0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selamlarrrr kizlarr naber nasilsiniz ? Ben çok daha iyiyim 5 gün öncesine göre. Marul kafamın sonucu netleşti çok şükür ne kemik iliği kanseri nede çölyak hastaliği çıktı. Kötünün iyisi diyelim bağişlik sistemi çokkk düşmüş hatta çökmüş :( çocuk o yüzden her dakka hastalaniyormuş sürekli ishalmiş iştahsizliği da bu bağişiklik sisteminde ki rahatsizliktan dolayi yokmuş. Doktora özellikle sordum benimle alakali bi sorun mu benim hatam mi diye ama doktor "seninle alakasi yok annesi genetik olabilir veya ağir bi rahatsizlik geçirdiyse ondan sonra olmuş olabilir" dedi ve evet benim ve babamin bağişikli çok düsük ikimizde sürekli hastalaniriz ve ağir atlatiriz ayni zamanda buğra kuşum 2 kere rota virüsü geçirdi aşılı olmasina rağmen hemde bi ara 41 derece ateşli hatalik geçirmişti buyuk ihtimalle hem genetik hemde bu rota virüsü ve ateşli hastaliktan dolayi oldu. Buna şükür,çok korkmuştum 5 günde 4 kilo verdim yemeden içmeden kesildim sürekli panik atak gećirip hastanelik oluyodum sonuçlari alana kadar. Şimdi demeyin bana niye kendini bu kadar hârap ettin diye panik atak benim elimde olan birsey değil zaten kucuk yaşlardan belli bu hastalikla basim belada ve herseyden önce evladimin sağliği söz konusuydu :) 

Gene özelden bir sürü mesaj gelmişti beni merak edenler oğlumu merak edenler vardi allah hepinizden razi olsun herkes cok dua etti. Özellikle bi arkadasım benimle beraber namaz kilip ayni duayi etti çok tesekkür ederim ona burdan ❤️ anliyacağiniz iyiyiz kizlar bende marul kafamda iyi ki varsiniz ❤️

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap

Uyaran eksikliği sonucu da negatif cikti kizlar bu arada buğra kuşum huylaniyomuş sadece:)

-Reklam-
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Çok çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin rabbim kimseyi evladıyla sınamasın çok sevindim iyi olsun yavrun sende iyi ol inşallah <3

tarafından
Allah razi olsun canim amin rabbim herkesin yuvasina sağlik versin herseyden önce ❤️
(3,826 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım aminn❤
0 oy
(415 puan) tarafından
Gelmiş geçmiş olsun Allah bi daha yaşatmasın Allah evlatlarımıza ve bize sağlık güç kuvvet versin inşallah 
tarafından
Amiin çok tesekkurler ❤️
0 oy
(84 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok sevindim bişey olmamasına
tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ayy çok şükür, hadi gözümüz aydın.. Rabbim başka sıkıntı vermesin, bunu da tez zamanda atlatsın inşallah
tarafından
Amiin tesekkurler canim
0 oy
(27,353 puan) tarafından

İyi çok şükür Rabbim korktuğuna uğratmasin

tarafından
Aminn saol canim
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Ahh Marul kafa ne kadar korkuttun bizi geçmiş olsun canım kötünün iyisi yani ama diğerlerinden iyi sindi nasıl tosbaga 
tarafından
Caniim allah razi olsun ❤️ şimdi daha iyi cok sukur
0 oy
(197 puan) tarafından
Gözün aydın canım gerçekten çok çok sevindim
tarafından
Cok saol canim ❤️
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim cok sevindim❤☺️
tarafından
Cok saol canim ❤️☺️