0 oy
1,685 göst.
Diğer kategorisinde (3,767 puan) tarafından

Yılda bı gezesim tuttu ama benimki izin vermez genelde inşallah basaracam nasıl tavlamaya calisiyorum 

image

36 Cevaplar

+2 oy
(2,512 puan) tarafından
İzin istemek nedir loooo ben bayramda yurtdışına gidiyom gezmeye :) kocama dedim göbeğimiz bir kesilmedi sen gelme :) arkadaşlarımla gidicem 
(3,767 puan) tarafından
Hadiyaa iyiimis :):):
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yok artık resmen işkence ne gerek var bunlara ben gidiyorum para lazım dersin oldu bitti 
(3,767 puan) tarafından
Bnmki izin vermiyor  buoyuzden :):):
+1 oy
tarafından
Şaka mı eşinden izin mı alıyorsun birde 
(1,102 puan) tarafından
Tahrik etmeyi severim :D verin anacım uyarı yağmuruna tutun doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar :D
(3,767 puan) tarafından
Aynen öyle doğru konuşan hep kovarlar:):):)
(563 puan) tarafından
Aynen o yüzden az önceki yorumlarımızı silmişsin dogru konuşanı hep kovarlar:))
(1,102 puan) tarafından
Silinen yorum görmedim ben
tarafından
Arkadaşlar bence uzatmayalım uyuyorum ya sürekli bildirim
+1 oy
(110 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin
(3,767 puan) tarafından
Amin:):)
(3,767 puan) tarafından
Cümlemize belliki çok kişinin ihtiyacı var bu gün anladım
0 oy
(367 puan) tarafından
Neden izin vermiyor? 
(3,767 puan) tarafından
Öyle kiskanc  izin vermez
(367 puan) tarafından
Senin adina uzuldum. Kiskaniyorum adi altinda eve hapis olmaya devam edin. Bu sevgi degil farkindasiniz degil mi? Bununla birde grur duyuyorsunuz pes
(3,767 puan) tarafından
Yani bazen tabi tepkim oluyo
0 oy
tarafından
Yanlış önce tvlican sonra soylicen
(3,767 puan) tarafından
Hım hadiya bnmki hep baştan hayır Derya oyuzden direk tavlamaya çalıştım :):):)
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben gidiyorum kızlarla yada oğlumla de yeter bu kadar cilveye gerek yok bence ☺️
(3,767 puan) tarafından
Bnmki izin vermez o yüzden tavlamaya claisiyom direk hayır der bnde bı daha ustelemem konusu bile açmam öyle huyum var
(2,501 puan) tarafından
Çok zor bı durum ya çok şükür öyle sorunum yok ben gidiyorum derim zaten param cebimde olur şimdi yanyana geldik o kendi göturuyir iki çocukla gezemiyirum zor oluyor
(3,767 puan) tarafından
Doğrudur cnm iki çocuk zor bende eltimle gidecem inşallah izin verirse
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Anaaaa izin mi aliyon boyle hep 
(3,767 puan) tarafından
Yani gidemm ki kapının önünden Başka bir yere bı parka giderim izinsiz okadar
0 oy
tarafından
Cevap peki:)))) 

Ahaha ben de arada öpesim gelir yanaktan öperim der ki hayırdır inşallah nerden cikto bu simdi:)))))
(3,767 puan) tarafından
Öyle ilk başlarda daha katıydı şimdi düzeliyor markete bile izin  alıyordumm
tarafından
Daha da düzelir inşallah canm. Evlilik zaman geçtikçe rayına oturuyor zaten
(3,767 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
tarafından
Fatisko sen ne kadar guzel tatli dilli bir insansin❤❤herseyi guzellikle söylüyorsun. Izin alıyor diye burda kadını dövmedikleri kaldı. Her erkek aynı degil. Ben çıkıyorum diye haber veriyorumdur baskasi izin alıyordur baskasinin hayatini sorgulayamayiz. Onlar bu şekilde mutlu demekki
tarafından
Yusufeymen sağol canım benim aynen dediğin gibi kimseyi yargilamayamayiz yeter ki mutlu 9lsunlar böyle olsunlar herkesin ilişkisi bir değil nekadar sert yorumlar yapmış herkes gerçekten üzüldüm. Benimde böyle tanıdıklarım var ama mutsuzlar mi hayır adam okadar iyi babaki eşiyle de arası iyi. Herkesin hayatına saygı duymak lazım. . Guzel sözlerin için teşekkür ederim canim. Üç senedir burdayım toplasa n 4 kişiye catmisimdir:) o da çok sinirime gitmiştir yoksa asla Ay niye böylesin niye öylesin demem kimseye
0 oy
(239 puan) tarafından
Linçlenmeden bişey demek istiyorum gideceğin yer neresi ki izin vermiyor? Biz eşimle haber veririz sadece birbirimize genelde de ondan soruyorum yanlış anlama
(3,767 puan) tarafından
Ulus en fazla gidebileceğim onun izin istedim vermez ama kesin:):):
(239 puan) tarafından
Başka ilçe falan herhalde. Anladım. O zaman izin normal ya bende normal arkadaşına falan giderken izin istiyosun sandım ondan sordum :)
(239 puan) tarafından
İnşallah izin verir bu arada :)
(3,767 puan) tarafından
Yok ankaranin bı yere oturduğun yere fazla uzak değil
(3,767 puan) tarafından
İnşallah cnmm bnm
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Dışarı çıkmak için izin mi alıyorsunuz 
(3,767 puan) tarafından
Yok kapının önüne çıkarım bu gezmek iicin eltimle beraber ulusa gotcez
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Başarılar dilerim
(3,767 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah bu sefer izin veriri
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Niye izin vermiyoki :ermm:

