0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım 48 gün oldu ama ben dün regl oldum internetten baktım normalde emzirme süreci bitene kadar öyle bisey olmuyo ama ben oldum etrafimdakilerin söylediklerine göre de 40 tan hemen sonra regl olmak hamile kalinabiliyo bu durumu yaşayanlar beni bi aydinlatin inşallah öyle bisey yoktur 

21 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
Tabikide hamile kalma olasılığın var eskilerin lafı o emzirirken çocuk olmaz diye bunun bir doğruluğu yok dikkat etmen lazım adet olsan da olmasanda
(795 puan) tarafından
Ya dikkat ediyorum zaten ama bu kadar erken olması normal mi
(537 puan) tarafından
Evet benimde aynı olmuştu.
-Reklam-
0 oy
(887 puan) tarafından
Bende 40 bitti temizlensin ertesi gün regl oldum normal yani canım
(795 puan) tarafından
Tmm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Normal yani niye korktun ki canım 
(795 puan) tarafından
Ya hemen hamile kalinabikiyimus
tarafından
Hemen hamile her zaman kalınabilir canım adet olup olmamakla alakası yok
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bende 42.gun regl oldum canm tabiki dikkat etmek lazım oğlum şuan 10 aylik 
(795 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Evet bende oldu sezeryan doğum gerçekleşti hemen regl oldum emziriyodumda hamile kalabilirsin regl olmuyorum süt koruyo diye bişey yok bu eskilerden kalma bişey sütüm koruyo diye dikkat edilmezse tekrardan hamile kalınabilir ve böyle hamile kalanda çok kişi var  emzirmeyi kestiğinde regl düzensizliği oluyo ve vücut üreme hormonunu daha çok salgılıyo ve bu hamilelik durumunu arttırıyo haberin olsun 23ay sonra emzirmeyi kestim ve şuan benimde düzensizliğim var 
(795 puan) tarafından
Ya internetten de baktım 40 dan hemen sonra adet olamk daha erken hamile kalinabikiyo
tarafından
Oğlum iki yaşında çok şükür hamile değilim dikkat etmekte fayda var canım emzirmeyi kestiğinde hamile kalma olasılığın dahada arttığını emzirmeyi kesince öğrendim regl düzensizliğinin sebebi vücudun bebek istemesiymiş meğer
(795 puan) tarafından
Ya teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
tarafından
Rica ederim canım ne demek :)
0 oy
tarafından
Benimde 40 bittikten bir hafta sonra adet olmuştum ve bende normal doğum yaptım 14 aydır da her ay düzenli adet okluyorum cok şükür 
(795 puan) tarafından
Inşallah benim de öyle olur
0 oy
(4,053 puan) tarafından
Normal cnm merak etme
(795 puan) tarafından
Işte korkuttular beni
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ben kırktan hemen 2 gün sonra oldum ,sonrasında 2-3 ay olamadım 
0 oy
(866 puan) tarafından
Bende hemn adet gördüm ama hamilelik yok 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bende öyle oldum canım evet kesinlikle dikkat etmelisin 
0 oy
(123 puan) tarafından
Canim gayet normal 40 bașı adeti oldun bende olmustum 40 ım ciktiktan 1 hafta sonra kan geldi sasirdim doktoruma sordum bende icini ferah tut emzirirken de hamile kalabilirsin süt hormonunun yüksekliği bi nebze zorlaștirir hamileligi ama hamile kalirsin yinede korunmaya aynen devammm
0 oy
(282 puan) tarafından
Sezeryan oldum 50 .gun kanamam bitti 1 hafta sonra adet oldum simdi ikinci adetimi oluyorum bence bunyeyle alakali adet olmak sezeryandan sonra 1 yil adet olmayanlari duydum
0 oy
tarafından
Evet ben de oldum sonra daha olmadim
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bende 43 günlüğüm 41de adet oldum. Damla damla geliyor ama henüz tam olamadım. O yüzden de migrenim tuttu
0 oy
(7,972 puan) tarafından
40 ciktigi gun adetim geldi oglum 22 aylik henuz kalmadim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Benim 61 gün sürdü kanamam 4-5 gün kesildi arkası regl oldum
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Canım benim doğumdan sonra kanamam bir hafta oldu aradan bir ay geçti adet oldum. Süt korur diye birşey yok. Ablamda öyle bir cahillik etti oğlu 5 aylıkken hamile kalmış. Adet olmadığı için de anlamamış. İnan adet olmak olmamaktan daha iyi
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bende öyleydim kırkdan sonra oldum süt korur lafı aslında süt regli geciktirebilir mantığıdr hamile kalmasına kalırsın dikkat et tabi
0 oy
(12,481 puan) tarafından
İlk çocuğum da 40 bittikten bikaç gün sonra regl olmuştum çok normal ama hamile kalma olasılığı her türlü var 
0 oy
tarafından
Normal doğum yapanlar hemen görüyor regl kanaması bende aynı böyle oldum sezeryanlar geç oluyormuş 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra2607 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sulemhmt (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 55 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,365 cevap

34,711 kullanıcı

...