+1 oy
2,191 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından
Benim var tuvalete gittiğimde baştan aşağı soyunurum üstüm südyenime kadar yoksa hiç bir şekilde yapamıyorum tuvaletimi bırakmaya çalıştım ama olmadı :) :) :) 

58 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından

Kizz ya deprem olsa o an ne yapcan ayy aklima komik seyler de geliyor:D:D

-Reklam-
0 oy
(7,004 puan) tarafından
Kız ben öyle yapsam donarım.
0 oy
(64 puan) tarafından

Dudaklarımı yiyorum her gün Bi tarafi şiş olur:ermm:

tarafından
Ayy bu nalet sey bendede var hele strese girdim mi o gün hep kanar ben yinede yerim:((
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Haha benim buzdolabı atıyorum bir eve gittim ordaki tatlı karpuz yada yemekler ağzı açıksa yemem istemsizce içim almaz kendi evimde bile öyle eşim koymuş olur bazen karpuzu yarım şekilde yiyemem çünkü dolabın kendine has kokusu beni çok ama rahatsız eder 
(2,194 puan) tarafından
O gerçekten rahatsız edici oluyor canım sık sık dolapi silersen birde içine ağzı açık şekilde bir tabağa karbonat koy canım dolapdaki nemi kokuyu biraz olsun çekiyor bende yemem eğer birşeyde dolap kokusu varsa hissederim
(3,159 puan) tarafından
Ya süt dediler yaptım ama benimki piskolojik mutlaka her cumartesi silerim pazara çıkacağım için ama yinede o domates salatalığı bile suda baya beklerim asla ama içim almıyor hele başkasının evinde daha kötü oluyorum
0 oy
(17,753 puan) tarafından
Ben ne okudum ya öyle sjjsj yok benim ilginç bi huyum
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benimde öyle garip bir alışkanlığım var su açık olmadan bir yerde su sesi olmadan tuvaletimi yapamam benimkide öğrenci yurtlarin da kalırken ses çıkar diye takıntı yaptım öyle kaldı su sesi olacak kazara bir ses çıkarsa su sesinden duyulmasin wc de çeşme ve ya tahret musluğunu açarım mutlaka yoksa evde yanlız bile olsam su açık değilse yapamıyorum 
tarafından
İşte bu ben yalnız degilmisim demekki ahahha
(3,859 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim yaâ kesinlikle o su akacak.
(15,196 puan) tarafından
Ben de oyleyim. Annem de öyle. Yalnız değilsin yani qhshsh
(1,019 puan) tarafından
Kız kazara ne sesi çıkıcak tuvalette pırt tırt sesler çıkmicak ordada nerde çıkıcak başka :D
(2,194 puan) tarafından
Öyle tabi ama  takıntı işte canim yani kimse yokken bile açarım yani aliskanlik yapmışım ,kimsenin bilmediği bir takıntım işte
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Aslında bunu söylemek istemem ama kimse beni tanimiyo :d bazen koparıp derilerimi yiyom
tarafından
Ayyy ne derisi yaa
(1,108 puan) tarafından
Deri işte tırnak diplerindeki deriler :d
tarafından
Tırnak yemek gibi bişey bende kopariyorum ama yemiyorum yeme kız sende
(1,912 puan) tarafından
Bende yiyorum kimse bilmiyor jxjxjx
(1,092 puan) tarafından
Ya evet evet ben dee
0 oy
(627 puan) tarafından
Kimsenin bilmediği bir huyum yok benim huyum şu bu ben anlativeririm ki
0 oy
tarafından
18 yaşına kadar sümük yerdim:-D sonra birden karar verdim su an iğrenç geliyor 
(1,108 puan) tarafından
Yemeyen var mıdır ki :d ben hala yiyom hshsh
tarafından
Kız sen kaç yaşındasın civciv yemediğin bişey varmı ahajja
(1,108 puan) tarafından
Bende küçükken yiyordum :d şimdi yemiyon şükrü ama eminim herkes yemiştir küçükken sümük :d
tarafından
Hava ben şimdi yiyon sandım yaa korktum kucukkne hatırlamıyorum ama büyük ihtimal olmuştur herkesin
tarafından
Ama 18 yaşına kadar devam ettim ben:-D
0 oy
tarafından
Kız senin ki çok kötü o huyundan vazgec
0 oy
(2,688 puan) tarafından

