0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim iki tane görümcem var birisi 27 yaşında biriside 15 yaşında bu 15 yaşında olan sürekli abilerinde kalmak istiyor bir hafta eltimde kaldı şimdi de bana gelmek istiyormuş oğlum bir yasinda hiç durmuyo kız elini hiçbir işe surmuyo oğlana bak diyorum bir dakka bakiyo geldiğinde hemen geri veriyor yoruldum diye yemeği karıştır yanmasın diyorum ben bakamam diyo bende şimdi gelmesini istemiyorum yattığı yeri bile toplamiyo hadi herşeyi geçtim kızlar kusura bakmayın da bı kere kullandığı pis pedini sarmadan açık halde atmış onu da eşim görmus bana laf saydı kos koca kadınsın onu nasıl attın öyle diye benim sandı.

bende kizdim kendisine tek ben varım sanki bu evde diye sonradan anladı tabi ne olduğunu sinir oldum kızın bu hallerine temizlik den hicbirsey i yok iç çamaşırını çıkartır orta yerde durur al dersin almaz artık sıkıldım yani bu kızdan 

direk oğlum durmuyo gelme diyecem artık sıkıldım cunku istekleri bitmiyo siz ne düşünüyorsunuz bu durumla ilgili haksız mıyım 

19 Cevaplar

+1 oy
(381 puan) tarafından
Bakamam sana gelme de açık açık her sey neyse de pedi açık birakmak nedir yok artk yani. Kaynanaya sorsan dort dörtlük yetiştirmiştir kizini
tarafından
Aynen öyle canım temiz benim kızlarım diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay gelmesin bide onunlami ugrasicaksin ya bosver 1 yasinda daha cocugun varmis kizin isini gucunu yapicacagina o vakti cocuga ayirirsin bosver gelme de acik acik
tarafından
Öyle yapacağım canım
0 oy
(3,380 puan) tarafından
Haklısın ergenlik yaşında abide olsa hergün bi yerde ne işi var benim babam izin vermezdi misafirliğe gidin oturun ama akşm evinize gelin derdi bide yardımda etmiomş bilemedim bence haklısın
(3,380 puan) tarafından
İyi yapmış çekmek zorunda değilsin müsait değilm de alma evine anası nasıl kabul edio onada şaşıom ya
tarafından
Anasına kalsa bir ay da kalsa gel demiyo canım
(3,380 puan) tarafından
İş eşine düşüo eltin ne dio bu duruma
tarafından
Kız da sıkılmış onun kocasında tam aile hastası anasına bacisina laf soyletmiyo
(3,380 puan) tarafından
Tabi koca öle olunca olan gelinlere oluo senin eşin en azından bilio ne olduğunu akşam konuş o gelme desin geliosa da akşam evine dönsün
0 oy
tarafından
Bende olsam istemem gelsin gitsin o kadar 
tarafından
İstediği kadar desin müsait değilim de geç
tarafından
Şimdi aradı babanın evine git kızım ne geziyon dedim abimi ariycam dedi selam söyle dedim
tarafından
Hah yok artık eşini ara ben yok dedim sakın çağırma de
tarafından
Esimi aradım canım ne işi varmış bizde dedi
tarafından
İyi demiş. Sen yok dedikten sonra abimi arayacağım demesi çok sinir bozucu
0 oy
tarafından
Kaynananın işi ne alsın kızını dizinin dibine terbiye etsin sonra ortalığa salsın. Valla kimse küçük falan demesin her halta eriyor akılları... İşlerine geleni yapıyorlar işlerine gelmeyeni yapmıyorlar
tarafından
Küçükse büyüyene kadar terbiye etsin iş öğretsin. Büyüyene kadar da dizinin dibinden ayırmasın...
Kimse de yoğurdum kara demiyo mübarek
tarafından
Öyle canım ona göre tertemiz kızı onun gibisi yokmuş bende haklısın vallaah yok dedim kız bomboş hicbirsy yok sıfır dedim
tarafından
Valla kuzu benim görümce şuan 21 yaşında 3 yıl önce biz evlendik bize gelip yerleşmeye çalıştı ben pek yüz vermedim. İş yapmaz yer içer yatar yatağını ben serer toplarım.
