0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (179 puan) tarafından
Geçen eşim eve geç geliyor diye post açmıştım o gün çok kavga etmiştik o günden beri ayrı kalıyoruz. Sizce bu durum düzelir mi affetmeli miyim . Yoksa boşanacak kadar mühim bir mevzu mu . Gebeyim. Duyusal olarak kafam çok bulanık....

5 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Geç gelme sebebi çok önemli birde hamile karısını niye yanlız bırakıyor aile olarak sna neden zaman ayırmıyor

Psikolojik şiddet yaptığı
(179 puan) tarafından
Arkadaşlarıyla muhabbet etmeyi çay içmeyi  çok seviyor . Onu çok bunaltiyormuşum öyle olunca daha çok eve gelesi gelmiyomuş....
(7,768 puan) tarafından
Arada sevgi aşk saygı yok. Böyle giderse boşanmak tek çare aşksız saygısız yürümez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamıleysen eger bır sans daha vermelısın bana göre oturup cıddı olarak kavga etmeden konuş, eger bu sekılde olucaksa ben evlılıgı asla surdurmem de tekrarı oldugu anda gerı gelırım annemlere de 
(179 puan) tarafından
Herkes böyle evlilik mi biter evliliğin ilk seneleri olur böyle şeyler diyip duruyor. Ama belki de gebeliğim sebebi ile hiç sindiremiyorum bu durumu . Çok zoruma gidiyor
0 oy
tarafından
Hangi akrabayla gece 2ye kadar hergün dışarıda vakit geçiriyor ki? Çok mantıksız, eşin aile kavramını, evliliği henüz kafasında oturtamamış belli ki. Seninle oturup sohbet etsin gece 2ye kadar, neden illa arkabalarının yanına gidiyor seni hamile halinle yalnız bırakıp? Eşin özür bile dilemediyse hata yaptığını düşünmüyordur. Hata olduğunu düşünmediği sürece de düzeleceğini sanmam. 
(179 puan) tarafından
Bugün kayınvalidem eşimin babası ve kendisi . Alıp karşılarına ciddi bir şekilde konuşacaklarını söyledi. Bir şeyler değişmesini umud ediyorum . Çünkü bedenen de ruhende çok bitkin hissediyorum kendimi
tarafından
İsabet olur, çekidüzen versinler çocuklarına. Belliki eşin evliliğe henüz hazır değilmiş, görücü usulü mü oldu?
(179 puan) tarafından
Aslında severek oldu . Ama evlenmeden önce de şüphelerim vardı sorumlulukları alma hususunda sıkıntıları vardı. Sürekli kayınvalidem bana ona sorumluluk ver sen değiştir onu diyor. Beni sevdiğini de biliyorum ama sorumluluk onu çok korkutuyor . Hep yapamamaktan işin altindan kalkamamaktan korkuyor
tarafından
Hakkınızda hayırlısı, bilerek lades demişsin sanırım. inşallah kısa sürede düzelir işin çok zor.
(179 puan) tarafından
İnşallah . Erkeklerin geneli üşengeç diye düşünmüştüm. Ama sorumluluktan kaçmak başka bir olaymış bunu göz ardı ettim . Biraz fazla ugraşıcam eğer ki ise yararsa . Yaramazsa. Yine hayallerle kurulan bir yuva yıkılmış olacak ...
0 oy
(863 puan) tarafından
Kac yaşında eşin ?  Şimdi şöyle eğer bu her zaman böyle devam edecekse evli kalmak çok saçma. Çözülmeyecek bisey degil bence. Mesela belirli günlerde gitmesini geri kalan günlerde evde veya dışarıda basbasa vakit geçirmeyi teklif et. Bu durumdan yavaş yavaş kendine eve bağla eşini cocuk doğduktan sonra yok ağlıyor yok uyumuyor diye bahane edip daha çok gitmesin
(179 puan) tarafından
26 yaşında o da bende . Ve dediğiniz gibi ondan da korkuyorum. Bebeği bahanesi etmesinden
(863 puan) tarafından
Çok küçük değil aslında. Mesela güzel giniyip güler yüzle karşılayın eve geldiğinde hosgeldin diyip öpün belki yapıyorsunuz bilmiyorum dışarı gidicem dediği zaman beraber suraya gideriz diye düşünmüştüm diyebilirsiniz. Yada biz şuraya gidelim seninle vakit geçirmek istiyorum dönüşte uğrasan olmaz mı gibi biraz cilve naz karıştırmak lazım söylenince daha çok bıkıp kaçmak istiyorlar
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Arkadasim hamile insan geç saatlere kadr yalnız bırakılmaz 
(179 puan) tarafından
Bugün dördüncü gün . Ben evdeyim o annesinde kalıyor . Onu gönderdim. Bugün konuşacaklar ve deniycem bir kaç hafta daha bir şeyler değişecek mi bakıcam . İnşallah herşey yoluna gider
(1,634 puan) tarafından
Dikkat etmesi lazım eşinin özellikle hamilelik doneminde

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,121 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 192 göst.
12 saat önce Aile kategorisinde Gamzeli_1 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu