0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (6,165 puan) tarafından
Kızlar ya sürat kargoda siparişim vardi dağıtım günleri pazartesi ve persembe bende pazartesi aramıştım yoğunluktan dolayı Perşembe dağıtıma çıkacak demişlerdi yani yarın az önce bildirim geldi siparişiniz teslim edildi diye gün boyu evdeydim gelen olmadı niye böyle bi bildirim geldi başka birine mi verdiler acaba başına gelen var mi sabahtan ariycam ama merakta ettim hem mail hem bildirim geldi 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım mesaj gönderdikleri yerden kargo takibine baktin mi 
(6,165 puan) tarafından
Trendyoldan baktım cnm teslim edildi yaziyo mail de adım geçiyor anlamadım bsy
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
Evet başkasi almis olabilir yoksa boyle mesajlar gelmiyor yada teslim suresi oldugu icin bazen otomik teslim edilmis gibi yolluyorlar sms belki sabah gelir 
(6,165 puan) tarafından
Ay deme ya nasıl karıştırırlar yaa inşallah sabah gelir ariycm zaten
(194 puan) tarafından
İns canim
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Kargo takip numarandan bak canım kime teslim edildiği yazar belki. Bi de sürat kargonun çağrı merkezini arayıp sor ordan da bilgi verirler. 
(6,165 puan) tarafından
Baktım cnm benim teslim aldığım yazıyo aradım ama mesai saatleri disiymis yarın ariycm
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canim Allah allah teslim etmedne neden bildirim gelsin degisik postub yikari ciksin
(6,165 puan) tarafından
Ay bilemedim ki cnm o kadar alışveriş yaptım ilk defa başıma geldi inşallah kargom başka birine verilmemiştir
(13,824 puan) tarafından
Yani insallah oyle bir durum olmamistir
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Bı ara bana da oldu kargoyu aradım dağıtımcınin numarasını verdiler adamı aradım. Abla ben gelmeden onay verdim yoldayım vs dedi çok saçma belli ki acemiydi. Çünkü ankete kendi eliyle 10 verdi ben çok şaşırdım ama birşey demedim. Yarın ara belki önden onay vermişlerdir 
(6,165 puan) tarafından
Yani ne bileyim bu saatte geldi bide bildirim ilk defa başıma geldi arıycam sabah
(3,107 puan) tarafından
Tamam işte belki de benim dediğim gibidir deneyin sabah
0 oy
tarafından
Neden mesaj gelir gelmez aramadın 
(6,165 puan) tarafından
Az önce geldi mesaj mesai saatleri dışında şu an sabah aramam lazım
tarafından
Az önce mesaj geldiyse mesai saati bitmiş sayılmaz bence
(6,165 puan) tarafından
Aradım mesai saatleri dışında diyo baglamiyo
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Bir kere bana da öyle olmuştu kargocu kendisi teslim almış geri gitmesin diye bana dağıtım gününde getirdiler di
(6,165 puan) tarafından
İnşallah öyle biseydir ya
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benimde öyle oldu ama geldi sonra ,onların teslim etmesi gerekiyor ama yetiştitemiyorlar bazen ,o yüzden sisteme öyle yazıyorlar 

Yarına kadar gelir muhtemelen 
(6,165 puan) tarafından
İnşallah cnm sabah arıycam zaten dediğin gibi olabilir
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım bence yanlış yere gitti Sabah hemen ara anlat durumu 
(6,165 puan) tarafından
Öyle yapacam cnm

İlgili bir soru bulunamadı

378,993 soru

11,344,332 cevap

34,809 kullanıcı