Hiç uğraşamam dedim kocayı aldık buda promosyon sanki ☺️☺️☺️. Gitti ablasında kaldı baktım orda iş yapıyor. Hiç pişman olmadım demek ki gelinleri hizmetçi sanıyorlar onun için böylelerini beslememek gerek
tarafından
Az önce aradı git babanın evinde kal dedim abimi ariycam dedi selam söyle dedim
tarafından
Ay Allah'ım ya . Abimi ariycam ne ergen işte. Sanki sadece abisi kalıyor o evde.  Kabul etme bosver ağrısız başını ağrıtma.
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Valla hamileyim midem kalktı bnde hiç gelemm öyle pis insanlara bazen dışarda lavaboya girdimde felan açık ped goruyorum çok tiksiniyorum ne garip insanlar var eşin anlayışlı biriyse eşine söyle yada de temizolucaksa gelsin bn çok yoruluyorum kimsenin arkasını temizleyen vs de
tarafından
Akşam esimle konuşacam dedim diycem istemiyorum diye
(1,392 puan) tarafından
Söyle canım hayırlısı olsun hakkında
0 oy
tarafından
Bizde eşimin ailesinin evine gitmiştik geçen sene hatta her fındıkta gidiyoruz, neyse ben çok kötü kusmustum lavoba dolmuş eşim lavobayi temizliyordu kalanları çöpe atiyodu birden ped bide yerlere falan atmislar eşimde gördü tabi bu pislik ne böyleya diye söylendi bağıra bağıra benim de midem çok bulanmisti bide üni okuyan iki tane görümce, yerlerdeydi pedler cokmu zor poşete koyup atmak analamdimki . 
tarafından
Canim ağaç yaş ken eğilir işte önüne alıp öğretmiyorlar ki
tarafından
Hiç sorma yaa bide kendi üzerime alındım yaa çok utandim, yarın oldu temizledim her tarafı, halbuki evde babaları 9 yaşında erkek kardeşleri de vardır biri evli ama kültürlü bir kız oburide beden eğitimi hocası bı kendini egitememis bunlar,
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Çocuğuna bakmak yemeğinle ilgilenmek zorunda değil canım. Ama diğer tüm konularda fazlasıyla haklısın. Cekilir dert değil. Konuyu kaynana aç bence hadi burda yapıyor yarın başka yerde de yapar alışmasın böyle de. Yok kaynanam kızını savunur dersen o zaman bunlari yaptığı anda sıcağı sıcağına tepki ver. Ortalık da iç çamaşırı mi gördün bu ne böyle ayıp abin görse ben bile utanırım sen utanmican mı de. Pet mi gördün yine aynı şekilde ama hep yaptığı anda direk yüzüne tepki ver söyle bu şekilde olmaz ayıp de. 
tarafından
Canım sofra serecem kucağımda oğlum kırk kere gidip geliyorum bunda bakması gerekmiyor mu çocuğu uyutmaya çalışıyorum ocakta yemek var karıştırsa iyi olmaz mı canım pet i ben görmedim abisi gördü
0 oy
(509 puan) tarafından
15 yaşında kız cnm şahsen ben olsam pis kilodunuda alalam yani okdar değil 
tarafından
Alırım ne olacak ki diyo insanda migde kalmiyo
0 oy
tarafından
Bahsettiğin kız daha 15 yaşında biseyleri Bi abla gibi anlatabilirsin 
(2,986 puan) tarafından
Anlamıyorlar canım benim başımdada var tek bahaneleri ya unuttım yada sananr oluyor
tarafından
Canım kaynanam daha bebek o diyo ben anlatıyorum iç çamaşırı olayında anlattım bakmasınlar bana ne diyo
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Yemin ediyorum aynjsj benim başımda var ben de gitsin istiyorum gitmiyor da nalet anası babası çağırmıyor kocam sabret sana ne zararı var diyor valla çocuklarım olmasa bırakıp gşdecem artık dayanamıyorum sabredemiyorum görmeye
tarafından
Allah sabır versin canım
(2,986 puan) tarafından
Amin canım ama artık sabır kalmadı malesef
0 oy
(196 puan) tarafından
