0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (169 puan) tarafından
Biraz önce gebelik bölümünde gördüm. İstanbul büyükşehir belediyesi Hoşgeldin paketi veriyormuş yeni bebeklere. Kocaeli nde de var mı acaba, bilen var mı? 

9 Cevaplar

0 oy
(1,648 puan) tarafından
Simdi bilmiyorum 5 yıl önce doğum yaptım kıytırık bi çanta çalışmayan bi ateş ölçer defter kalem gibi biseyler göndermişti 
(169 puan) tarafından
Defter kalem mi:-) Maşallah bebeğin en önemli ihtiyacı bunlar
tarafından
aa neden oyle diyorsunuz. 5 sene sonra lazim olacak ya defter kalem:D kocaeli belediyesinden de bu beklenirdi zaten. ay ben de merak ettim. belki simdi baska seyler veriyorlardir
-Reklam-
0 oy
(509 puan) tarafından
İlk defa duydum cnm bende Kocaeli'ndeyim hiç duymadım 
(98 puan) tarafından
Bende kocaelindeyim bende bekleyim burda
0 oy
(504 puan) tarafından
Bunu bende merak ediyorum. Bir yere basvurmak gerekli mi bilmiyorum.2020 de dogum yaptim veeilmedi birsey.Yine doğumum var  ama sanmiyorum vereceklerini.Belkide hangi belediyeye bagliysak ona basvurmak gerekli
(169 puan) tarafından
Bilemiyorum ki. İstanbul belediyesi çalışıyor. Bizimki beş yıl önce defter kalem veriyormuş bebeklere
(504 puan) tarafından
Bende netten arastirdim bu canta mevzunu .Verdiklerini gordum ama basvuru yapiyorsun sanirim biryerlere canm
0 oy
(98 puan) tarafından
Bende Kocaelindeyim bende bekleyim burda
0 oy
(509 puan) tarafından

image

bak canım ben doğum yapalı çok oldu inşallah siz alırsınız
(98 puan) tarafından
Ama bu heryerde veriliyormu o var işte canım her şehir bir olmuyorki bu nerenin haberi ama
(509 puan) tarafından
Kocaeli halk gazetesi yazıyo cnm 8eylül201
(504 puan) tarafından
Bende 2020 de dogum yaptim kartepedeyim birsey verilmedi.Ama basvuru yapmal lazimsa bilemiyorum.Yine dogumum var birkac hagtaya bakalim vereckler mi sanmiyorum
(169 puan) tarafından
Başvuru yapılıyordur elbette. İstabuldakini 153 arayıp kaydolunuyormuş mesela. Yoksa nasıl getirsinler
(504 puan) tarafından
Saglik ocaklarina kaydimiz yapiliyor aslinda oradan ilce sagliktan bile ariyorlar isteseler herkese yaparlar
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Veriyo veriyorsa bebek bir yaşına giriyo yada 6 aylık oluyor anca akillanina geliyor oğlum derince eğitimde doğdu şuan 29 aylık kızım Alikahya da doğdu şuan 9 aylık Kocaeli'nde değilim şuan memlekete taşındım kızım 22 gunluktu taşındığında kizim 6 aylık olmuş oğlum için hoşgeldin bebek paketi getiriyorlar dedim taşındım yani başkasına.verin genellikle büyük sitelerde oturanlara daha çabuk gidiyo  oy toplamak için belliki
(169 puan) tarafından
Anladım. Bir hediye verecekler o da ihtiyaç görmüyor yani
0 oy
(554 puan) tarafından
2020 de doğum yaptım canım vermediler 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız verseler nolcak dandik şeyler 
(26 puan) tarafından
Ooo beşik çok iyiymiş ama
(7,768 puan) tarafından
İşte beklentiyle alakalı canım bn içeriği temiz olmayan bişeyi bebeğime kullanmadm kıyafetleride nette biri paylaşmış gördüm çk kötüydü kalitesi
(288 puan) tarafından
Burdada molfix falan vermislerdi
(7,768 puan) tarafından
Oo molfix ise çok iyi
(288 puan) tarafından
O yüzden bence belediyeye göre değişiyo
0 oy
(7,376 puan) tarafından
1 yıl önce doğum yaptım vermedi 
(169 puan) tarafından
Başvuru yapmış mıydınız
(7,376 puan) tarafından
Canım ben 18 senedir kocaelideyim bütün akrabalarım orda belediyede çalıştım hiç duymadım bir şey verdiklerini

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde iyidiler1 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.