Yok pek hatırlamıyorum varsa da şuan :D 

Kız usenmiyormusun klasik tuvalette mi yoksa alaturka da mı öylesin.. bikere dayım girdi wcdeyken misafirlikte o korkuyla  ayağımı incittim bağ koptu. Yani senin de kopmadik yerin kalmaz biri girse aniden:D:P

0 oy
(396 puan) tarafından
Dışarı da lavabo ya hayatta gitmezdim hatta 22 saatlik rekorum bile var :))) ama sonra hamile kalınca çok zorlandım alıştım gitmeye. Şimdi 2 çocuğum var yine aynıyım çok sıkışınca giderim oda küçüğü için :)))) 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hiç takintim olmadigini anladim
0 oy
tarafından
Ben sureklı elımı yıkıyorum yanı mesela domatesı dolaptan alıyorum elımı yıkıyorum bıcagı alıyorum elımı yıkıyorum bıcagı tezgaha bırakıp salatalık alıyorum elımı yıne yıkıyorum sureklı musluk acık hem de bu zamanda su ısrafı oyle cok oluyor kı ama yıkamasam da dokunamıyorum 
tarafından
Bende böyleyim. Akşama kadar kaç kez elim suya değer bilmem. Herşeye deydikten sonra elinde bı ağırlık var gibi hissederim. Yikamadikca hiç bı yere deyemem ve kendimden önde tutarim dışarda falan çeşme bulana kadar öyle gezdigim bile oluyo. Islak mendille silsem bile illa yikayacam
0 oy
(15,196 puan) tarafından
Başkasının yaptığı elde sıkmalı yemekleri yiyemiyorum. Mercimek köftesi , ya da havuç topları gibi tatlılar var ya o karı yiyemiyorum.
(3,274 puan) tarafından
Ayy kız bende elde çok pinciklenen yiyeceklerden tiksinirim :)
0 oy
tarafından
Kızımın altını alacağım zaman temiz bezi sürekli kokluyorum ondan sonra altına koyuyorum bide eşyalarınıda öyle giydirmeden önce corabina kadar koklayıp öyle giydiriyorum 
0 oy
(736 puan) tarafından
Üstümü falan degilde bende esofmanimi falan çıkartırım lavaboya girerken sadece kendi evimde :d
0 oy
tarafından
Bende birine yemek yediriyorum ya mesala anneanneme yada çocuğuma farketmez yani yemek yedirirken elim yanlışlıkla ağzına değse migdem kalkar dudakları ıslak ıslak değince için bir hoş oluverir 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ellerimi 3 defa yakarim herşeyde ve asla elim yaş birşey yapamam illa parmağımın ucunsu değse o kurulanacak birde ytaacagim zaman kapı çekmece dolaplarin kapakları falan açık kalmayacak kesinlikle 
(1,918 puan) tarafından
Aha buldum kendimi benimde ellerim islak olsun hic bi yere dokunamam kurularim tekrar işimi yaparım bide yapıs yapış olmasindan nefret ederim sekerli seyleri pek ellemeyi sevmem :))
(1,539 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim elle yenen bir yemek olduğunda sürekli elimi silerim etraftakiler yemeği yedikten sonra siler yikar ben her lokmada elimi parmaklarımı silerim :):)
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Kardeşimde yapıyor bunu yaa çok zor. Bende tuvalet ve yatak yadırgarım bşde takıntılarım vardı onsesiflik derecesinde ama aştım

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 509 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 494 göst.
0 oy
4 cevap 289 göst.
9 Aralık 2022 Aile kategorisinde Minik yavrum (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 680 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Huzgundolu87 (55 puan) tarafından soruldu