(3,767 puan) tarafından
Kıskançlıktan diyorum ama genelde izin vermez
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Eeeee sonuç cevabı ne oldu 
(3,767 puan) tarafından
Akşama yazar cnm şimdi daha girmedi
0 oy
(736 puan) tarafından
Byle yaparsan kendini daha bir bilmiş sanır deki ben buraya gidiyorm habern olsn de birde böyle dene belki işe yarar. Böyle erkekler zor Allah yardımcın olsn 
(3,767 puan) tarafından
Öyle yoarsam izin vermez  evribaki yapmış olurum
(736 puan) tarafından
Hanımlarını düşünmeyen erkeklerin soyu kurusun valla. Kendileri gezer eşlerine gelince ona yok buna yok işin zor valla
(3,767 puan) tarafından
Yok bnmki gezmiyor cnm hep claisir uzakda şimdide ama kendi gezip eşini gezdirmeyenler aynen bnde gıcık oluyorum
0 oy
tarafından
Kız mesaj da olmaz suslen puslen git minileri hayır demez :)
(3,767 puan) tarafından
Uzakda claisiyor 10 gündür yok özledim zaten :)):)
tarafından
Ya kıyamam uzak olduğu için kıskanıyorum canım rabbim kavuştursun
(3,767 puan) tarafından
Yok genelde öyle zaten :):)
0 oy
tarafından
Ben babamdan ızın alırken boyle yalvarmadım bu nedır, nıye ızın alasın soylersın gıdecegın yerı ay burda daha ne gorucez ya acaba 
(3,767 puan) tarafından
İzin vermiyo bana bı kere hayır dedim tamam bı daha ustulemem ki
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Üzüldüm cnm adına izin aldığın için... Ne var ki sen istediğin yere gidebilirsin gideceğin yerin uygun olup olmadığını bilirsin zaten. Bir de para istetmesi falan hiç hoş değil. Ben eşimden bir kere bile para istemedim şu calismadigim süreçte. Hep kendi verir fazla fazla ben kendim yetirrm bitmeden tekrar verir 
(3,767 puan) tarafından
Bnde hiç istemem genelde ama şimdi harçlık vermisdi zaten ama bitti onun için uzakda  ondan istiyorum
0 oy
tarafından
Ahahahh kedicikler aklıma geldi :D aşkım gözümün nuru canım kocam de bide 
(3,767 puan) tarafından
:)):) izin alayım derimm:):):
tarafından
Niye izin alıyorsun ki gideceğim deyip gidemiyor mısın
(3,767 puan) tarafından
Bakkala izin almıyorum herhalde günlük rutin dışında bir gezmeden bahsediyoruz koca Ankara'yı gezicem tabiki haberide olacak yeri gelecek izinde Alicam
tarafından
Senin fikrin ben sadce gideceğim diye haber veririm aramızda böyle diyaloglar yok zaten izin al , vereyim fln diye.
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Yanlış anlama arkadaşım asla yargılamak için söylemiyorum ama bana çok tuhaf geliyor bir yere gitmek için eşten izin alınması eşlerimiz bizim sahibimiz değil ki yanlış bir şey yapmıyorsan tabii ki dışarı çıkıp gezebilirsin ne var bunda evlendik diye hapis hayatı yaşayacağız diye bir şey yok yani evet belki her insanın yapısi farklıdır ama bu kadarı fazla geliyor asla izin almam eşimden sadece haber veririm o da Allah korusun başıma bir şey gelirse nerede olduğumu bilsin diye
(3,767 puan) tarafından
Ne güzel eşin sana  o sınırı vermiş bnmki  izin vermiyor haberi olmadan  gidemem izin isterim verirse diye bekliyorum bakalım :):):
(2,223 puan) tarafından
İnşallah verir canim o zaman
(3,767 puan) tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 275 göst.
15 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksss (4,673 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 343 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,054 cevap

34,882 kullanıcı

...