da elimde değil yaa duan içinde Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 400 göst.
12 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 177 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde ballılokma (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 89 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde ballılokma (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
9 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,662 cevap

34,875 kullanıcı

...