0 oy
394 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (703 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
30 haftalık gebeyim bugün suyumda azalma var diye üniversite hastanesine sevk edildim herseyime bakıldı kan idrar nts herşey yolunda ama suyu azalmış dendi bı şey dediler gittik aldık alttan baktı onla kesenin agzi açılmamış dedi sebebini sordum birçok sebebi olabilir 3 güne bir kontrol verdi eğer devam ederse erken doğum olacakmış sabahtan beri kendimde değilm  suyu az olup gününde doğuran varmı yada suyun çoğalması için bişey 

16 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından
Bol bol havuç suyu havuç yiyin benimde öyleydi bi sorun olmadi
(703 puan) tarafından
Faydası oldumu cnm Dr istediğini ye iç bişey etkilemz içten gelen bişey dedi bana gününde mi doğdu birde
(333 puan) tarafından
Yok canim bisey olmadı üstelik benim platensa kanası da vardı kontrollere git mutlaka havuç suyu iç organik manavdan pazardan al
(703 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bol bol havuç suyu iç
(703 puan) tarafından
Olur cnm içerim Dr ama yemeyle ivmeyle alakası yok içten gelen bişey dedi
0 oy
tarafından
Erken doğumdan nie korkuyosn canm bnde erken doğum yaptm boştan yere canını sıkma 
(703 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm yaşamama ihtimalinden olabilir
0 oy
tarafından
Bol bol su iç doktor bana hep çok su iç dedi dinlen dedi iki çocuğumuda su azlığıyla birini 38. Haftada diğerini 36. Haftada doğurdum. 
(703 puan) tarafından
Normal doğum mu oldu cnm suyu zaten fazlaca içiyorum ama daha da icerim
tarafından
Sezeryan oldu ikiside
(703 puan) tarafından
Allah uzun ömürler versin inşallah cnm
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ayyy bana da öyle oldu. Gittim kati meyve sıkacağı aldım 3 gün günde 1 çay bardagi havuç suyu içtim düzeldi. Bence dene 
(3,141 puan) tarafından
Ciğer geliştirici vuruyorlar mi ?
(703 puan) tarafından
Evet cnm bir tane vurdular  ikindi bir daha vurcaklarmis
(3,141 puan) tarafından
İnşallah sağ salim atlatırsın bebeğin kilosu nasılmış acaba olurda doğuma alırlarsa kilosu biraz iyimi acaba
(703 puan) tarafından
Yani cnm 2 kilo
(3,141 puan) tarafından
İyi kuzum valla benim komşum erken doğum yaptı 7 aylıktı 600 Gr di. Şimdi maşallahı var büyüdü Rabbim saglikli sihatli kucağına almayı nasip etsin inşallah ❣️
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Benimde suyum 60larda seyrediyordu 32. Haftada azalmaya başaldı 37. Haftaya kadar bol bol su içtiö havuç ve armut yedim doktor tavsiyesi ile 37+2 de su oranı 25lerr düşünce hemen sezeryana aldılar şükür bir sıkıntı olmsdı bebek gelişimini zaten tamamlamıştı
(703 puan) tarafından
İnşallah bende o haftaları görürüm cNm şuan için çok erken inşallah düzelir
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benim de o haftalarda suyum azalmıştı doktor bol su iç demişti yediğime ictigime dikkat ettim daha fazla su meyve suyu felan içtim 38.haftada dogdu oğlum çok şükür kendini strese sokma canim düzelir inşallah 
(703 puan) tarafından
İnşallah cnm çok üzüldüm çok küçük  daha
0 oy
tarafından
Havuç suyu. Canım
(703 puan) tarafından
Denicem cnm inşallah düzelir
0 oy
tarafından