Ya bizde görümceyiz gidince abimizin evine yediğimizi içdiğimizi toplarız yatıyada kalmayız çok nadir yılda birdefa.çünki abimizde olsa kimsenin düzeninin bozulmasını istemeyiz.iki çocukları var uslu bebeler değil iki kez aradım gelinu açmadı hiç darılıp laf etmedim anlamaya çalıştım.senin görümce ergenlil triplerinde
tarafından
Ergen ki tam ergen canım
0 oy
(309 puan) tarafından
Kız sakın kabul etme birşey bahane et hastayız filan de of sinir oluyorum böyle şeylere tabi abilerin de kalır hanım keyfi yerindeymis demekki sen öyle birini çekmek zorunda deilsin alma sakin evine uydur birşey gerekirse korkut salgın ishal istifar olduk de böcek var de bişey de yalanı hiç sevmem ama böylelerine de katlanamam hiç 
tarafından
Ne Alaçam canım abisini aramış sizde kalmak istiyorum diye abiside elini birşeye surdugun yok pisliğin i de gördük yengen sana hizmet etmek zorunda değil essek kadar oldun git ananın evini temizle demiş
(309 puan) tarafından
Oh masallah valla eşinden Allah razı olsun çok sevindim
0 oy
(309 puan) tarafından
Canım birde küçük tavsiye esine direk istemiyorum demeden önce hem kenndi halini hemde onu anlat çocuğu bahane et ilgisiz kalır gibisinden öyle dhaa da etkili olur diye düşünüyorum ben eşime direk istemiyorum diyince inatlasiyor cunku
tarafından
Canım eşim gördü zaten herşeyi sofra seriyorum oğlanı al dedi eşim o da alamam bende durmuyo diye yalan söyledi sofraya yardım et ozman dedi o da yoruldum dedi eşimde bu yorgunlukla bı daha gelme dedi
(309 puan) tarafından
İyi bari esin destekmis sana maşallah
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Açık açık de canım yeter yaa bıktım artık bu eş ailelerinden ,neden bizim ailelerimiz değilde hep bu erkek aileleri sorun çıkarıyor bu yüzsüzler yüzünden kaç yuva yıkıldı,aynılarından bende de var yanlız değilsin 
tarafından
Eşim istemiyorum gelme demiş canım bı iki de laf söylemiş
(1,703 puan) tarafından
Valla o eşini alnından öp başına koy keşke benimki de azıcık akıllansa
0 oy
(7,251 puan) tarafından
Bendede var o pis gorumcelerden hemde iki tane geçen bn hastanedeyken kalmışlar iç çamaşırını dolabimin arkasında buldum çektim atım abisine bunun burda ne işi var diye ozmnda beri tiripliler bana :D çokta tin
tarafından
Benim eşim kızar canım öyle şeye benim karım değerli siz artık ikinci plandasinuz der annesine
(7,251 puan) tarafından
Bnmkide öyle artık önce onları tutardı açtım gozunu
0 oy
tarafından
bence güzelce soyle bi abla gibi o da cahil belki annesi ilgilenmemiş.yapmiyorsa sana karsi gelip simariklik ediyorsa boyle yaparsan ayip olur kimse istemez seni gibi sine konuş gönlünü incitmeden çocuk sayilir daha
tarafından
Canım hicbirseye yardım etmiyo çocuk uyumadı bı kere gece sabah yedide gelmiş kahvaltı hazırlasana yenge acıktım diyo bende kalk kendin yap dedim o gün çekti gitti
0 oy
tarafından
pedi açık bırakmak durumu çok kötü. 35yaşında kadın açık bırakmışdı. Annem beni azarlamışdı.13-14yaşımdaydım. Onu hatırladım
tarafından
Bı de abisi gördü canım bagardi çağırdı sonra baktı benim değil gitti ona kzidi
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Acık acık konuş canım susmakla olmaz nereye kadar 
tarafından
Abisi ayarı vermiş canım benim karım oğluma zor bakiyo bide sana hizmet mi edecek hanım efendi demiş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
0 oy
3 cevap 352 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 487 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Dag Cicegi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.

378,322 soru