0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (1,129 puan) tarafından

Merhabalar arkadaşlar binbir zorluk sonrası tüp Bebek ile şuan ikizlerime hamileyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaallah sorum şu; tüpe bebek tedavisi ile hamile kaldığım için gebelik haberini eşime sürpriz yapıp söyleyemedim istedim ki en azından cinsiyetlerinde bize anı kalsin bir sürpriz yapayım Allah nasip ederse 13 temmuz' da cinsiyetlerini öğrecem 14 temmuz ertesi gün de eşimin doğum günü, baş başa kutlayacaz acaba nasıl bir sürpriz yapsam? cinsiyet balonu olayıni pek sevmiyorum fikirlerinize ihtiyacim var vakit ayırıp cvp veren herkese şimdiden çok teşekkür ederim <3 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir kutuya cinsiyetleri için 2 tişört alıp baba kızın geliyor veya baba oğlun geliyor şeklinde baskı yaptırabilirsin sade beyaz tişörtlere doğuncada ayak izleri ve el izlerini o tişörte boyayla baskı yapıp saklayabilirsin 
(1,313 puan) tarafından
Bak bu yoruma bak bu fikir güzel
(1,129 puan) tarafından
Çok iyi fikir tuttum bunu:))
-Reklam-
0 oy
(509 puan) tarafından
Kutunun içine hangi cinsiyet se patik koy canım rabbim giölüne göre versin ❤️
(1,129 puan) tarafından
Değerlendirecem çok teşekkür ederim:))
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Gözün aydın saglikla kucağına şuan ben bile heyecan yaptım aklıma bişey gelmedi 
(1,129 puan) tarafından
Ayyy sen öyle deyince ben daha çok heycalandim Allah razı olsun canım:))
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Cinsiyet lerine göre pastanın iç dolgusunu o renkte sipariş edebilirsin canım yada eşine o renkte bir tişört alabilirsin 
(1,129 puan) tarafından
Bende dışını mi o renk yapsam acaba dedim iç dolgusundan anlamaz benim ki:)))
(4,426 puan) tarafından
Yada tam pasta kesiminde sis oluyor ya o cinsiyettin renginde sis yaktirabilirsin ")
0 oy
tarafından
Bende beklim burda 
(1,129 puan) tarafından
:)))))
0 oy
tarafından

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. 

Pembe yada mavi emzik kutuya koyarsın güzel de bir not yazarsın aklina bu geldi :angel:

(1,129 puan) tarafından
Malum tüp bebek sürecinden çıktık çok Maliyetli olmaması açısından güzel fikir  çok teşekkür ederim:))
tarafından
Rica ederim canım evet maliyeti düşük ama anlamlı ve güzel bir şey bir ömür saklanabilir de :)
(1,129 puan) tarafından
Doğru ilerde bebekler emzikleri kullanırken anısı da olur:))
0 oy
(11,165 puan) tarafından
Bebegin için babasına doğum günü yazılı zibinalabilirsin canım cinsiyetli 
(1,129 puan) tarafından
Onlar genelde Internet üzerinden sipariş ile mi geliyor eğer öyleyse sadece 1 günde yetişmeye bilir yoksa bebek kıyafetleri satan yerdede var mıdır?
(11,165 puan) tarafından
Bebek kıyafeti satan yerde var mıdır biliyorum canım veya bi mektup gibi bisi de yazabilirsin
0 oy
tarafından
Allah hayirli evlaat etsin ikisinide sag salim alin insallah kucaginiza en bastaki yoruma katiliyorum bende guzel fikir ☺️
tarafından
Hahahaha ben hazırladım da dicoşu doyurdum sıra bende aşko gel beraber olsun ☺
(1,129 puan) tarafından
Bende sevdim herkesin yorumu çok kıymetli benim için zaman ayırıp cvp veren herkese çok teşekkür ediyorum:)))
tarafından
Rica ederiz askooo ☺️

Hulosum geliyom ☺️
tarafından
Sen gelene kadar ben yedim bitirdim bulaşıkları da yıkadım balım ☺☺
tarafından
Ama yani oldumu bende ekmekarasi yiyimbari ☺️☺️
0 oy
tarafından
Şey böyle bebek zıbınları alıp kız ise pembe erkek ise mavi yazılarla baba ben geliyorum yazdırabilirsin belki 
(1,129 puan) tarafından
Olabilir küçük bir kutu içinde pasta yanında verebilirimm
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Ben cinsiyet öğrenmeyi hiç beklemediğim bimgünde öğrenmiştim. Pembe çorap alıp hediye pakedi yapıp eşime götürmüştüm. 

Pinterestte şey gördüm birisi ayakkabı almış. Uçan balon bağlamış. Ayakkabının önünde de not. Adam eve girince balonu görüp yere bakıyor sonra notu okuyo.

Bide bir sürü fikir var. Kurabiye içine pasta içine renk dolgusu. Suda eriyince renk veren beyaz şeker. 

Kutu, boya, balon :)
(1,129 puan) tarafından
Ayyy bu çok güzel fikir :)))))
(1,097 puan) tarafından
Çok tatlışya bende görünce çok sevdim :)
0 oy
(501 puan) tarafından
Erkekse kucuk araba kızsa küçük bebek. Kutuya sigabilecek şekilde. Hayırlı sağlıklı gelsinler minikler MasAllah 
(1,129 puan) tarafından
Bak bu hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim:)))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 604 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 330 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 658 göst.
6 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Busra6006 (37 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,324,058 cevap

34,775 kullanıcı

...