0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Gecen baya konuştuk valla artık bıktırmıştı beni her konuda, adama ne olduysa hatasını anladı herhlade ciddi konuşmak işe yaradı olsa gerek, kurban bayramndn sonra işlerim hafifler planını yap şehir içi olmak koşuluyla nereye gitmek ne yapmak istiyorsan götürücem sizi dedi, havuzlu parklar var yüzülecek yerler bnde oraya gitmek istiyorm dha önce giden var mı nasıl bir yer eğlenceli midir, baya yüzmek istiyorm su kaydırağı flan herşey var içinde çokta uygun girişleri araştırdım biraz, farklılık olur denm, merkeze gidiyoruz slak salk dolanıp boş dönmek istemiyorm 

8 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Çok sevindim senin için. Postlarını hatırlıyorum. Sorunla ilgili bilgim yok maalesef. 
(866 puan) tarafından
Sagol cnım
-Reklam-
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Nerede oturuyorsun bilmiyorum canım ama iyi araştır bazı yerlerde tek erkek almıyorlar mesela sadece aile alıyorlar öyle yerlere git
(866 puan) tarafından
Bölüm bölüm sanırım ya baktığım kadarıyla karışık, bay bayan ayrı da var
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Rabb'im mutluluğunuzu daim etsin canım 
0 oy
(18 puan) tarafından
Sizin adınıza çok sevindim❤
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Hangi şehir. 
(866 puan) tarafından
valla tatile gidelim desek dünyanın masrafı içim el vermiyor 2 3 günlük için okadr para vermeye ev sobalı odun kömür alınacak daha  mecbur ufak bişiler yapalım buda yeter. Bize, :)
(15,227 puan) tarafından
Olduğunuz yerde ailecek güzel vakit geçirmek de gayet güzel bence. Darende Somuncu Baba falan var diye biliyorum . Oralar güzelmiş. Gitmediyseniz oralarda piknik yapilabilir.biz Antalya'da yaşıyoruz. Biz de hep burda geziyoruz. Olduğumuz yerde
(866 puan) tarafından
Oraya hersene gidiyoruz çok güzel gerçekten de, Bi değişiklik olsn bu sene ya yüzmeyi özledim :) büyük hayvanat bahçesi varmış oraya gideriz belkide önemli olan huzurla gezebilmek inşallah 3. Şahıslar araya kaynaamzlar valla klptn giderm
(15,227 puan) tarafından
Kimseye söylemeyin. Önceden duyarlarsa eklenirler hemen. Bazıları öyledir. Gittiğiniz zaman biz gittik bitti
(866 puan) tarafından
Eşim de öyle giz saklı yapmaz sagolsn herşeyi söyler bnde  söyledim biz gidixez baştan kimseyi dahil etme dedim
0 oy
(414 puan) tarafından
Darısı eşimin başına:) RABBİM agzinizin tadını bozmasin
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İhlas armutlu ya bak istersen
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Aqua Park valla güzel düşünmüşsün bende yüzmeyi çok severim hem havuza hem parka girersiniz 
(866 puan) tarafından
Giden var mı acaba Oraya eğlenceli güzel bir yermidr hiç gitmedim ben daha önce
(3,832 puan) tarafından
Biz çok gidiyoruz ama Ankara dayız ordakiler hakkında bilgim yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 243 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 216 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,378 puan) tarafından soruldu

380,101 soru

11,378,941 cevap

34,864 kullanıcı

...