0 oy
273 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kızlar sorum yukarıda bir arkadaşım var çok muzdarip bu konudan gitmek istiyor ama iyi olmu diye sordu bende bilgim yok dedim size danışmak istedim bilgisi olan varmı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok canım nasılsın 
tarafından
İyiyim çok şükür kuzum Allah razı olsun
(7,036 puan) tarafından
Rabim daimi eylesin insaalh
tarafından
Allah razı olsun kuzum yavrularin nasıl
(7,036 puan) tarafından
İyiler çok şükür büyük oğlum yine kusmaya başladı 1 buçuk senedir bitmedi şu süt alerjisi dün denemek için süt verdim bir iki yudum sonrası kusmaya başladı soluğu acilde aldık
tarafından
Ayy dikkat et canım çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mantar olana hiiç olmaz canım . Zaten işi bilen biri yapmaz. Parası için yapan yapar, aman bana ne diyib. Asla olmaz asla
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm teşekürler :) tehlikeli yani
tarafından
evet .
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Hayır iyi gelmez aksine ben böyle biri geldiği için bu hastaliğı kaptım pamuklu corap ve mümkunse iyi ayakkabı ve defne yaprağı iyi geldi bana tabi en önemlisi doktora gidip uygun krem benim travazol ve zalain kremlerle iyileşti çözümünü bulmazsa daha çok zorlanır 
(7,036 puan) tarafından
Zalain ve travazolu karistiripmi surmutun cnm
(7,036 puan) tarafından
Sürekli ilaç kulaniyor bildigim kadarı ile ama yılardır geçmiyor diyir
(1,021 puan) tarafından
Yok önce bir hafta travazol sonra zalain ve en onemlisi sıcak su yapsın içine tuz bu büyük tuzlardan 2 tane 3 tane defne yaprağı ayağını o suda biraz tutsun su dayanabildiği kadar sıcak olsun
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm valahi insalah işe yarar garibim yılardır cekiyormus

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 140 göst.
24 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Violett2111 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
26 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
18 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Rahel (2,522 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
13 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,655 cevap

35,160 kullanıcı

...