0 oy
906 göst.
Diğer kategorisinde (2,927 puan) tarafından
Eşim her defasinda söyleniyor çöpü çikarirken yok onun annesi çöpü atarmiş babası değil vs bende her gün evden çıkamıyorum bebeğim var kendisi zaten işe gidiyor cîkarken alıver diyorum yok her defasinda söylenerek yapıyor sizin eşleriniz nasıl bu konuda

106 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her gün dışarı çıkmama rağmen sabah eşim atıyor çöpleri. Giderken elini sallayarak gideceğine ativersin 
(2,927 puan) tarafından
Işte bende anlamıyorum çocuk olmadan bazen ben cikarirdim ama kızımı zor taşiyorum bi elimle kızımı  bi elimle çöpü nasıl alayim 2nci kattayiz bide asansörsüz
(4,426 puan) tarafından
Bsjshshs yaaaa o profil fotoğrafı neeeee "D çıldırıyorum
tarafından
Hahhahahha tam benlik :D
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Söylenerekte atsa valla atilacak o çöp eşim atiyo
(2,927 puan) tarafından
Ben nasıl cikarayim bebekle hangisine taşiyayim dedim o zaman ben eve gelince zaten meryeme bakıyorum biraz o esnada cikarirsin dedi alışverişi de sen yaparsın beyefendi çok yoruluyor anlamıyor ki bebekle asansörsüz bunlar mümkün değil birde 2nci kattayim.
0 oy
(11,094 puan) tarafından

Çöp atmak konusunda değil de her gün çok çöp çıkıyor diyor öncesi ben kendim atardım bebek olunca eline tutusturuyorum atacak mecbur  :)

(2,927 puan) tarafından
Bende bebek olmadan çikarirdim ama bi elimle bebek bi elimde çöp nasıl çikarayim
(11,094 puan) tarafından
Esin çıkarsn canım varsın söylensin bosver duymiver :)
(2,927 puan) tarafından
Yok inat ettim her defasinda kafami şişiriyor
(11,094 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun :)
0 oy
tarafından
Hep eşim atar. Birlikte çıkarsak ben atarım
(2,927 puan) tarafından
Aynen birlikte cikacagimiz zaman da ben alırım özellikle daha laf söylememesi için
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Genellikle kapıcı alır onun dışında eşim atar ben dışarı çıkarken sadece bez poşetini atarım çöpe oda evde koku falan olmasın diye

Hayır babası din.gil anladık kadına ağır poşeti tasitip attırıyor da demekki seninki de din.gil
(2,927 puan) tarafından
Ah keşke kapici olsa haha
(1,685 puan) tarafından
Kapıcı olsa bile kapıya kim çıkaracak diye sorun oluyordu hahahaha
0 oy
(3,126 puan) tarafından
Sabah eşime hazırlar koyarım kapının önüne yoksa alıp atmaz. Beraber çıkarsak ben atarım genelde 
(2,927 puan) tarafından
Beraber cikacagimiz zaman bende atarım. Dediğin gibi bende hazirlayip kapinin önüne koyarım ama yok yine söyleniyor nasıl bu kadar çöp çıkıyor yok biraz da sen çıkar
0 oy
tarafından
Ben kapıya koyarım sabah çıktığı gibi götürüp atar bir şey demez 
0 oy
tarafından

Sonucta bınanın önunde çöp nedır yanı elıne mı yapısır hıc sen at ben at muhabbeti olmadı esıme de verırım yerı gelır kendım de atarım dun erkek kardesım bendeydi gıderken elıne tutusturdum ya çöp atmak benım kaderim mı evde annem burda sen abla dıyo gülüyo   :D Bende ablaya cevap verme karına da yapacan yarın sus git dedım :D ellerıne yapısmaz ya 

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bizim kapıcı alio çöpleri her aksam 7 de
(2,927 puan) tarafından
Ne güzel vallah
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Çöpü dışarı çıkarsam 2 gün tavır yapar:Dd kapının arkasına koyarım hiç söylemem bile at diye 2 dk sonra kendisi alır çöpe atar
(2,927 puan) tarafından
Uff zor bu erkekler
0 oy
(5,156 puan) tarafından
Benim bebeğim yok eşim atar söylenmez de suratı düşer çok nadir of der bende o bişey istediğinde getiriyorum buyur aşkım  bak ben oflamiyorum diyorum bidaha yapmıyor dene sende
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Eşim atar  hergun 
0 oy
tarafından
Bakar zaten cop görürse mutfakta alir atar banyoyda bakar bez varsa onlarida alir canim ben cikarken bebek puset flan ciktigim icin alamam copleri genelde eşim atar 
(2,927 puan) tarafından
Benim de kızım 9 aylık zor taşiyorum asansöz de yok zma yok ben cikarackmişim
tarafından
Işi neymiş bos cikacagina atain zormu gelmiş bi cöp atmak
(2,927 puan) tarafından
Bende anlamıyorum
0 oy
tarafından
Akşam 17 de kapıya çıkarıyorum kapıcı alıyor bizde 
(2,927 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bina görevlisi alıyor her aksam. Ama görevli izinde falansa bana çıkarttırmaz eşim atar gelir. Ya da 10 yasında ki kızıma attırırım.
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Elimde 2küçük çocuğum var, Eşim atardı ama 3 aydır izin vermiyorum ***** insanlar a alay konusu olmuş gülüyor lar mış ona 
(2,927 puan) tarafından
Çöpü cikardigi için mi alay ediyorlar? Ne boş insanlar var
(2,064 puan) tarafından
Evet, hatta birkaç gün önce çıkardım ev sahibi sen niye çıkıyorsun kocan yok mu dedi.. Bende artık izin vermedim eşimin götürmesin e
0 oy
(606 puan) tarafından
Eşim atar hatta çöp varsa ver der ben unutursam cunki kendisi aşırı titiz beni öldürüyor 
(2,927 puan) tarafından
Işte birde o var bende sevmem evde çöp dursun koku yapar
0 oy
tarafından
Sende ona de ki ne ben senin annenim ne de sen babansin cahill cahill konuşma , giderken sallanıp gideceğine ativer incilerin mi dökülür de. Bunları aman paşam diye yetiştirip hiçbir iş yaptirmiyorlar sonra elin kızları uğraşıyor. Çöp atmayı işten sayıyor.
(2,927 puan) tarafından
Öyle "görev"miş. Tamam bana çok yardım ediyor onun hakkını yiyemem ev islerinde kızımın bakiminda ama bu çöp konusunda haksız
0 oy
tarafından
Sabahları eşim işe giderken atıyor bazende ben çıkarsam atıyorum 
0 oy
(1,308 puan) tarafından
4 senedir birkere bile ben atmadım :) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 194 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 156 göst.