0 oy
122 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (84 puan) tarafından

Robot süpürge göründüğü kadarı ile büyük rahatlık ama bir yandan endişelerim var. bir iki arkadaşımda var eşyalara çarpıyolar kafaları karışıp evde deli dana gibi geziyolar falan bunları yaşamayacağım bi süpürge almak istiyorum hangi süpürgeden en çok memnun kaldınız?

7 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kiz deli danaya cok guldum allah seni guldursun hahaha :D 
(84 puan) tarafından
bende çok gülmüştüm görünce :)))
-Reklam-
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Xiomi 1c kullanıyorum vacuum mop nednse sadece koltuklarmin ayaklarına çarpıyor  bence çocuklu anneler için çok büyük rahatlık 
(84 puan) tarafından
evet çok büyük rahatlık olucağı için almak istiyorum bende çok sağol yorumun için
0 oy
tarafından

Etrafa çarpmıyo haritası var benimkinin deli dana gbi dönmüyo anlıcağın canm :) benmki bu canm

image

(84 puan) tarafından
öneri için çok sağol bakıcam bunada
0 oy
tarafından

Xiaomi mop pro 2 kullanıyorum, çok memnunum. Çorap bir ara bizimki de bulmuştu :D

(84 puan) tarafından
:)))) öneri için teşekkürler
0 oy
(86 puan) tarafından

Ben yui c3ob vacum mob kullanıyorum tatlım tam bir fiyat performans ürünü öyle kafası falan hiç karışmıyor uygulaması da güzel haritalama da yapıyo hiç üzmedi beni

(84 puan) tarafından
Çekişi nasıl? Bir de eşyaların yeri değişince çarpma yapmıyor mu?
(86 puan) tarafından
Çarpma yapmıyo zaten sensörleri var çekişi de gayet iyi, her gün çalışıyo bende evim hep pırıl pırıl :)
(84 puan) tarafından
Ben buna bir bakayım o zaman mutlaka teşekkürlerr
0 oy
(2,593 puan) tarafından
roborock s5 max kullanıyorum evet kameralı değil benim sensörlü mobilyaya denk gelince geri dönüyor devam ediyor aynı markanın s6 olanı kameralı o daha iyi ama şuan kullandığımdan çok memnunum elim ayağım oldu resmen
(84 puan) tarafından
önerin için çok teşekkür ederim
0 oy
(61 puan) tarafından

Bende evimde yui kullanıyorum Türkiyede yeni bi marka biraz endişeli almıştım ama kesinlikle pişman olmadım sensörleri çok iyi çalışıor yüksekten düşmüor halılara falan çıkabilior temizliğide güzel

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 497 göst.
26 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 214 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...