+1 oy
2,193 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından
Benim var tuvalete gittiğimde baştan aşağı soyunurum üstüm südyenime kadar yoksa hiç bir şekilde yapamıyorum tuvaletimi bırakmaya çalıştım ama olmadı :) :) :) 

58 Cevaplar

0 oy
(7,610 puan) tarafından
Aklıma gelmio bacım 
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Kız sütyenle çişinin ne alakasi var birinin evinde nasıl yapıyon :D

0 oy
(462 puan) tarafından
Malesefki evde tek olduğumda tıkanırcasına yiyorum sekiz çikolata, beş cips paketi falan sonra da kendimi ksuturuyorum. Bu tedavi edilmesi gereken bir şey ama kimseye anlatamıyorum..
tarafından
bu bende de vardi sonra cok.rahtsizlandim.midemden midem bulandi sefer istemsiz cikarmaya basladi yemek yiyemedim.zamanla gecti ama tam universite hazırlık zamanlarimdi stresle gecti
(462 puan) tarafından
Umarım düzelir zmanla benimki de
tarafından
kendinizi kontrol elinizde mide rahatsızlığı başlamadan tedavi olun yoksa daha zorlanirsiniz hicbirsey yiyemezsinz allah korusun
(462 puan) tarafından
Evet ama sirekli yapmıyorum yanlız kalınca malesef
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Kiz şaka mi cidden mi öyle yapiyo musun her  tuvalete gittiğinde çirilciplak mi oluyon ilk defa böyle bisey duydum canim kusuruma bakma piskolojik sanirim 
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Linç yemeyeceksem diyeceğim küçükken burnumdan çıkardıklarımı yerdim çok zor terk ettim bu alışkanlığımı:((
0 oy
(503 puan) tarafından
Ben asla klozet tuvalete oturmam üç günlüğüne bir yere gittik klozetti diye üç gün büyük abdestimi yapmamıştım karnım şişmiş ti karın ağrısından öldüm 
0 oy
(245 puan) tarafından
Bazen kendi corablarımi koklarim hoşuma gider
0 oy
tarafından
Ev dışında namaz kılaöıyorum evdeysen 5 vakti kılıyorum dışarı çıkınca hiçbir yerde kılamıyorum
tarafından
neden
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Nedenini bilmiyorum ama bir yere giderken kimsenin tuvaletini kullanmam eve gelene kadar hayır değil çok titiz falan olduğum dan ama kullanmadan eve gelirm. Geçen gün eltim bana sen normal misin diye merak edıyorum deyince şaşırdım hayırdır neden böyle dedin ki dedim o da neredeyse 1 yıldır evliyim hiç tuvalet kullandığını görmedim dedi :Dneyse gerçek bir dünyalı olduğumu kanıtlamak adına gidip ilk defa kadının tuvalet kapısını açtım 

0 oy
(7,728 puan) tarafından
O nasıl oluyor zorlanmiyor musun
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Canım,bu ciddi bir takıntı sana tavsiyem bir uzmandan destek alman lazım.
0 oy
(666 puan) tarafından
Kiz bunu eşin biliyormu yoksa bizimle dalgami geçiyorsun ayy kışın o kadar kıyafeti nasıl çıkarıp giyiyon bide hazırlandin bir yere gidicen wc  ye girmen lazım nasıl girip çıkıyon esin nasıl o kadar saat bekliyor ayy akılda deli sorular 
0 oy
(602 puan) tarafından
Su kokusu ve kışın dışardan gelenlerin kokusuna sinir oluyorum 
0 oy
(710 puan) tarafından
Sütyen ne alaka gi  hiç usenmiyon mu çıkart giy yapmaktan . Sıva paçaları yap çok hızlı a soyunmak nedir başkasının evinde nasıl yapoyon yada yatılı gittiği de falan valla merak ettim ondan sordum :D
0 oy
tarafından
eskiden yediklerimi cikariyordum midem baya bi kotu olmustu tv de birini gordum ayni şeyi yapan sonra biraktim korktum oyle olcam dye
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Islak terlik giyemem hayata seftali ye dokunamiyorum yiyemiyorum kayisida aynı şekil 
0 oy
(18 puan) tarafından
Sinirlendiğimde panik olduğumda sayarım:)) 15yaşımdan beri böyleyim 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 511 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 494 göst.
0 oy
4 cevap 290 göst.
9 Aralık 2022 Aile kategorisinde Minik yavrum (85 puan) tarafından soruldu