0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,080 puan) tarafından
Önceleri bel bacak agrim olurdu cok fazla bu aralar direkt yogun kasık agrısi ,bagırsaklara baski ve mide bulantısı oluyor böyle olan var mi agrı kesici icecegm ama o da kesiyor diye icmek istemiyrm siz ne yapiyrsnz rahatlamak adına 

4 Cevaplar

0 oy
(7,690 puan) tarafından
Ben de aynıyım bir şey de yapamıyorum bekarken hic ağrı olmazdı çocuktan sonra sancı çekiyorum resmen ve belim de çok ağrıyor 
tarafından
Aslında doğumdan sonra geçiyo diyolar ama sizinki tam tersi olmuş kendinizi üşütüyosanız onun çok etkisi oluyo canım yada kullanılan ilaçlarda etki ediyo
(7,690 puan) tarafından
Olabilir canım adetken ilac da içilmiyor ağrıyı kesse
tarafından
Ben parol içiyorum kuzum baktım ağrıyacak daha fazla içiyorum çünkü iki yaşında oğlum var eşim evde olmuyo bakacak kimsede yok arkasında koşturmam lazım en azından biraz hafifletiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazen benimde adetken midem bulanırdı. Ihlamur iç bulantı için. Ve sıcak torba yani ilaç kesiyorsa. 
0 oy
(137 puan) tarafından
Ağrı kesici kesmez bunu ilk adet olduğundan beri kullanan biri olarak söylüyorum ama adet olduktan sonra içmek lazım öncesinde içince adet olmanızı geciktirir..doğal yol bir istiyorsanız da rezene çayı için çok rahatlatıyor. 
(1,080 puan) tarafından
Ben dayanamayacgm son noktaya geldigimde kullandm zaten ama azaltiyor kesmese de.tesekkur ederim rezeneyi bi deneyeym
(137 puan) tarafından
Rica ederim demek ki sizin bünyeyi de ilaçlar öyle etkiliyor.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benim hep cok ağrır hafif ağrıdığını bilmem hic

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
4 cevap 67 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bayan.anonim (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
11 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...