0 oy
765 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından
Kaynana olcak kadın kocamı arıyor bu saatte görüntülü.

Balkondayiz yatıyoruz güzel güzel  hayır bunların işi gücü vardır de yani demi hadi gündüz arıyorsun tamam da bu vakit de aranmazz..  

19 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Anasıdır sanane Allah'ım böyle gelinlerden uzak tut beni
tarafından
Elooo seninki abartmis
tarafından
Evet esmosum öyle napim bisey desem ben suçluyum evde kavga gürültü o yüzden sus Elif diyorum
(17,721 puan) tarafından
Senin ilerdeki halin esma sjsh
tarafından
Yok ayso o kadar değil bebeğim ama bir zahmet istediğim zaman oğlumu ariyim ne. Zorluklarla buyutuyorum
(3,157 puan) tarafından
Bencede arayamaz kusura bakmasın kimse sonucda özel hayat diye bişey var madem oğlunu evlendirdi ayrı ev açmış arayamaz o saatte sonucda oglu karısını gül yüzüne bakmak için almadı opuscek koklascak bu insanlar demi yani en kötü ihtimal sohpet edecekler samimi şekilde bizimde eşimle tartismamiz bu abisi 11 den assagi aramaz benimde eşim kapaaz telefonu mutlaka kuseriz uzun konuşunca
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Geç bı vakit değil ki ya sen de oğlun evlenince atamazsın 
+1 oy
tarafından
Ne varki saatte 
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
Kız saatin nesi var yaaa annesi babası kardeşleri istediği her saat arayabilir ona da karışmayın bı zahmet 
0 oy
(866 puan) tarafından
Eltin var mı canm ilk geln senmisin 
(846 puan) tarafından
Benim ilk gelinnn
(866 puan) tarafından
Ozmn herşeye hazırlıklı ol bir elti gelene kadar durmaz o kaynana kıskançlık vs vs hazırlıklı ol der susarım
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Bile bile yapıyo kız bence :D
(846 puan) tarafından
Demi demiii
(17,721 puan) tarafından
Yani araması yanlış bu saatte otursunlar sohbet etainler huzurları kaçmasın demesi lazım
(1,448 puan) tarafından
He yaaa bende kocamla kafa dinlemek isterim anacım o ne öyle önemli bisey yoksa
(17,721 puan) tarafından
Aynen bacı ya
0 oy
tarafından
Seninki yine arıyormuş benim ki eşimin gelmesini bekliyor 12 buçukta oturmaya gelecekmiş bana 
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Onlara göre evli olsada önemli değil 
0 oy
(509 puan) tarafından

9 ay taşımış doğurmuş büyütmüş Arıcam gelin diye aldığım engel olacak vayyy beeee b satte ne var :devil:

0 oy
tarafından
Yatak odasına geçin yatakta açın telefonu ne oldu uyuyordum diye :))
(1,448 puan) tarafından
Ya da iş üstünde bastın felan zhahzh
tarafından
Tövbee kız o kadar değil kadın daha aramaz :D
(1,448 puan) tarafından
Haha yok kiz tabi denmez keşke diyebilse hahaha
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Normal arasa neyse ama geç oldu. Belli bir vakitte sonra benimde hoşuma gitmiyor aranmak çok acil bir durum olmadığını sürece
(846 puan) tarafından
Ya tabi canım gündüz zaten konuşuyorlar bişey demem ama şimdi ne gerek var
(1,071 puan) tarafından
Haklısın canım biraz fazla oluyor.
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Saat erken ama tabi romantiklik varsa insan biraz sinir olur.

Biz yeni evliydik kaynanam arıyor eşim aramayı meşgule atıyor tam yakinlastik bu sefer kaynatam bi sinirlendim bıraktım herifi salona geçtim bu ne be dedim hevesle bırakmadılar ahhaha
0 oy
(554 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de arar ya eşimi ya beni hal hatir sorar çocugu görmek ister sonra eşimle biraz sohbet eder kapatir. Eğer müsait değilsek acmayiz zaten bir daha da aramaz ki
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Yazanlae olacaktır annesi die de . Valla canım bende sinir olurum. Annesi olabilir herşeyin saati yeri vakti var. Oğlunun ayrı evi eşi var. Valla canım biz yatardik eşimle bı telefon ararlardi ney gel şu bozuldu. Artık bende kizavaktim eşime dedim ayıp bişey yataktan çağırmak nedir ya die . Uyutmaz ederledi . 3 tane de bekâr oğlu var inatlarina yapar gibiler
0 oy
tarafından
İleride sende aradığında evladın açmazsa ne hissedersin ? 
(846 puan) tarafından
Gündüz konuşurum hal hatır sorarım tamam zaten konuştular da gündüz. Benim kızdığım bu saatte aranması biraz düşünceli insan aramaz
(846 puan) tarafından
Hem normal arasa neyse ama görüntülü ?
tarafından
Olabilir arayabilir açsın görüntülü ne kaybeder
0 oy
tarafından
Vakitte ne var. Gece 12 olsa tamam da daha 12 bile değil saat. Gece 12den sonra arasa da sebebi de acil durum filan olur anca öyle. 
0 oy
(627 puan) tarafından
Tek söyleyecegim şey yoruldum.
0 oy
(770 puan) tarafından
Gece gece de aranmazki brnimde oglum var inşallah büyüyüp evlendigini görüŕümde gündüzleri konuşuruz akşamlarıda ailesine ayırsin vaktini:)))
0 oy
(11,217 puan) tarafından
suan saat 11 e geliodur hicte uygun bir saat dgl kimse kusura bakmasin milletin yataga girme saati ayrica senin annnen baban arasa diyenler kizinda annesi babasi bu saatte aramassin musait degilse acsan hata acmassan hata insani bu hale sokmaya hakki yok kimsenin. onlar yasli bir ozel hayati gece hayati olmuyabilir ama genc insanlarin hala aktif ozel bir hayati var. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 184 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,388 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 892 göst.
23 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.