Bana suyun az dediler bebek kilo almiyor dediler tam sezeryana girecem doktor dedi bebegin herseyi gayet iyi dedi sonra dedi isterseniz simdi sezeryana alirim ama istemezseniz almam bebege birsey olursa siz sorumlusunuz dedi bende korktum sezeryana girdim 36 haftalikken dogum yaptim bebegim şuan 5 aylik şükür dogar doğmaz kuveze bile girmedi yanima gelir gelmez bol bol emzirdim sarilik olmasin diye hastanede 1 gun kaldik eve gittik her kontrolde dahada iyi gelisiyor çok şükur insallah sende sağ salim alirsın yavrunu üzülme stres etme bebeğede geçer:)
(703 puan) tarafından
İnşallah cnm  bnm su hariç herşey yolunda dedi inşallah oda düzelir
0 oy
(351 puan) tarafından
Bende aynı sizin gibi olmuştum 36.haftaya kadar anca gidebildik 2 günde bir kontrole gidiyordum sızıntı falanda yoktu yani ama çok azalmıştı suyum hatta doğumda doktor bana 1 kaşık bile kalmamış suyun dedi çok şükür ki bebeğim sağlıklı doğdu küveze bile alınmadı 2 kilo 450 gr doğdu ama maşallah şimdi çok iyi 9 buçuk aylığız. Korkmayın sıkı takipte olsun doktorunuz sizde stres yapmayın çantanız her an hazır dursun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 
(703 puan) tarafından
Benmde aynı cnm bir yerden sızıntı yok bebekte iyi ama  şu azaliyirmjs  inşallah bende o haftaları görürüm dua edin
(351 puan) tarafından
İnşallah canım görmesende doktorlar önlemini alıyor korkma
(703 puan) tarafından
Rabbim hayirlisini versin insallah artik
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Taze sıkılmış havuç suyu iç her gün bir bardak karpuz yemekte suya iyi geliyor diyorlar 
(703 puan) tarafından
İçtim bugün canm inşallah banada faydası olur
(3,375 puan) tarafından
İnşallah canım sıkma canını hisseder bebiş
(703 puan) tarafından
Elimden geldiğince  dikkat ediyorum cnm inşallah düzelir
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım benimde suyumda azalma vardı erken dogum yaptım bende cok sıkıntı yapma dua et gününde ayında dogum yaparsın inşallah 
(703 puan) tarafından
Amin inşallah cnm şuan için küçük daha o yüzden çok endişeliyim
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Be im su hep sınırdaydi canim 39+5 te dogurdum havuç suyu sıkıp bir kaç damla zeytinyaği damlat emilimini arttırıyor iç onu 2 gune bir iç bir bardak 
(703 puan) tarafından
Dün başladım cnm inşallah bende faydasını görürüm
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Sen onu oraya koyan rabbine güven once kuzum onun verıp eger zaman bıcmedıyse onun alacagını aklından cıkarma ve bunun serinliği içinde ol.Üzüntü daha buyuk sıkıntı stres gebenın dusmanıdır.Rabbim neylerse güzel eyler 
(703 puan) tarafından
Allah yavruma sağlıklı güzel bir ömür versin inşallah
(8,343 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Havuç narsuyu iç canım ablmada vardı çok şükür gününde doğdu taze olmalı 
(703 puan) tarafından
Dün başladım cnm inşallah işe yarar
0 oy
(3,681 puan) tarafından
14 haftadan 33haftaya kadar hep suyum azdı  bol su tükettim  canım  33 haftada  doktorum suyun sınırda olduğunu hatda hastanede yatırmak gerek aslında demişti beni eve yolladı 3 gün süre sana suyunu azda olsa çoğalsın dedi bol sıvı şeyler tüket dedi 3 gün kontrole gittim biraz çoğaldı 36 haftaya kadar haftada 3 kere kontrole gittim hep 36+3 de kontrole gittim suyum bitmişti acil normal doğuma aldilar suni sancı ile
(703 puan) tarafından
Allah çocuğunuza sağlıklı uzun ömür versin inşallah bendede ise yarar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 334 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leylak kokusu (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2KizAnnesi (341 puan) tarafından soruldu

380,994 soru

11,406,192 cevap

34,944 kullanıcı

...